מהם הבנקים המומלצים למשכנתאות ומהן הטבות המשכנתא שהם מעניקים?

עומדים לפני נטילת משכנתא ולא יודעים לאיזה בנק הכי כדאי לגשת בשביל לקבל את המשכנתא הזולה ביותר?

 

אז מהו הבנק המומלץ למשכנתאות בישראל? התשובה מהו הבנק הטוב ביותר אינה חד משמעית. בנקים שונים נותנים יחס והטבטת שונות לקהלי אוכלוסיה אותם הם מטרגטים במיוחד.

 

אנחנו נפנה אתכם לבנק למשכנתאות המתאים ביותר עבורכם אשר יתן לכם את ההטבות הטובות ביותר במשכנתא, כדי שתוכלו לחסוך כסף רב בהחזרי המשכנתא לאורך כל התקופה.

 

אחת ההחלטות הגדולות והיקרות ביותר שאנחנו נדרשים לקבל, היא ההחלטה על נטילת משכנתא. היום יותר מאי פעם ברור שלצד ההון העצמי שחסכנו לאורך השנים, אנחנו זקוקים להלוואה גדולה במיוחד, כזו שתאפשר לנו לרכוש את דירת החלומות. יש לא מעט שאלות שאנחנו צריכים לשאול את עצמנו אבל בראש הרשימה הזו נמצאת שאלה אחת עיקרית: באיזה בנק תתנהל הלוואת המשכנתא הזו? אתר קונטקט מאפשר לכם לבחור יועץ משכנתאות שילווה אתכם בתהליך קבלת ההחלטות, ובמאמר שלפניכם תלמדו קצת יותר על ההבדלים המרכזיים בין הבנקים רגע לפני שאתם לוקחים משכנתא.

 

בנק מזרחי למשכנתאות

 

אחד הבנקים הגדולים בארץ בתחום המשכנתאות הוא בנק מזרחי-טפחות, והוא מציע פתרונות מותאמים גם ללקוחות בנקים אחרים, כמובן. נטילת משכנתא בבנק מזרחי אפשרית באחוזי מימון שונים, בעיקר משום שמדובר בבנק גדול. עם זאת, טווח הריביות שהבנק מציע רחב יחסית, שכן הריבית תלויה בלקוח, בצרכים הייחודיים שלו ובשורה של משתנים אחרים. אחד היתרונות המרכזיים שלו, בוודאי בהשוואה לבנקים אחרים בהמשך הסקירה שלפניכם, הוא שבנק מזרחי מציע הלוואת משכנתא גם למסורבים שלא קיבלו משכנתא מבנקים אחרים.

 

בנק לאומי למשכנתאות

 

גם בנק לאומי מציע מסלולי משכנתא שונים ונחשב לבנק גדול למדי בתחום, עם נתח שוק לא מבוטל של כ-20 אחוזים. למרות שהבנק מאפשר נטילת משכנתא ללקוחות כל הבנקים, בהחלט מוענקת עדיפות מסוימת ללקוחות הבנק. במילים אחרות, אם אתם מנהלים את חשבון העובר ושב שלכם בבנק, יש סיכוי שתקבלו ריבית נוחה יחסית, לפחות בהשוואה ללקוחות בנקים אחרים.

 

בנק הפועלים למשכנתאות

 

כבנק גדול ומוביל בישראל אתם בהחלט יכולים לקבל משכנתא בבנק הפועלים, והוא מציע פתרונות ייעודיים גם ללקוחות – וגם למי שלא מנהל את החשבון שלו בבנק הפועלים. שימו לב שלרוב תוכלו לקבל הלוואת משכנתא למימון עד 60% בלבד, עם אחוזים קצת יותר גבוהים ללקוחות בנק הפועלים. חוץ מזה, לקוחות הבנקים האחרים יקבלו כנראה ריבית קצת יותר גבוהה, שכן ניתנת עדיפות ללקוחות הבנק.

 

בנק דיסקונט למשכנתאות

 

לצד שלושת הבנקים הגדולים והמובילים בתחום המשכנתאות ישנם גם בנקים עם נתח שוק קטן יותר, אבל גם הם מציעים מסלולים משלהם. כך, מי שמעוניין לקחת משכנתא בבנק דיסקונט יוכל לקבל מימון של עד 60% בלבד, וגם כאן ניכרת עדיפות ללקוחות הבנק – הן באחוזי המימון והן בטווח הריביות. עם זאת רצוי לזכור כי באופן כללי הריביות של בנק דיסקונט למשכנתאות נחשבות לגבוהות בהשוואה לבנקים אחרים. אם תפתחו חשבון בבנק סביר שתקבלו הטבה בריבית המשכנתא, בהנחה שיש לכם צורך (או רצון) לעשות זאת.

 

הבנק הבינלאומי למשכנתאות

 

קשה לומר שהבנק הבינלאומי מתמקד בנושא המשכנתאות או משקיע בו את המאמצים, אבל בהחלט ישנה אפשרות לקבל משכנתא בבנק הבינלאומי. הבעיה? לקוחות הבנק הם בעיקר קהל היעד לקבלת משכנתא, כך שהמסלולים השונים מיועדים ללקוחות קיימים ולמי שמעביר אליו את הפעילות השוטפת שלו. לקוחות אלה יקבלו גם הטבות קצת יותר טובות, אם כי באופן כללי מדובר בריביות ברמה בינונית עד גבוהה.

 

בנק אגוד למשכנתאות

 

קבלת משכנתא בבנק אגוד היא אפשרות השמורה ללקוחות בלבד, כך שמי שלא מנהל את החשבון שלו בבנק כנראה ימצא את עצמו נוטל משכנתא בבנק אחר. תהליך האישור נחשב גם לאיטי יחסית, והריבית תלויה באופן ההתנהלות השוטפת בבנק, עם תנאים נוחים יותר ללקוחות המוגדרים "לקוחות טובים".

 

בנק ירושלים למשכנתאות

 

אחד השחקנים הוותיקים בתחום הוא בנק ירושלים, אם כי למרות הוותק הוא בהחלט שחקן קטן למדי. ברוב המקרים הוא נחשב לאטרקטיבי משום שהוא מציע מסלולים גם למי שעשוי להיתקל בקשיים בנטילת הלוואה בבנקים אחרים, כדוגמת לווים עם כשירות פיננסית נמוכה יחסית. יש לכך גם מחיר, כמובן, שכן לקוח שלא מקבל אישור למשכנתא בבנק אחר יקבל משכנתא בבנק ירושלים בריבית גבוהה. זו לא הפתעה כשמדובר בלקוח ברמת סיכון גבוהה, אם כי הריביות נחשבות לגבוהות גם כשמדובר בלקוח של הבנק.

 

משכנתא בבנק יהב

 

למרות שהוא נחשב לבנק קטן ונישתי יחסית, בנק יהב מציע מסלולי משכנתא שונים ללקוחות. הליך אישור המשכנתא מתבצע לרוב דרך בנק מזרחי-טפחות, ואם בעבר הוא העניק שירות לעובדי מדינה בלבד, היום הוא נגיש גם ללקוחות מהמגזר הפרטי והעסקי. המשמעות היא שגם לקוחות הבנק יכולים לקבל משכנתא כמובן, אבל את התהליך תבצעו מול בנק מזרחי-טפחות, עליו הרחבנו בתחילת הכתבה.

 

בחירת בנק למשכנתאות

הסקירה הקצרה הזו מאפשרת לכם להבין קצת יותר לעומק אילו בנקים יכולים להציע לכם מסלולים נוחים יותר או פחות, באילו אחוזי מימון ובאילו תנאים. עם זאת, לכל לקוח יש דרישות משלו וצרכים מוגדרים, ולפני שאתם בוחרים משכנתא רצוי להיעזר ביועץ משכנתאות ולבחון את כל החלופות המתאימות. כדי לקבל הצעה מיועץ משכנתאות מנוסה לקבלת משכנתא דרך הבנק – השאירו את הפרטים שלכם בטופס ותנו לנו לעזור לכם לעשות את זה נכון.

 

תנו למערכת הטכנולוגית החכמה שלנו לעשות את זה עבורכם!

 

השאירו פרטים בטופס המצורף ותקבלו עד 3 הצעות מחיר מיועצי משכנתאות מומלצים באזור מגוריכם ותחסכו זמן יקר, טרחה מיותרת וכסף רב.

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT

 

 

השוואת ספקים בבנקים למשכנתאות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו