אחסון תכולת דירה לטווח ארוך - השוואת מחירים נבונה

מחפשים חברת אחסנה איכותית ומשתלמת?

 

הגעתם בדיוק למקום הנכון!

 

אנחנו נדאג לכם לחברת אחסנה איכותית, מקצועית וכמובן - משתלמת ביותר.

 

מחיר טוב והוגן זה בין הדברים החשובים כשאתם מתכננים לאחסן את הדברים שלכם לפרק זמן ארוך. לכן כדאי מאד לברר אצל כמה חברות אחסנה ולהשוות מחירים בכדי שעלות האחסון לא תעלה בסופו של דבר על עלות התכולה עצמה. בכתבה זו ריכזנו עבורכם שלושה מרכיבים מרכזיים שצריך לבדוק כאשר משווים מחירי אחסון לטווח ארוך ולפני שבוחרים מחסן להשכרה.

 

1. אחסון לטווח ארוך - משתלם יותר

 

אם אתם זקוקים לאחסון תכולה לטווח ארוך בדרך כלל רוב החברות יבואו לקראתכם במחיר. בסופו של דבר אחסון לתקופה ממושכת משתלם להם יותר. לאחר שהצגתם בפני החברה את כל הפרטים לגבי האחנה, פירוט התכולה וכו', ציינו בפניהם את הרצון שלכם להשכיר אחסון תקופה ממושכת, עם אופציה להארכה, זה יכול להוריד משמעותית את המחיר. בדרך ככל ככל שמחיר האחסנה זול יותר כך כנראה שהתנאים טובים פחות, למשל, מסחן באזור מרוחק, אחסנה במכולות או במתקני אחסון ללא בידוד. על אחסון עם בידוד לא כדאי להתפשר גם אם המחיר משתלם יותר מהסיבה הפשוטה, שאחסון לקופת זמן מומושכת במקום לא ממוזג ולוהט יכול לגרום לנזק בלתי הפיך לחפצים שלכם, למכשירי החשמל ולציוד עדין ויקר שברשותכם. 

 

יחד עם מציאת מחסן זול ומשתלם, יש לשמור על קווים אדומים שהם מבחינתכם ההבדל האם תקבלו את הדברים שלכם בשלמותם או לא. 

 

2. השוואת מחירים לפי קוב

 

כמעט כל מתקן אחסון בארץ מתמחר את שירות האחסנה על פי נפח התכולה או מידות הציוד המאופסן במתקני החברה. כאשר החברה מתמחרת את השירות היא מתמחרת על פי הנתונים שקבלה מכם והצעת המחיר מותאמת אישית. בפועל, כאשר מגיעים עם חברת ההובלה למחסני החברה המחיר יכול להשתנות ועל פי רוב הוא יהיה גבוה יותר ממה שהובטח לכם בהתחלה. הדבר יכול לנבוע מכמה סיבות. ראשית, טעות בהערכה יכולה לקרות כתוצאה של חוסר מקצועיות או נסיון של נציג החברה שלא נתן אומדן נכון. שנית, יכול להיות שהבאתם כמה חפצים יותר ממה שהצהרתם וגרמתם לרושם מוטעה. סיבה נוספת יכולה להיות שהמוביל לא סידר את החפצים בצורה צפופה כדי לחסוך במקום. אחת הדרכים למנוע את חוסר הדיוק בים הצעת המחיר למחיר בפועל, היא להבין קודם כל שמחיר גלובאלי למתקני האחסון הוא פתח לטווח מחירים לא ברור. לכן כדאי שתתעקשו על קבלת מחיר על סמך כלים אובייקטיבים בשפה אחידה של ענף המחסנים. למידת הנפח הזאת קוראים קוב.

 

קוב הוא מטר על מטר על מטר.כאשר משווים מחירים בין חברות אחסנה מקבלים מחיר על פי קוב ולא מחיר על אחסנה באופן כללי. הצורה הזו עוזרת להבין על מה אתם משלמים וכמה, לכן התשלום יהיה אך ורק על פי כמות הקובים שתביאו למחסן ולא שקל יותר.

 

דברים חשובים נוספים שכדאי לבדוק

 

להלן כמה תוספות שלא ידעתם עליהן, מחובתכם לבדוק!

 

1. עלות הביטוח - האם כלול או לא כלול במחיר האחסון, כמה עולה הרחבה של הפוליסה, מה כולל הביטוח, על מה יש כיסוי ועל מה לא.

 

2. תשלומים נוספים ומיסים - כגון: ארנונה, מיסי נמל, דמי רישום, אגרת שימוש, קנסות ופיגורים, עלות השכרת משטחים, כל זה בדקו לפני החתימה.

 

3. מע''מ - האם המחיר כולל מע''מ? על פי חוק חייב להיות מצויין בזמן הצעת המחיר.

 

4. קנסות ומדינות ביטולים - האם ישנם קנסות או התחייבות לפרק זמן מינימלי, האם ישנה מדיניות ביטולים הוגנת וכד'.
 

 

לסיכום:

 

לא קל למצוא לברת אחסנה טובה וגם משתלמת כלכלית, אך עם קצת מאמץ ועם ידע על מה חשוב לשים דגש ועל מה לא להתעקש, ניתן בהחלט למצוא אחת כזו. אם אתם מעוניינים לאחסן את תכולת הדירה שלכם לפרק זמן מסויים, פנו לאחת מחברות ההובלה שלנו, כאן בקונטקט, אשר מציעות לכם גם שירותי הובלה וגם שירות של אחסון תכולה מקצועי.

 

פשוט השאירו את הפרטים שלכם בטופס המצורף והמערכת שלנו תסרוק עבורכם מאות נותני שירות בתחום ההובלה והאחסנה ותשלח אליכם עד 3 הצעת של חברות אחסנה מומלצות באזור מגוריכם המתאימות בדיוק רב לנתוני הבקשה שלכם.

 

בואו לחסוך זמן יקר, טרחה וכסף - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

 

השוואת אחסון דירות בהובלות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו