איך לבחור יועץ משכנתא מקצועי שיחסוך לכם כסף רב לאורך כל תקופת המשכנתא?

החלטתם לרכוש דירה או בית, מזל טוב!


כדי לממש את חלומכם אתם זקוקים גם למשכנתא ? הגיע הזמן לבחור יועץ משכנתא מקצועי.

 

אנחנו נבטיח לכם ייעוץ משכנתא מקצועי ואיכותי המותאם בדיוק רב לצרכי משק הבית שלם וליכולות הפיננסיות שלכם.

 


במידה וקבלתם המלצה על יועץ משכנתא מאחד מחבריכם שכבר עשו את הצעד הזה והיו מרוצים, מה טוב, אם לא קבלתם המלצה על יועץ משכנתא אז המאמר הזה הוא בדיוק בשבילכם.


לפני הכל עליכם לבדוק אם יועץ המשכנתא באמת יכול להביא לכם את ההצעות הטובות ביותר, אז אם יש לכם זמן, תוכלו לגשת למספר בנקים ולבדוק אתם אילו הצעות הם יכולים לתת לכם ואז לפנות ליועץ כדי לבדוק אם ההצעה שהוא מביא לכם היא אכן הטובה יותר.


ברוב הגדול מהמקרים יועץ משכנתא יוכל להשיג עבורכם הצעה טובה יותר בזכות הקשרים שיש לו עם המערכת הבנקאית.

 

רצוי לקבל מספר הצעות מחיר, לפחות 3, מיועצי משכנתא שונים לגבי עלות השירות שהם גובים, האם הם גובים תשלום מראש או על בסיס הצלחה, כדי שיהיה לכם מקור להשוואה ובנוסף לבדוק מה הם נותנים לכם במסגרת השירות שהם מציעים לכם.

אתם יכולים לקבל מהם : השגת אישור עקרוני, תכנון מסלולים/תמהיל המתאים ליכולות הכלכליות שלכם, תכנון נכון לתשלומים החודשיים, תחנות יציאה בהתאם לצפי כלכלי עתידי וכמובן ניהול משא ומתן עם הבנקים על הריביות.

 

כמה נקודות חשובות שכדאי שתשימו לב אליהן:


1- בוחרים יועץ משכנתא בטווח אזור מגוריכם כדי שלא תצטרכו לנסוע רחוק לפגישות שיהיו לכם עם יועץ המשכנתא הנבחר. יתכנו מספר פגישות כאלו לאורך התהליך או שלא, תלוי במה שתחליטו לבחור. יועץ משכנתא יכול לעשות עבורכם את כל העבודה הבירוקרטית עד לחתימה, תלוי בנוהלי הבנק, יש בנקים שידרשו את נוכחותכם יותר ויש בנקים שיאפשרו שתגיעו רק לחתימה.


2- תשאלו את יועץ המשכנתא שאלות הקשורות לניסיון שלו בתחום ותבקשו גם לדבר עם כמה מלקוחותיו כדי לקבל המלצה על השירות שהוא נותן. אם יש לו אתר ויש שם המלצות תכנסו לקרוא או לשמוע את ההמלצות כדי שתוכלו לקבל החלטה מושכלת בבחירת יועץ המשכנתא.


3- שאלו את יועץ המשכנתא לגבי טיב הקשרים שיש לו עם הבנקים השונים, כדי שתהיו בטוחים שיש לו את הקשרים המתאימים כדי להשיג עבורכם את התנאים הטובים ביותר שאפשריים  עבורכם.


4- תבקשו מיועץ המשכנתא לראות את ההשוואות שעשה עבורכם לגבי המסלולים שבחר עבורכם כדי שתהיו בטוחים שאתם מקבלים את התנאים הטובים ביותר.


5- תבקשו מיועץ המשכנתא הדרכה לגבי התהליך כדי שתוכלו להיות מעורבים ובטוחים בדרך שהוא מוביל אתכם.


6- תוודאו שיש ליועץ המשכנתא מספיק ניסיון וותק בתחום, אל תתפשרו על זה גם אם זה יהיה כרוך בעלות גדולה יותר, זה ישתלם לכם בטווח הארוך. ככל שהניסיון והוותק של יועץ המשכנתא יהיו גדולים יותר כן ייטב לכם.


7- תוודאו עם יועץ המשכנתא שהוא מלווה אתכם לכל אורך התהליך ויהיה צמוד אליכם כדי שתקבלו את השירות הטוב ביותר ואת התנאים הטובים ביותר עבורכם.


8- תבדקו שהתקשורת בינכם טובה ושאתם מרגישים נוח אתו או אתה. שיש כימיה טובה בינכם.


יועץ משכנתא טוב יודע לשחק עם המסלולים וזמני ההחזרים באופן כזה שהוא יכול לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים ואף מאות אלפי שקלים לאורך התקופה של המשכנתא.  


לאחר שכבר לקחתם את המשכנתא, יועץ המשכנתאות יוכל לעמוד לרשותכם גם בעתיד במידה ותרצו למחזר את המשכנתא ולהיטיב את תנאי המשכנתא מאחר ותמיד יש שינויים במשק שעשויים לפעול לטובתכם.


 

אתם רוצים למצוא את היועץ הטוב ביותר, שיתן לכם את המענה הטוב והמתאים ביותר לצרכים שלכם,

 

מלאו את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה ותקבלו בעזרת המערכת החכמה שלנו עד 3 הצעות מחיר מיועצי משכנתא מומלצים באזור מגוריכם שיוכלו להשיג עבורכם את המשכנתא המבוקשת.

 

חסכו זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT

 

 

השוואת ספקים בייעוץ משכנתאות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}