המכרז המקיף בישראל להשוואה וחסכון במשכנתא למשתכן

משכנתא במחיר למשתכן

צא/י למכרז להשוואת משכנתא למשתכן המקיף בישראל

סורקים את כל המומחים לנטילת משכנתאות למשתכן

קבל/י עד 3 הצעות ממומחים במקום אחד!

 

מעוניינ/ת באישור עקרוני למשכנתא במחיר למשתכן, טרם חתימה על חוזה מול קבלן, בריביות זולות ובתמהיל משכנתא נכון עבורך? פשוט השוו בין אלו שמתמחים בכיצד!... 

 

כדאיות בעסקת המחיר למשתכן: תנאי אחוזי מימון גבוהים יותר ביחד עם מענקים חד פעמיים נוספים ברכישת דירות למשתכן בחלק מפריפריות ועיירות פיתוח, הופכים את עסקאות רכישת דירות מקבלן לטובת מגורים לכלכלית יותר עבור זוכי הגרלות. שוויים של עסקאות ברכישת נכסים הנרכשים תחת סובסידיה של משכנתא במחיר למשתכן בפועל נמוך בכ 12%-15% משווים האמיתי של אותם הדירות בשוק, לכן הון עצמי התחלתי שאיתו מגיעים זוכי הגרלות למשתכן במימוש רכישה יסתכם ב 10% או ב 100 אלף ש"ח בלבד, לפי הנמוך מביניהם, משווי רכישת דירה מקבלן על נכסים ששוויים לא יעלה על 1.8 מיליון ש"ח, לעומת 25% הון עצמי מינימלי נדרש במשכנתא לרכישות חדשות רגילות

 

סיכונים בעסקאות משתכן: הבנקים רואים בעסקאות של משכנתא במחיר למשתכן עסקאות בעלי רמת סיכון גבוהיים יותר משמעותית מעסקאות רכישה רגילות עקב אחוזי מימון עצמי נמוכים במיוחד מצד הרוכשים לכן החסכון הפוטנציאלי בתהליך מכרז ריביות משכנתא מול הבנקים השונים וניהול משא ומתן להשגת ריביות הנמוכות ביותר לזוכי ההגרלות הינם קריטיים להשגת משכנתא זולה! 

 

הגרלות: שווי הרכישות במשכנתא למשתכן נמדד במחיר למ"ר כפול שטחם כללי של דירות אותם המשתכנים יכולים לבחור לאחר ההגרלה בסדר עדיפות (first in first out -  FIFO) בזכיית ההגרלה - הראשון שניגש יכול לבחור בין כל הדירות בבניין ואחרון שניגש יכול לבחון רק את הדירות שטרם הספיקו להימכר במסגרת פרוייקט מדובר למשתכן. מצב זה יכול לגרום לחוסר ודאות בקניית דירה רצויה עד הרגע האחרון.  

 

מי זכאי להשתתף בהגרלות: בגדול, הזכאות למשכנתא במחיר למשתכן משתנה בכל הגרלה, יחד עם זאת ישנם פרמטי סינון שמתבקשים מהניגשים שחוזרים ברוב ההגרלות למשתכנים והם: חוסר בעלות בנכס נדל"ן במשך 6 שנים אחרונות, זוגות נשואים צעירים או משפחות חד הוריות,  רווקים/גרושים/אלמנים מעל גיל 35, נכים בעלי כיסא גלגלים.    

 

מה חשוב לבדוק טרם רכישה? חשוב לבדוק מול הקבלן האם ניתן להקדים תשלומי משכנתא על מנת שלא להיות מחוייבים בתשלום מדד תשומות הבניה, לקבל אישור עקרוני מהבנק על כל סכום המשכנתא המתבקש טרם חתימה על חוזה מול קבלן, כדי לא להגיע למצב של סירוב משכנתא בנקאי אחרי חתימה על חוזה מול קבלן. לאחר השגת אישור עקרוני על נטילת משכנתא מתבקשת יש לנהל מו"מ קשוח על ריבית משכנתא למשתכן אל מול הבנקים השונים.   

 

ניהול משא ומתן מול הבנקים: ניהול מו"מ מול הבנק על ריביות במשכנתא של מחיר למשתכן שונה מרכישת דירות רגילות מכיוון שבהגרלות למשתכן הבנקים מתיחסיים לכל עסקת משתכן ברמת סיכון שונה מפרויקט לפרויקט עקב אחוזי מימון עצמי נמוכים והערכת שווים המשתנה של הדירות השונות בבניין בכל פרויקט למשתכן במפרד.

 

מומלץ להתייעץ עם יועצי משכנתאות פרטיים שמתמחים בניטלת משכנתאות למשתכן שילוו אתכם בתהליך הרכישה הגדול בחייכם לחסכון מירבי ושמירה על איכות חיים פיננסית אחר הרכישה. 

 

 

צא/י להשוואת משכנתא במחיר למשתכן המקיף במשק

סורקים את כל המומחים גיוס משכנתאות למשתכן

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT

 

 

השוואת ספקים במשכנתא במחיר למשתכן

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
סנן
סנן
מכרזים live
כתבות מקצועיות בתחום

השוואת ספקים במשכנתא במחיר למשתכן

המכרז המקיף בישראל להשוואה וחסכון במשכנתא למשתכן

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כל שאר השדות הם שדות רשות בלבד! במידה ותשלימו לבד את כל השדות, לא תועברו לאחד מיועצנו הטלפוניים לאימות הבקשה ותועברו למכרז ספקים אונליין
כל השדות בתחום זה הם שדות חובה למילוי! רק במידה ותשלימו לבד את כל השדות, תועברו למכרז ספקים אונליין.