גיוס הלוואה לעסקים על בסיס הצלחה

צריך הלוואה לעסק שלך?

 

אם אתה מתכנן לפתוח עסק חדש או לקנות עסק קיים, או שאולי יש לך כבר עסק פעיל, אתה נמצא כרגע בדף הנכון!

 

כאן תמצא מידע על גיוס הלוואות לעסקים על בסיס הצלחה.

 

פלטפורמת קונטקט סורקת את כל ספקי השירות המתאימים ביותר מבין מאות נותני שירות הרשומים בזירה, עבור הפתרון הפיננסי שאתה מבקש, מתאימה לך עד 3 יועצים מהטובים ביותר, המתאימים במדויק לפרופיל בקשתך.

 

תשלום על בסיס הצלחה הוא קונספט מקובל בתחומים מסויימים - גם כשזקוקים להלוואה לעסק, אפשר למצוא יועצים כלכליים שיעזרו לכם להשיג אשראי לעסק  בתנאים טובים, הלוואה על בסיס הצלחה בלבד. את התשלום תשלמו רק כאשר היועץ הפיננסי ישיג עבורכם את ההלוואה.

 

 

אילו עסקים יכולים לקבל שירות להלוואה על בסיס הצלחה בלבד?

 

  • האופציה של גיוס הלוואות לעסקים לפי הצלחה כשתשלום שכר הטרחה מתבצע רק כשהעסק מקבל את הכסף ולא לפני, מתאימה לעסקים עם מחזור שנתי של 500,000 ש"ח ומעלה.

 

  • עסק שיש ברשותו נדלן שניתן למשכון (בין אם משכנתא ראשונה ובין אם משכנתא שנייה) נמצא במצב טוב במיוחד. במקרים אלה הביטחון שמספק הנכס לגוף שמעניק את ההלוואה מגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה לגיוס הלוואה לפי הצלחה וגם משפר את התנאים שבהם תקבלו את האשראי החיוני (למעשה, תקבלו תנאים של משכנתא).

 

  • עסקים בעלי רישומי BDI שלילי – עסקים עם רישומי אשראי שליליים יסוננו בדרך כלל על ידי יועצים פיננסיים אשר עובדים מול מערכת בנקאית בלבד (קרי גיוסי אשראי מול בנקים), אך יכולים לקבל התייחסות  רצינית יותר מיועצים כלכליים חוץ בנקאיים, בהכוונה לגיוס אשראי מחוץ למסגרת הבנקאית.

 

  • עסקים אשר עוסקים בתחומי המזון המהיר (מלבד זכיינויות של מותגים), המסעדנות, עסקים פטורים, עצמאיים שהם one man show, נהגי מוניות (לא תחנות), פיצוציות, חנויות אופנה קטנות בדרך כלל יקבלו סדר עדיפות נמוך יותר בגיוס אשראי לפי הצלחה מהמערכת הבנקאית.

 

  • בעלי עסקים קמעונאים, סיטונאים, יצרנים, יבואנים ויצואנים שמחזור המכירות שלהם גדול, להם יהיה קל יותר להגיע להסכם של השגת הלוואה לעסקים לפי הצלחה.

 

איפה אפשר לגייס הלוואה לעסק על בסיס הצלחה ?

 

גיוס אשראי או הלוואה לעסק לפי הצלחה מתאים למקרים שבהם הגוף שממנו מבקשים אשראי הוא בנק או חברה חוץ בנקאית, אך לא כשרוצים לפנות לקרנות. קבלת הלוואה דרך הקרנות השונות כרוכה בבירוקרטיה רבה, לכן האופציה של קבלת הלוואה על בסיס  הצלחה לא תתאים במקרים אלה.

 

כמה תשלמו על הלוואה על בסיס הצלחה ?

 

שכר הטרחה יהיה כנראה גבוה יותר וכן הריביות של ההלוואה מהגוף המלווה. זאת מכיוון שעסק עם רישומים שליליים מהווה סיכון גדול יותר עבור הגוף המלווה והעבודה שצריך לעשות היועץ הפיננסי כרוכה בעבודה רבה ומאומצת יותר, קשרים ומיומנות גדולים יותר.

 

העמלה עבור גיוס האשראי נעה בדרך כלל בין 5% ל-15% (לא כולל את תשלום הריביות לגוף המממן). יש לקחת בחשבון שמקרים מסויימים אחוזי הריבית יעלו משמעותית בהתאם לסיכונים ולאתגרים שהגוף המממן יצטרך לספוג באישור של תיק אשראי כזה או אחר, לצד ציפיותיו של בעל העסק עצמו לקבל ריביות נמוכות יותר ממה שהמשק מסוגל לספק עבורו.

 

הגורמים שמשפיעים על הסכום שמשלם כל עסק עבור ההלוואה הספציפית שקיבל הם המחזור השנתי שלו, רווחיות העסק, רווחיות הענף בו עובד, כושר ההחזר של העסק עצמו, בטחונות אשר יוכל או לא יוכל להעמיד כנגד ההלוואה המתבקשת, התחום שבו הוא פועל, המיקום הגאוגרפי, היסטוריית האשראי שלו ועוד.

 

ככל שהתיק מורכב יותר, כך גדלה החשיבות של בחירה נכונה של יועץ כלכלי - רק אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים יהיו מוכנים לעזור לכם בלי לקבל תשלום מראש בהלוואה על בסיס הצלחה וגם יצליחו לגייס עבורכם את ההלוואה המבוקשת בתנאים אופטימליים.

 

פלטפורמת קונטקט סורקת עבורך את כל ספקי השירות המתאימים ביותר מבין מאות נותני שירות הרשומים בזירה, על מנת שתוכל לקבל את הפתרון הפיננסי הטוב ביותר שאתה מבקש, ומתאימה לך עד 3 יועצים מהטובים ביותר בתחום, המתאימים במדויק לפרופיל בקשתך.

 

מלא את הפרטים שלך עכשיו!

 

קונטקט - לענות לציפיות -  CONTACT

 

 

השוואת יועץ פיננסי בהלוואות לעסקים

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו