Meet your
expectations

כיצד קונטקט מבטיחה לקוחות איכותיים לעסק

סיוע טלפוני בהרשמה לזירה

תודה שפנית, נחזור אליך בהקדם אפשרי לפי שעות הפעילות שלנו
{{ errorsShort.name }}
{{ errorsShort.phone }}
{{ errorsShort.sphere_id }}

שלבים ועקרונות בסינון לקוחות

 

במידה והפנמת את המסר מהוידאו, שכל לקוח לא רלוונטי שמגיע לעסק שלך מבזבז לך את תקציב הפרסום מבלי לספק החזר השקעה ומסירתו אלינו גם תגדיל לך משמעותית את רווחיות העסק (בגלל שתקבלו בגין לקוחות אלו תמורה כספית או תמורה שיווקית). במידה וסיבה של הגדלת רווחים בעסק אינה סיבה מספיק מספקת עבורכם, - להלן מספר סיבות נוספות שבוודאי ישכנעו אתך להתשתמש בפלטפורמה שלנו בכל זאת.  
  
נציג בפניך מספר שלבים בסינון לקוחות אשר יגיעו אליכם דרך אפליקציה שלכם או מערכת ניהול באינטרנט לנוחיותכם.

 

עקרון ראשון - פילטור לקוחות בשלושת תחנות סינון איכות! 

סינון טלפוני אנושי: לאחר מסירת לקוח לא רלוונטי עבורכם, מכל סיבה שהיא, אנו מבצעים עם הלקוח הנמסר תיאום ציפיות טלפוני או פוסלים את הפניה. ברוב המקרים (אם הלקוח לא יודע כיצד למלא את פרטי בקשה לקבלת הצעת מחיר בעצמו) צרכנים יוכלו לקבל ליווי וסינון טלפוני אנושי מאנשי מקצוע  של קונטקט המתמחים בענף אליו פנה הצרכן. (קונטקט מפעילה Call Center ייעודי לכל תחום פעילות בשיטה מבוזרת בנפרד). במקרים רבים המסנן האנושי יהיה בעצמו בעל ידע וניסיון עבודה רלוונטי בתחום.

סריקה והתאמת בעלי מקצוע פרוגרמתית: במידה ונמצאת לפחות התאמה אחת המערכת מספקת לעסק מוסר לקוחות חלופיים בהתאמה מדויקת לפרופיל בקשתו. לאחר ליווי אנושי ושליחת בקשה מפורטת, המערכת תנתח ותחשוף אוטומטית את פרטי הבקשה רק לבעלי מקצוע שביקשו במסנן שלהם להיחשף לבקשות מסוג זה בלבד.     

חופש בחירה של בעל מקצוע: אתם כבעלי מקצוע תמיד תוכלו לבחור לפי פירוט הבקשה עם מי אתם מעוניינים לתקשר ועם מי לא לפני יצירת קשר בפועל. בעלי מקצוע בעצם מקבלים פניה מפורטת של צרכן עם כל פרטי טופס יצירת קשר מלאים ומפורטים (לבד או עם יועץ טלפוני) ללא מספר טלפון שלו (הכוונה שעל מנת לחשוף את מספר הטלפון של לקוח בעל מצקוע יצטרך לבצע אקט של תשלום). במילים אחרות רק לאחר שבעלי המקצוע רלוונטיים שכבר קיבלו - הכוונה "נחשפו" לבקשת הלקוח יחליטו האם ליצור קשר עם הלקוח הפוטנציאלי ספציפי או לא.

רגע זה לא הכל - קונטקט אינה עוצרת את תהליך וידוא איכות הלקוחות בשלושה מסננים אלו בלבד, אלא מבצעת התאמות דירוג בית העסק והתאמות מהירות ליצירת קשר עם לקוח פוטנציאלי. 

 

עיקרון איכות שני -  המלצת המערכת על בסיס דירוג בית העסק

מערכת קונטקט בודקת את רמת מהימנות של כל בעל מקצוע על בסיס סקרי שביעות רצון וניתוח פנימי של נתוני שימוש במערכת על מנת לתת סדר עדיפות גהוה יותר לקהל לקוחותנו (הצרכנים) מול בעלי המקצוע המדורגים גבוה יותר. רק במידה ולא ימצאו בעלי מקצוע בעלי דירוג גבוה שמתאימים לפירוט הבקשה שלך המערכת תאפשר חשיפה גם לבעלי דירוג נמוך יותר במערכת בסדר עדיפות יורד.        

 

עיקרון איכות שלישי - ראשוניות פניה / חשיפה 

מתוך כל בעלי מקצוע שנחשפו לבקשות צרכנים רק כמות מוגבלת של ספקי שירות ראשונים (על בסיס כול הקודם זוכה) שפנו אליכם יוכלו לחשוף את פרטי ההתקשרות מולם. לאחר חשיפה מקסימלית של X פעמים פרטי התקשרות מול קהל הצרכנים נחסם לבעלי המקצוע "המאחרים". הכוונה שבמידה ובעל מקצוע בשלב כלשהו מרגיש "שובע" הוא לא ישתתף במכרז והצרכנים לא תצטרכו לקבל הצעות מחיר לא רלוונטיות ולבזבז את זמנם ללא הצדקה לכך.

קונטקט מבטיחה לבעל העסק את ההצעות הטובות ביותר על בסיס שלושת עקרונות הבאים: סינון מעטים מתוך רבים, דירוג גבוה של בעלי מקצוע וראשוניות הפניה. 

במידה ובעלי המקצוע לאחר שלושת סבבי סינון, דירוג וראשוניות מחליטים בכל זאת להתקשר לצרכן למתן הצעת מחיר טלפונית או לצורך קביעת פגישה פרונטלית, הרי פלטפורמה שלנו תבטיח הן לבעל העסק (מספק השירות) והן לצרכן (מבקש שירות) בדרך מהימנה וטריביאלית את התוצאות הטובות ביותר!