רשימת מחשבונים וטבלאות לחישובים בעלי משמעות חשובה בנטילת משכנתאות

מחשבון משכנתא 2020

פנו למכרז ריביות המקיף למשכנתא בישראל

קבל/י עד 3 הצעות מתאימות במקום אחד!

 

מחשבון החזר משכנתא: בעזרת שימוש במחשבון זה, תוכלו לדעת מה יהיה ההחזר החודשי על המשכנתא שלכם, לפי סכום המשכנתא שנלקח ותקופת ההלוואה. המחשבון מאפשר לכם לדעת מה יהיה הסכום להחזר בהתאם לשיטת ההחזר המועדפת. תוכלו בעזרתו גם לחשב את סכום המשכנתא על פי ההחזר החודשי הרצוי לכם.

 

מחשבון מסלולי משכנתא: בעזרת מחשבון זה תוכלו לחשב את גובה ההחזר החודשי בהתאם לתמהילים שונים של מסלולי המשכנתא. הכניסו את סכום המשכנתא המתבקש ותקבלו תמהיל של מסלולי משכנתא שונים ואת גובה ההחזר החודשי עליהם.

 

מחשבון מיחזור משכנתאמחשבון מיחזור משכנתא מסייע לכם להבין את מידת הכדאיות של מיחזור המשכנתא שלכם. למחשבון הכניסו את סכום יתרת המשכנתא שלכם, ההחזר החודשי הכולל, תקופת ההחזר הנותרת, הריבית על כל מסלול בעת נטילת המשכנתא וגובה הריבית כיום. אם המחשבון מוביל אתכם למסקנה שכדאי לבצע את המהלך, מומלץ לפנות ליועץ מומחה בתחום מיחזור משכנתאות.

 

מחשבון חישוב תמהילי משכנתא: בעזרת מחשבון זה, תוכלו לדעת מה יהיה הסכום הכולל עבור המשכנתא - כלומר מהי העלות של ההלוואה ארוכת הטווח שמממנת את רכישת הנכס, מה ההחזר הסופי על כל סכום המשכנתא שנלקח. הנתונים שעליכם להזין למחשבון זה, הם: מסלולי המשכנתא, סכום המשכנתא, תקופת ההחזר, הריביות ושיטת ההחזר.

 

מחשבון הון עצמי למשכנתאבעזרת מחשבון זה תוכלו לגלות מהו סכום ההון העצמי הנדרש מכם עבור כל סכום משכנתא שתבקשו. כך למעשה, תוכלו לבדוק האם יש באפשרותכם לקחת משכנתא בסכום הדרוש או שעליכם להגדיל את ההון העצמי שלכם, או לחילופין לבקש משכנתא על סכום נמוך יותר.

 

מחשבון ריביות משכנתא: מחשבון זה יסייע לכם לדעת מהן ריביות המשכנתא המומלצות בכל מסלול, לפי תקופת ההלוואה שלקחתם. כך תוכלו לפני שאתם ניגשים לבנק להתמקח על ריביות שהוצעו לכם ועל התנאים שאתם יכולים לקבל. מחשבון זה יציג בפניכם טווח ריביות מומלץ לכל מסלול, על פי תקופת הלוואה משתנה.

 

מחשבון תמהיל משכנתא על פי יכולת החזר וגובה משכנתאבעזרת מחשבון זה תוכלו ממש לבנות תמהיל משכנתא משלכם על פי יכולת ההחזר החודשית שלכם ועל פי גובה המשכנתא. המחשבון יסייע לכם בבניית תמהיל המותאם לגובה ההחזר הרצוי לכם ולפי סכום ותקופת ההלוואה.

 

מחשבון משכנתא הפוכהבעזרת מחשבון זה תוכלו לדעת מהו אחוז המימון שתוכלו לקבל בנטילת משכנתא הפוכה, לפי שווי הנכס והגיל שלכם. אחוזי המימון במשכנתא הפוכה משתנים עם הגיל ותלויים גם בשווי הנכס שלכם. כדי לדעת מהו אחוז המימון שתוכלו לקבל, פשוט הכניסו את הגיל שלכם ואת סכום שווי הנכס וכך תוכלו לדעת את אחוז המימון המקובל.

 

מחשבון גרייס במשכנתאמחשבון זה יסייע לכם לדעת מה יהיה ההחזר החודשי שלכם לתקופת הגרייס שלקחתם במשכנתא. פשוט, הכניסו את סכום המשכנתא הנלקח ואת תקופת הגרייס שבחרתם וכך תקבלו אינדיקציה לגבי ההחזר החודשי הצפוי לכם לאורך תקופת הגרייס שלקחתם.

 

מחשבון סילוק משכנתאמחשבון זה נועד לסייע לכם בבחינת סילוק עתידי של משכנתא. יש באפשרותכם לבחור סילוק חלקי או מלא. כדי לדמות את ההשפעה של סילוק משכנתא, עליכם להגדיר במחשבון את הפרמטרים הבאים: סילוק חלקי/ מלא, סכום לסילוק, מועד הסילוק וסוג הסילוק.

 

פנו למכרז ריביות המקיף למשכנתא בישראל

קבל/י עד 3 הצעות מתאימות במקום אחד!

 

 

השוואת ספקים במחשבון משכנתא 2020

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
סנן
סנן
מכרזים live
כתבות מקצועיות בתחום

השוואת ספקים במחשבון משכנתא 2020

רשימת מחשבונים וטבלאות לחישובים בעלי משמעות חשובה בנטילת משכנתאות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כל שאר השדות הם שדות רשות בלבד! במידה ותשלימו לבד את כל השדות, לא תועברו לאחד מיועצנו הטלפוניים לאימות הבקשה ותועברו למכרז ספקים אונליין
כל השדות בתחום זה הם שדות חובה למילוי! רק במידה ותשלימו לבד את כל השדות, תועברו למכרז ספקים אונליין.