אחסנה במכולות - כל מה שחשוב שתדעו על אחסון במכולה

אם הגעתם לפה, כנראה שאתם מחפשים לדעת עוד על אחסון תכולה מכולה.

 

הגעתם בדיוק למקום הנכון!

 

אנחנו נבטיח לכם שתקבלו את כל המידע שקריטי לכם לדעת על אחסון ציוד במכולה, מחירים, עלויות וכדאיות כלללית.

 

ישנו הבדל גדול בין אחסון ציוד ותכולת דירה במחסן או אחסון במכולה. כמובן שהכל צריך להלקח בחשבון גם בהתאם לסוג הציוד וכושר העמידה שלו בטמפרטורות גבוהות. במאמר זה נסקר את כל הפרמטרים של אחסון במכולות, אחסון תכולת דירה במכולה על כל המשתמע מכך.

 

עלות מול תועלת

 

אחסנה במכולה זולה באופן משמעותי מכל אפשרויות האחסון האחרות. אפשר לבחור בהשכרת מכולה באתר של כל אחת מחברות האחסנה או אפילו אם יש לכם מקום פנוי לשם כך כגון חצר או מגרש, תוכלו להעמיד שם קונטיינר. האפשרות השנייה היא האפשרות המועדפת כמובן, מהסיבה הפשוטה של הזמינות המיידית שלכם למכולה במידה ותרצו להוציא או להכניס דבר נוסף. בנוסף, ישנו גם הפרש משמעותי במחיר. 

בענף השכרת המחסנים ישנן שתי שיטות עקריות: השכרת יחידת אחסון פרטית ותשלום על מקום אחסנה בהאנגר משותף. בשתי השיטות ישנה התייחסות לכמות התכולה, ככל שיש פחות תכולה - תשלמו פחות וכן להיפך. כך שאפשר לשלם באופן יחסי גם על הזמן של האחסון הרצוי וכן על הכמות הרצויה לפי נפח אחסון.

אולם, בשונה משתי השיטות האלו, כאשר מאחסנים ציוד במכולה אין לכם הרבה אפשרויות. מידת הקונטיינר היא קבועה ולכן תאלצו לשכור מקום בשיטת one size fits all  ולנצל את כל המכולה במחיר אחיד וקבוע.

 

הגישה למכולה

 

לא תמיד ישנה העדפה ברורה בין אחסון במכולה לבין אחסון במחסן בנוי, ישנן דעות לכאן ולכאן וכל איש מכירות יגיד לכם בדרך כלל את מה שתרצו לשמוע או את מה שיעזור לשכנע אתכם. בדרך כלל גובה המכולה יותר נמוך מהגובה הממוצע של המחסנים בחברות האחסנה ולכן תקבלו על נפח דומה יותר שטח רצפה שיעזור לכם לקחת ולהוציא דברים מבלי לפרק חבילות לגובה. אולם כאשר ישנם הרבה חפצים גבוהים, תצטרכו להשכיב אותם בצורה אופקית ומעל הכל יתר הדברים - מה שיכול לקחת הרבה יותר זמן וכן סבלנות ומיומנות. 

 

מיקום המכולה

 

לרוב, לחברות האחסון ישנו יתרון קל משום שהפריסה הארצית של המחסנים להשכרה היא רחבה יותר מאתרי המכולות והמיקום של המחסנים נמצא בדרך כלל בערים וכן באזורי התעשייה, לעומת זאת מכולות נמצאות בדרך כלל בשטח הנמלים - שם נפוץ יותר להשכיר קונטיינרים.

 

שעות פתיחה

 

להשכרת מכולות יש יתרון ברור בנגישות ובשעות הפעילות שהן לאורך כל שעת היממה ובכל ימות השבוע. ישנן חברות אחסנה שנותנות מענה חלקי בתחום הזה, אבל עד כה, זה לא כל כך נראה כלכלי ומשתלם כל כך עקב מיעוט הלקוחות שזקוקים לזה בכל מחיר.

 

האיכות של אחסנה במכולות

 

הטמפרטורה במכולה במיוחד בקיץ היא חמה מאד ולכן רהיטים עדינים וכן מוצרי חשמל יכולים לההרס ולהינזק עקב החום הרב. שיטת אחסון במכולה פחות מתאינה משום כך לאחסון תכולת דירות ומתאימה יותר לציוד מברזל, סחורה סגורה בקרטונים וכד'.

 

נזקי מים

 

גם במחסנים להשכרה וגם באתר מכולות ישנן שתי בעיות עיקריות בחורף הנובעות מגשמים. ראשית, ישנה בעיה של נזילות וטיפטופים מחורים וסדקים בתקרה ובקירות. כדי לחסוך עוגמת נפש חשוב לבדוק שהמקום נקי ויבש וללא עובש או טחב וכן סגור הרמטי מפני רוחות וגשם ושכל התכולה עטופה בניילון. שנית, ישנה בעיה נוספת של הצפות במקומות נמוכים. לכן חשוב לבדוק ששמים הכל על גבי משטחים שיגביהו את התכולה למקרה של הצפה.

 

לסיכום:

 

אחסנה במכולות היא אופציה טובה רק לתכולה המתאימה לשם כך, ויכולה לחסוך לכם עלויות יקרות של השכרת מחסן. על מנת לבדוק אם התכולה שלכם מאימה לאחסנה במכולה, השאירו את הפרטים שלכם בטופס המצורף והמערכת שלנו תסרוק עבורכם מאת נותני שירות בתחום האחסון וההובלה ותשלח אליכם עד 3 הצעות של חברות הובלה ואחסנה מומלצות המתאימות לפרופיל הבקשה שלכם.

 

חסכו זמן יקר, טרחה וכסף - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

 

השוואת אחסון דירות בהובלות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו