שירותי אחסון לעסקים - כל האפשרויות הקיימות

מחפשים חברת אחסנה לעסקים?

 

הגעתם למקום הנכון!

 

אנחנו נבטיח לכם אחסון מקצועי לעסקים בצורה המקצועית, האיכותית והמשתלמת ביותר.

 

להיות עצמאי היום, זה לא קל. בין יתר הקשיים כגון חיפוש מתמיד אחר לקוחות, התנהלות וניהול, ישנו גם הקושי למצוא מקום פיזי שיהווה פתרון אחסון לעצמאיים, אחסנה לעסקים לטווח ארוך לכל הציוד של העסק. אחרי שניסיתם כבר את פתרון האחסנה בבית הפרטי שלכם, כבר הבנתם שזה לא יכול לעבוד ככה. בכתבה זו אנו מביאים בפניכם את כל המאפיינים של פתרונות אחסון לעסקים כדי שתוכלו לבדוק בעצמכם האם פתרון כזה של אחסנה לעסקים מתאים לכם.

 

אחסון לעסקים ולעצמאיים - הקושי הנלווה

 

לכל עסק יש את סוג הציוד המיוחד שלו הא נדרש. זה יכול להיות מלאי של חומרי גלם, מסמכים, ניירת, סחורה שעדיין לא נמכרה ועוד. בדרך כלל הצעד הראשון שאותו מנסים לעשות בעלי עסק רבים הוא לאחסן את התכולה שלהם באחד מחדרי הבית. לרוב, הם יווכחו לדעת שהפתרון הזה לא יעיל ולא פרקטי בעליל. 

גם השכרה של מבנה מיוחד שבו יונח כל הציוד, הוא פתרון לא מושלם. מכיוון שהוא גורר הוצאות כספיות גדולות ודאגה מתמדת לאבטחה של המקום ושל הציוד.

בדיוק לשם כך קיים הפתרון של השכרת מחסן אחסון לעסקים.

 

אחסון ציוד לעסקים

 

קודם כל, חשוב לדעת ששירות אחסון לעצמאיים ולעסקים לטווח אחרוך הוא פתרון זול בכל קנה מידה. הדרך הזאת מאפשרת להקטין את ההוצאות התפעוליות של העסק במידה ניכרת וגם בטווח הרחוק פועלת להגברת הרווחים שלו. יתרון נוסף של השכרת מחסן אחסון לעסקים, הוא התאמה מלאה לצרכי הלקוח.

 

בכל חברת אחסנה ישנם כמה סוגי מחסנים בגדלים שונים, כך שתמיד תוכלו להתאים ולהחליף את תא האחסון שבחרתם בהתאם לצורך העכשווי שלכם. בנוסף, קיים גם יתרון משמעותי ביותר והוא נושא האבטחה. בכל חברות האחסנה השונות תקבלו מחסן עם מנעול פרטי וכן מערכת אבטחה הפועלת במקום 24/7.

 

שיטות האחסנה לעסקים המקובלות בישראל

 

1. שירותי אחסון לוגיסטיים לארגונים - למוסדות וארגונים מקובל לתת מגוון אפשרויות לאחסנה. ישנם שלושה סוגי אחסנה שונים: אחסנה לארכיון - סוג אחסנה המותאם למסמכים וניירת, אחסנת ציוד ייעודי - התאמה אישית של ההובלה וצורת האחסנה בהתאם לסוג הציוד של העסק ואחסנה מחזורית - שבו ניתן לשנות בכל פעם את שטח האחסנה לפי צורכי העסק.

 

2. שירותי אחסנה ולוגיסטיקה לקבלני בניין - ישנם מקרים בהם קבלנים מוצאים את עצמם בין הפטיש לסדן, כאשר מצד אחד ישנה ההתחיבות לספק את הדירות בזמן ומצד שני ישנם אילוצי בנייה שונים או עיכובים. במקרה כזה, הקבלן יכול להפנות את הלקוח למקום אחסנה, פתרון זה יכול להוות כפיצוי מצד הקבלן ללקוח על העיכוב באספקת הדירה. אפשרות נוספת שקבלן יכול העזר בשירותי אחסנה היא פרויקט פינוי בינוי, כך הלקוחות של הקבלן יוכלו להנות מנוחות מירבית בזמן הפרוייקט ומבטחון שהחפצים שלהן נמצאים במקום בטוח, שמור ונקי.

 

3. פתרונות אחסון למתווכי דירות - מתווך דירות לא תמיד יכול להציע ללקוח בדיוק את מה שהוא רוצה וצריך, לכן כאן המתווך יכול לבוא לקראת הלקוח ולהציע לו שירותי אחסון מקצועיים. בצורה זו מגדיל המתווך את האפשרויות שלו במתן תיווך מקצועי ואיכותי המספק פתרונות מושלמים ככל הניתן.

 

4. שירות ניהול פרוייקטים לחברת הייטק - חברות אחסנה רבות מציעות תכנון של כל שלבי ההעתקה ולו''ז יחד עם בעלי התפקידים בחברה, כך הם מגבשים תוכנית עבודה הדרגתית המתוכננת על פי שעות וימים ולא מתבזבז זמן עבודה יקר. התכנון כולל את כל בעלי המקצוע שלהם זקוקים לאורך כל המהלך: סבלים, נהגים, מנהלי עבודה, אורזים, נגרים ועוד. 

 

5. פתרונות לוגיסטיים מורכבים למפעלים - חברות הובלה טאחסנה מקצועיות ובעלות מוניטין יוכלו לספק לכם גם שירות הובלה ואחסנה מורכב ומסובך כגון הובלת ואחסנת מפעלים. ניתן לקבל בו זמנית עשרות משאיו בגדלים שונים עם רמפה הידראולית, מנופים טלסקופיים, מנופי סולם ועוד.

 

6. פתרונות לאחסנת ציוד לטווח ארוך במיוחד - שירותי אחסנה לטווח ארוך במיוחד הוא נושא לא כל כך ברור בקרב הלקוחות, משום שלאורך זמן המחיר יכול להגיע עד כדי השוואה של מחיר האחסון למחיר הסחורה ואף מעבר. לכן השכרת מכולות לאחסון יכולת להיות פתרון מעולה בגלל שהן מתאפיינות במחירים נמוכים ביותר ומותאמות לאחסון ציוד לטווח ארוך מאד של עד 10 שנות אחסנה.

 

אז מה כדאי לעסק שלכם?

 

כדי לבדוק מה באמת מתאים לתכולה של העסק שלכם ואיזו שיטת אחסנה מומלצת עבורכם, פנו לאחת מחברות ההובלה והאחסנה כאן, בקונטקט שישמחו לעמוד לרשותכם בכל הנוגע להובלה ואחסנה לעסקים ולהציע לכם את הפתרון המתאים לכם ביותר.

 

פשוט מלאו את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה והמערכת שלנו תשלח אליכם עד 3 הצעות מחיר של חברות הובלה ואחסנה מקצועיות המתמחות באחסון לעסקים, עם התאמה ורלוונטיות מלאה לנתוני הבקשה שלכם.

 

חסכו זמן, טרחה וכסף - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

 

השוואת אחסון דירות בהובלות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו