Meet your
expectations

גיוס זכיינים ומנהלי תיקי לקוחות

משפחת קונטקט מגייסת זכיינים 

 

גיוס שותפים לפלטפורמה:

 פלטפורמת קונטקט מציעה לבעלי עסקים שמעוניינים להוביל בתחומם ולקבל בלעדיות לפעילות בתחום או נישה באזור גאוגרפי רצוי להפוך לחברה מודרנית משגשגת בענף בזכות מספר יתרונות:

1) רווח ישיר ממשיכת לקוח מותאם אישית לפרופיל העסק: כל הלקוחות שיתאימו בדיוק מרבי לפרופיל בית העסק יוכלו להימשך לבית העסק גם באופן ישיר (בלעדי) וגם בצורת מכרזים (מחולק) בעלות מסובסדת באזור הזיכיון שלו. 

2) רווח עקיף ופיזור סיכונים בפרסום: ברגע שלקוחות שמגיעים מפרסום ישיר שלכם אינם מתאימים לפרופיל עסקי שלכם אתם עדיין מרוויחים עליהם כך שבמקום שיהפכו לנפולת פיננסית בעסק יהיו למקור רווח פוטנציאלי עבורכם. 

3) הכנסה פאסיבית: כל הרווחים מעסקאות ו/או לידים שנמכרים במכרז שעוברים דרך בעלי מקצוע (אופליין ואונליין)  שגייסתם בתחומכם יסופחו אליכם. המנגנון כולל ניהול ובקרה מתקדמים להתנהלות שוטפת מולם.

4) אין צורך בהשקעה במיתוג לעסק: לא הכרחי להשקיע מאות אלפי שקלים במיתוג ושיווק העסק שלך ובניהול פרסומו השוטף.

5) מערכת ניהול מכירות מתקדמת: תוכלו לקבל מערכת ניהול מתקדמת ללא תשלום עלות חודשית על המערכת. 

השירות / פלטפורמה:

המוצר: פלטפורמה העובדת בטכנולוגיית ענן ידידותית ומתקדמת שמפותחת בהתאמה ל WEB ו MOBILE המתמחה בגיוס לקוחות חדשים לעסק בהתאמה אישית שתוכננה בקפידה לספק ערך שירות גבוהה וחווית קניה ידידותית ומרשימה עם נוסחה חכמה ומודרנית שבמקום אחד אפשר לבחור את מה שזול ואת מה שטוב. 

המנוע של קונטקט מכיל מנגנונים טכנולוגיים פנימיים רבים לשיפור התאמה של בעלי מקצוע ודירוגם. כמו כן הממשק יאפשר למערך זכיינים פר כל נישה ותחום שמשויכים אליהם לנהל: 

א) רווחים ומדדי רווחיות כלליים של בעלי מקצוע (מאקרו / מיקרו).
ב) סטטיסטיקות למשיכות / חשיפות / מסירות / ניהול (מאקרו ומיקרו).
ג) הרשאות (חסימות / אישורים / תמחור פילטרים) של בעלי מקצוע.
ד) טרנזקציות(מעקב אישורים / דחיות של פרעונות כספיים – כ.א / בנקאי / ארנק אישי).   
ה) ניתוחי יעילות של בעלי מקצוע (ניתוח יעילות לפי קבוצות מיקוד).
ו) ניהול אנשי מכירות (כל סוכן יכול לנהל מספר בלתי מוגבל של אנשי מכירות). 
ז) אפשרות להשתמש במערכת לשימוש אישי כסוכן  (בעל מקצוע).
ח) אחר... (מערכת דיוור / מארגן אישי / התראות אוטומטיות / קבוצות תקשורת פרטיות / ניתוחים מתקדמים וכד).
ט) ניהול מטייבים / אופרטורים / יועצים טלפוניים.   
י) אינדקס בעלי מקצוע / מנגנון.

גיוס זכיינינים 

קונטקט תחלק בלעדיות (זכיון בשיווק) בתחומים ואזורים גיאוגרפיים בשטחי מדינת ישראל שינוהלו ע"י מנהלי תיקי לקוחות ויתופעלו ע"י יועצים טלפוניים. תפקידם של זכיינים יהיה לגייס ולנהל בתי עסק משתמשים בפלטפורמה דרך ממשק הרשאה מיוחד למשווקים שיקבלו דרך מנהלי הדרכות מטעמנו (מנהלי קונטקט) לאחר הכשרתם לתפקיד. בעלי עסקים מתאימים שיהפכו להיות זכיינים אצלנו יוכלו להינות משני עולמות יחד:

א) להוביל כספקי שירות בתחום התמחות של העסק שלך
ב)  לייצר הכנסה מניבה פאסיבית כמשווק זכיין בתחום 

עמידה ביעדים: התקשרות של זכיין (מנהל תיקי לקוחות) מול קונטקט תצטרך לעמוד במבחן היעדים שיוצבו לכל מנהל תיקי לקוחות על מנת שיוכל להבטיח את הבלעדיות בתחומו ואת ההכנסה האקטיבית והפאסיבית שיניבו מאמציו במרוצת הזמן. תוכנית יעדים תסופח לכל תחום בנפרד ותתבסס על פוטנציאל עסקי בכל תחום בשיתוף פעולה מלא מול זכיין מתעניין. 

לסיכום: כל זכיין מנהל תיקי לקוחות ו/או משקיע יקבל הצעה נפרדת לצפייה בפעילות של כלל הסוכנים (הכוונה לאנשי מקצוע) שרשומים תחתיו בתכנית שותפים לרבות אופציות ניתוח ובקרה מתקדמות לניהול תיקי לקוחות של בתי עסק שיעבדו כמשתמשים בפלטפורמה.