איך עושים איחוד הלוואות על ידי משכנתא להגדלת הכנסה פנויה והקטנת החזרי הלוואות?

מלאים בהלוואות עד הצוואר?

 

מחפשים איך להקטין את החזרי ההלוואות שלכם ולהגדיל את ההכנסה הפנויה למשק הבית?

 

הגעתם למקום הנכון!

 

אנחנו נדאג לכך שתוכלו לבצע איחוד הלוואות בבנק על ידי משכנתא משלימה בתנאים הכי אטרקטיביים שיש, כדי שתוכלו להנות מראש שקט ומהכנסה פנויה נוספת למשק הבית.

 

אם אתם לא מפסיקים לקחת הלוואות כדי לכסות את ההתחיבויות שלכם לבנק, כדאי שתכירו את השיטה של איחוד הלוואות על ידי הגדלת משכנתא. הדרך הזו נקראת גם משכנתא לכל מטרה או משכנתא משלימה. בכתבה זו נביא בפניכם תוכן מקצועי שיגלה לכם איך תוכלו לעשות סדר בהלוואות שלכם ולאחד את כולן לתוך המשכנתא הקיימת.

 

מהי משכנתא לאיחוד הלוואות?

 

יוקר המחייה והמחירים הגבוהים שעולים כל הזמן, גורמים למשפחות רבות לקחת מספר רב של הלוואות מהבנקים ומגופים חוץ בנקאיים. הלוואות אלו לא נלקחות רק כהלוואות בכרטיס האשראי או הלוואות לרכב, אלא גם כמינוס בחשבון הבנק או תשלומים וצ'קים דחויים. לכל הלוואה יש תנאים משלה וריביות אחרות ולא תמיד הלווים מנהלים בהצלחה את כל ההלוואות שלהם בצורה חכמה. הדבר הזה מוביל למצב שבו אין סדר בתשלומי ההלוואות ובתקציב המשפחה.

במקרה כזה, הפתרון הוא נטילת משכנתא לאיחוד הלוואות, זאת אומרת לאחד את כל ההלוואות הקיימות לתוך המשכנתא. התהליך עצמו מורכב ממחזור המשכנתא והגדלתה. ההלוואות שנלקחו מגופים פיננסיים נוספים מצירכות את העברת ההחזרים אליהם בתאריכים שונים וכן מעקב אחרי תנאי הפרעון והריביות. איחוד ההלוואות מאפשר ללווים גם לשפר את התנאים של המשכנתא מבחינת ההחזרים החודשיים ובד בבד לשמור על מעקב אחרי ההתחיובויות ולקבל ריביות נמוכות הרבה יותר למשכנתא.

 

איך עושים את זה בפועל?

 

התהליך מתחלק לשלוה שלבים עיקריים:

 

1. הוצאת פירוט מהבנק על תנאי המשכנתא - עליכם להוציא מהבנק פירוט על התנאים של המשכנתא שלכם כדי שתוכלו להבין מהי יתרת ההלוואה שלכם ומהם המסלולים שלפיהם המשכנתא שלכם מחולקת, מהי תקופת המשכנתא הנותרת ואיזו ריבית אתם משלמים עליה.

 

2. הוצאת פירוט הלוואות מהבנק או מחברת האשראי - עליכם להוציא מחברת האשראי וכן מהבנק את פירוט כל ההלוואות שלכם וכן פירוט של המינוס בעובר ושב. הפירט הזה יעזור לכם לחשב את בך כל ההתחיבויות שיש לכם המצריכות החזרים חודשיים.

 

3. בחינת ההכנסות הפנויות ווהוצאות החודשיות - עליכם לבדוק את ההכנסות הפנויות שלכם ואת סך ההוצאות החודשיות שלכם על משק הבית. חישוב זה ישמש כבסיס לתכנון של ההחזרים החודשיים המומלצים לכם לאחר איחוד כל ההלוואות לתוך המשכנתא.

 

אחרי שתבצעו את כל הפעולות שלעיל, תוכלו לפנות לבנק ולקבל ממנו אישור לביצוע האחוד. בסיום התהליך תצטרכו לבצע את ההתאמה של ההוצאות לגובה ההכנסות שלכם מחדש כדי להמשיך ולנהל את התקציב שלכם מבלי שתצטרכו לקחת הלוואות חדשות.

 

מה גובה המשכנתא שניתן לקבל לכיסוי חובות?

 

לפי הוראות בנק ישראל, ניתן לקבל משכנתא למחיקת חובות בסכום שלא עולה על 50% מערך הדירה שעומדת לפני משכון (במידה ולא נלקחה משכנתא על הנכס). אבל, במידה ומדובר במצב שכבר קיימת משכנתא על הנכס, הסכום המקסימלי שתוכלו לקבל במשכנתא לכל מטרה יקבע על פי הנוסחא הבאה: סכום מקסימלי של משכנתא לכל מטרה = שווי הנכס חלקי 2, פחות החוב לבנק על המשכנתא הקיימת. 

 

מה ניתן לעשות אם הבנק מסרב לבצע איחוד הלואות?

 

איחוד הלוואות במשכנתא דרך הבנק זו האפשרות היחידה לקבל הלוואה בריביות נמוכות יחסית. אבל יכול להיות מצב שהבנק שלכם לא יתן לכם אישור לביצוע האיחוד, במקרים כאלה ניתן לפנות לחברה חוץ בנקאית שבאפשרותה להציע לכם להעביר אליה את המשכנתא. 

 

האם כדאי?

 

לסיכום, איחוד הלוואות על ידי משכנתא משלימה יכול להיות פתרון מצויין לסילוק חובות וחזרה למצב פיננסי תקין. אך גם כאן, חשוב לעשות זאת בזהירות ובחכמה.

 

השאירו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ותקבלו על ידי המערכת החכמה של קונטקט עד 3 הצעות מיועצי משכנתאות מומלצים באזור מגוריכם המתמחים בנטילת משכנתא משלימה לצורך איחוד הלוואות כדי שתוכלו לקבל את תמונת המצב המלאה שלכם ותדעו מה אתם צריכים לעשות בכל שלב ברוגע ובביטחה.

 

חסכו זמן יקר, טרחה, מאמץ וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות.

 

 

השוואת ספקים במשכנתא לכל מטרה

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו