אחסון עצמי - איך עושים את זה נכון

רוצים לבצע אחסון עצמי של הציוד שלכם?

 

הגעתם לעמוד הנכון!

 

אנחנו נסביר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת בנוגע לאחסנה בשירות עצמי וכיצד תוכלו לחסוך בעזרתו כסף רב.

 

אם אתם רוצים לארגן את כל הנושא של ההובלה והאחסנה בשיטת עשה זאת בעצמך, תוכלו להעזר בכתבה שלפניכם, בה אנחנו מביאים את כל ההבטים בנוגע לאחסון עצמי - איך עושים את זה נכון, עלויות, ומאפיינים. הקונספט של אחסנה עצמית הוא שהתהליך כולו מתבצע ללא עזרת בעלי מקצוע ובלי תשלומים נוספים מעבר לתשלום על השכרת מחסן. היתרון הגדול ביותר הוא החיסכון בעלות ההובלה וסידור החפצים במחסן, כאשר החפצים שלכם מאוחסנים במחסן קטן, במחיר מעולה ובדיסקרטיות מלאה.

 

יתרונות לאחסנה בשירות עצמי

 

מעבר לחיסכון במחיר על השכרת מחסנים גדולים או הזמנת שירותי הובלה במחיר גבוה, לאחסנה בשירות עצמי ישנם כמה יתרונות וכן פתרונות לצרכים שונים במהלך כל תקופת האחסון.

 

1. תסמכו על עצמכם - ישנן חברות אחסנה המציעות ללקוח שלא יבזבז את זמנו להגיע למחסן והם ידאגו בשבילו להכל, ישנם גם לקוחות שלא מתאפשר להם להגיע למחסן. במקרים הללו הלקוח לא יכול להחליט מה הוא צריך ומה כדאי לו. אך כשאר אתם מגיעים בעצמכם לסיור מקדים יש לכם זמן לבחור את המחסן בגודל הרצוי, למדוד אותו, לתכנן איך תסדרו בו את החפצים שלכם וכו'. כך לא יוכלו למכור לכם מחסן בגודל שאין לכם צורך בו ואתם בצמכם מסדרים את החפצים שלכם בצורה הטובה ביותר מאשר כל אחד אחר שיעשה זאת במקומכם.

 

2. תהיו עצמאיים - באחסנה עצמית יש צורך להגיע למחסן כמה פעמים במשך כל תקופת האחסנה וההובלה, לעיתים גם כמה פעמים בשבוע כדי לבצע סידורים והובלת חפצים נוספים. הובלה ואחסנה בכוחות עצמכם היא האלטרנטיבה הכי שפויה לשם כך, מכיוון שהיא לא דורשת מכם לשלם כל פעם מחדש לחברת ההובלה והאחסנה וכן תוכלו כל הזמן לסדר את החפצים בצורה שנוחה לכם.

 

3. בלי לחץ - כאשר אתם נעזרים בשירות של חברת הובלה ואחסנה, הסבלים הם אלו שמסדרים עבורכם את תכולת הדירה במחסן לפי ראות עיניהם ולא תמיד יתחבו בבקשות שלכם לגבי סיור החפצים בצורה ובאופן הרצויים לכם. כאשר אתם מסדרים בעצמכם את התכולה שלכם באחסנה עצמית, אתם מסדרים בנחת ובמתינות ובצורה שנוחה עבורכם.

 

תבדקו שמבינים אתכם...

 

שיטת האחסנה העצמית תופסת תאותה רבה בשנים האחרונות. באה''ב, שיטה זו מקובלת מאד וקיימת כבר שנים רבות. במקרים שבהם במצעים אחסנת דירות בשיטת ''אחסן ושכח'', אין התעסקות יומיות בחפצים ואין גישה לכל חפץ. לעומת זאת, אחסנה עצמית אנשים מגיעים בתדירות רבה יותר כדי להוציא חפצים, לסדר מחדש וכד'. אם אתם משלמים עבור השכרת מחסן בשיטת אחסנה עצמית, כדאי שתוודאו שחברת באחסנה מבינה אכם ואת הצרכים שלכם, שהיא נותנת שירות אדיב ונעים, אחריות וכן גישה זמינה לאורך כל שעות היממה למחסן שלכם ם חניה קרובה ונוחה.

 

אחסנה לטווח ארוך

 

בדרך כלל, אחסנה עצמית הינה לטווח הארוך, ומתאפיינת לרוב מכמה סיבות עיקריות כגון: נסיעה ארוכה לחו''ל, מעבר לדיור מוגן וכד'. לעיתים אחסנה עצמית נלקחת לטווח לא קצוב ומשמשת למעשה כפתרון קבוע לאחסנת אוספים או לאפסון ביתי. ישנם גם אנשים המחכים להכנס לדירה שרכשו לאחר שתתפנה ואין באפשרותם לשכור דירה גדולה בשלב זה, לכן הם מעדיפים לאחסן את רוב החפצים באחסון עצמי עד שדירתם תתפנה.

 

הובלה ואחסנה עצמית - האם כדאי?

 

לעיתים, נחמד לתת לאחרים לעשות את כל העבודה במקומכם במקום להתרוצץ בשמש ובחום. אבל בואו נצא מנקודת הנחה שאתם רוצים לחסוך בהוצאות מיותרות ולכן תרצו להוביל ולאחסן את התכולה שלכם בכוחות עצמכם. לפני שתמהרו לעשות זאת, נביא בפניכם את כל השיקולים לטוב ולמוטב:

 

1. בדקו את הכושר הגופני שלכם - הובלה והרמה של חפצים כבדים עלול לגרום נזק בריאותי לגוף שלכם. לכן, שימו לב שאתם מבצעים את כל התנועות בצורה הנכונה מבחינת יציבה כדי שלא תגרמו לעציכם נזק בלתי הפיך.

 

2. זמן מיותר - הובלה ואחסנה של פריטים מרובים יכולה לקחת לא מעט זמן, בדקו שיש לכם את הזמן הפנוי לשם כך. לעיתים בזבוז של יום עבודה לא שווה את המאמץ ויוצא יקר יותר מהתשלום עבור שירות של הובל ואחסנה.

 

3. רכב הובלה מתאים - כאשר אתם מובילים את החפצים שלכם לבד למחסן האחסנה, תצטרכו לדאוג לרכב הובלה מתאים לכך שיוכל להכיל גם רהיטים גדולים שלא ניתנים לפירוק.

 

4. קניית חומרי אריזה - חלק אינטגראלי מההובלה הינו האריזה. כדי שתוודאו שיש ברשותכם קרטונים איכותיים וחזקים, ניילון נצמד לעיטוף רהיטים, ניירות לעיטוף כלים שבירים ועוד.

 

איך מתבצע תשלום עבור אחסנה עצמית?

 

התשלום עבור שירות אחסנה הינו תשלום חודשי. התשלום מועבר מראש לכל חודש. תחילת החודש של הלקוח מתחיל בתאריך הכניסה ובתאריך זה תשלמו את תשלום השכירות. לדוגמה: אם נכנסת ב 20 לחודש, אז ב 20 לכל חודש מתחיל חודש שכירות נוסף.

לא תמיד הלקוח צריך שירותי אחסנה לחודשים מלאים ולכן בחודש האחרון  התשלום יהיה יחסי כאשר שירותי האחסנה יחושבו לפי מחירון אחסנה שבועי הבא:

 

1-7 ימים = ישולם רק 25% משכירות חודש אחסנה.

 

8-14 ימים = תשלום 50% ממחיר האחסנה החודשי

 

15-21 ימים = תשלום 75% ממחיר האחסנה החודשי

 

22 יום ואילך (עד סוף החודש) יחויב חודש אחסנה מלא

 

ביטוח אחסנה בהתאמה אישית

 

לקוחות באחסנה עצמית יכולים בדרך כלל לבחור מה יהיה הגובה של כיסוי הביטוח על המחסן. אם אין ברשותכם דברי ערך של ממש, אין לכם צורך להוסיף סכום נוסף מעבר לביטוח הבסיסי. במידה ויש לכם פריטים בעלי ערך רב במחסן, תוכלו להוסיף כיסויים נוספים לביטוח הבסיסי.

 

לסיכום:

 

אם חשבתם שאחסון עצמי הוא פתרון טוב עבורכם, פנו לאחת מחברות ההובלה והאחסנה, כאן, בקונטקט שישמחו לתת לכם שירות ולהתאים לכם את פתרונות ההובלה והאחסנה המתאימים לכם ביותר.

 

כל מה שעליכם לעשות, זה להשאיר את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה והמערכת שלנו תשלח אליכם עד 3 הצעות מחיר של חברות אחסון מומלצות המתמחות בשירות אחסון עצמי.

 

השתמשו בטכנולוגיה החכמה של קונטקט כדי לחסוך בזמן, מאמץ וכסף במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

 

השוואת אחסון דירות בהובלות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו