איך יוצאים מהמינוס?

 

חוששים לענות לטלפון מהבנק?

 

הכספומט מציג לכם התראות על חריגה?

 

בואו לגלות איך יוצאים המינוס בעזרת כמה דרכים פשוטות!

 

כאן תוכלו לקבל דרכים קלות ופשוטות ליישום מיידי, כדי לצאת מהמינוס אחת ולתמיד ולהנות משקט ורוגע נפשי.

 

מהו מינוס?

 

מינוס, אוברדפט, זה אומר שאתם מוציאים כסף מחשבון הבנק שלכם יותר מיתרת הזכות הקייימת בו. מינוס הוא הלוואה לכל דבר ובריבית גבוהה מאד. רוב האנשים לא מבינים שגם מינוס זהו חוב שיש להחזירו ואם לא תצאו מהמינוס היום - אתם תשלמו עליו ביוקר!

 

איך יוצאים מהמינוס?

 

כדי לצאת מהמינוס אתם צריכים לצמצם את ההוצאות שלכם ככל הניתן ולבדוק האם ניתן להגדיל הכנסות. הכינו לעצמכם תקציב משפחתי מאוזן, כדי שתוכלו לשלם את כל ההוצאות שלכם מיתרת הזכות שלכם ולא להכנס למינוס בבנק. 

 

חשוב שתדעו: אתם משלמים ביוקר על המינוס! מינוס הוא הלוואה בריבית גבוהה מאד בגלל הזמינות המיידית של ההלוואה הזו. 

 

להלן מספר דרכים שיעזרו לכם לשמור על תקציב מאוזן ולצאת מהמינוס בבטחה.

 

צמצום בהוצאות קטנות

 

בדרך כלל, אצל מרבית המשפחות ישנו סעיף של הוצאות קטנות ולא ברורות שהוא מהווה כ - 10% - 15% מההוצאות הכלליות. לכן, מעקב אחרי ''כסף קטן'' יכול הניב לכם חיסכון יפה של כמה מאות שקלים מידי חודש.

 

מזון ומוצרי צריכה

 

טעות מהותית בהגרלי צריכה, היא קנייה עיוורת של מותגים או רשתות שיווק מוכרות. מומלץ לערוך סקר שוק ולא בהכרח לפנות ישירות למותג המוכר והידוע או לרשת השיווק הגדולה. תתפלאו לשמוע כמה קנייה בחנות '''לא ממותגת'' יכולה לחסוך לכם מידי חודש.

 

רמת חיים גבוהה

 

בניהול רמת חיים גבוהה נכנסים כל הסעיפים הכלולים תחת ההגדרה: מותרות. הפתרון להפחתת ההוצאות בסעיף זה, הוא לצרוך פחות בילויים או דברי מותרות שלא הכרחיים לחיינו. צמצום בסעיף זה יכול לחסוך לרבות המשפחות עד אלפי שקלים מידי חודש.

 

הלוואות מיותרות

 

במקרים רבים, כאשר אנשים מגיעים לגבול של מסגרת האשראי שלהם, הם פונים לנטילת הלוואה. זוהי למעשה הלוואה לכיסוי הלוואה אחרת (המינוס). הפיתוי לפנות להלוואה כזו הוא העובדה שריבית על המינוס גבוהה יותר משל הלוואה רגילה, נתון שנכון עובדתית, אך לא מקדם אותנו לעבר המטרה שלנו של לסגור את המינוס. לכן, לא מכסים מינוס על ידי הלוואה, כדאי לצמצם את המינוס בכוחות עצמכם על ידי חיסכון בסעיפים נכונים ורק אם אין ברירה - להעזר בהלוואה להקטנת המינוס.

 

הגדלת מסגרת אשראי

 

טעות נפוצה אצל משפחות רבות, היא להתייחס אל מסגרת האשראי כאל כסף זמין. מה שאנשים לא יודעים, זה שהבנקים מנצלים את החולשה הזו כדי לגבות מהם עמלות עו''ש נוספות בגין ניצול מסגרת האשראי. לכן, מומלץ מאד לצמצם את מסגרת האשראי ככל הניתן ולהתאים אליה את הרגלי הצריכה.  

 

ריביות ועמלות

 

הריבית השנתית על המינוס יכולה לגיע ל כ- 2000 -5000 ש''ח בשנה! שיעורי הריבית הנגבים בגין משיכת יתר עומדים על 8% - 15% !

 

חשבו כמה כסף אתם משליכים ''לפח'' כתוצאה מהכניסה למינוס ונסו לחסוך בו עד כמה שניתן.

 

הוצאות דיור

 

ההוצאה העיקרית של משקי הבית בישראל היא על הוצאות דיור, משכנתא או שכירות. לעיתים, כדאי לחשוב על מעבר לדיור פשוט וזול יותר כדי לחסוך את העלויות הכבדות הכרוכות בשכירות יקרה או במשכנתא גדולה.

 

איך באמת יוצאים מהמינוס ומתפטרים מהחובות?

 

כל העצות שהבאנו לעיל נכונות ויעילות במידה ואתם בעלי נכונות ומשמעת עצמית גבוהה כדי ליישם ולראות תוצאות.

 

אם קשה לכם להתמיד ואתם לא מסתפקים בכמה עצות בודדות ומעוניינים לעבור תהליך עמוק ואמיתי ליציאה מהחובות לצמיתות, כדאי שתפנו ליועץ לכלכלת המשפחה שיוכל ללוות אתכם בתהליך כולו ולבנות לכם תוכנית פעולה המתאימה ליכולתכם ולאופי הצריכה שלכם.

 

היכן מוצאים יועץ מקצועי לכלכלת המשפחה?

 

זה ממש פשוט!

 

כל מה שאתם צריכים לעשות, זה להשאיר את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה והמערכת שלנו תשלח אליכם עד 3 הצעות של יועצים מומלצים לכלכלת המשפחה, כדי שתוכלו לבחור מתוכם את היועץ האידיאלי עבורכם.

 

המערכת שלנו שולחת אך ורק הצעות עם רלוונטיות מלאה לנתוני הבקשה שלכם, אז מלאו עכשיו את הפרטים שלכם וחסכו זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT


 

השוואת יועצים לכלכלת משפחה בייעוץ לכלכלת המשפחה

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}