המכרז המקיף בישראל להשוואה וחסכון במשכנתאות

משכנתא לקניית בית

צא/י להשוואת ריביות והתמהיל המקיפים בישראל 

סורקים עבורכם את כל המומחים בנטילת משכנתאות

קבל/י עד 3 הצעות מתאימות במקום אחד!

 

רוצים לקבל יותר ולשלם לבנק פחות? פשוט השוו בין אלו שמתמחים בכיצד!

 

מלאכת נטילת משכנתאות חדשות דורשת השקעה ניכרת בעבודה נכונה מול מערכת בנקאית. הערכות נכונה למיקוח מול בנקים יחד עם הבנת תמהיל משכנתא מתבקש לצרכים אסטרטגיים של כלכלת המשפחה = חסכון פוטנציאלי שמועמד בעשרות ואף מאות אלפי שקלים במקרים מסויימים.

 

שילוב של שלושת הסעיפים הנ"ל יכול לספק לכם אישור עקרוני מהיר וקבלת ריביות זולות יותר מול הבנק או מנגד סירוב לקבלת אישור עקרוני למשכנתא

 

א) הון עצמי מינימלי מתבקש: 25% הון עצמי מינימלי מתבקש משווי הנכס הנרכש לפי הערכת שמעות בנקאית, למרות שחלק מהבנקים יכולים לדרוש יותר כחלק בניהול סיכונים לטענת הבנק. במקרים בהם נדרשת השלמת כספים למימון מינימלי נדרש, ניתן לבצע זאת ע"י נטילת הלוואה נוספת בנקאית או חוץ בנקאית במידה והכנסות הלווים יאפשרו זאת.

 

ב) איתנות פיננסית של המשפחה: כעיקרון, על מנת לקבל אישור עקרוני לרכישת בית ראשון למגורים הבנק יבחן האם החזר משכנתא לא יעבור שליש מסה"כ ההכנסה היציבה המשותפת של משק בית לצד בטחונות וערבים שהללווה יכול להכניס למשוואה.   

 

ג) בדיקת רישומי BDI: הבנקים מוציאים רישום הסטוריית אשראי שלכם בנסיון לאתר הגבלות לשעבר, פשיטות רגל,  תיקים פתוחים בהוצ"פ, תביעות מול בנקים, החזרי שקים או הו"ק. במידה וימצאו רשומי BDI שליליים ניכרים הסבירות לקבלת ריבית משכנתא גבוהה יותר תגדל.  

 

ד)  יכולת מיקוח עם הבנקים - לכך נדשת השכלה פיננסית לצד הכרות עם מנגנונים ביורקראטיים פנימיים של מערכת הבנקאות בישראל. כל בפרשי רבע אחוז ריבית על משכנתא של מיליון ש"ח ל 25 שנה שווה ערך לחסכון של כ 50 אש"ח לאורך התקופה.   

 

איך מתקדמים מכאן? פנו דרכנו למכרז המקיף בישראל להשוואת יועצים פיננסיים המתמחים בנטילת משכנתאות חדשות לחסכון כספי ואיכות חיים פיננסית, כך שרק בעלי מקצוע המתאימים ביותר לפרופיל בקשתכם יוכלו לספק לכם את הפתרון המתבקש.  

 

צאו למכרז ריביות והתמהיל המקיפים בישראל

למשכנתאות חדשות לטובת מגורים או השקעה

קונטקט - לענות לציפיוות - CONTACT

 

 

השוואת ספקים במשכנתא לקניית בית

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
סנן
סנן
מכרזים live
כתבות מקצועיות בתחום

השוואת ספקים במשכנתא לקניית בית

המכרז המקיף בישראל להשוואה וחסכון במשכנתאות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כל שאר השדות הם שדות רשות בלבד! במידה ותשלימו לבד את כל השדות, לא תועברו לאחד מיועצנו הטלפוניים לאימות הבקשה ותועברו למכרז ספקים אונליין
כל השדות בתחום זה הם שדות חובה למילוי! רק במידה ותשלימו לבד את כל השדות, תועברו למכרז ספקים אונליין.