הצרת היקפים בשיטת גלי רדיו ללא ניתוח

מחפשת טיפול להצרת היקפים?

 

רוצה לבצע המסת שומן ללא ניתוח וללא דיאטה?

 

הגעת למקום הנכון!

 

בכתבה זו תקבלי את כל המידע לגבי טיפול להצרת היקפים בטכנולוגיית המסת שומן בגלי רדיו RF, להמסת שומן והצרת היקפים בכל אזורי הגוף וחיטוב הבטן, הרגליים או הישבן.

 

מה זה טיפול בגלי רדיו להצרת היקפים?

 

טיפול להצרת היקפים בגלי רדיו הינו פיתוח ישראלי, שבמהלכו נעשה שימוש בגלי אולטרסאונד כדי ליצור חום באזור המטופל ובכל מסייעים בהמסת השומן באזורי ריכוז גבוהים של תאי שומן או צלוליט. טיפול זה נחשב לאחר הטיפולים היעילים להמסת שומן, לצד טיפולים כמו: המסת שומן בלייזר, המסת שומן באלקטרודות ועוד. הטיפול אינו פולשני ואינו מכאיב.

 

צורת הטיפול

 

הטיפול כולל אלחוש או הרדמה מקומית של האיזור המטופל, בשל החום הנוצר בזמן הטיפול לצורך פעולת המסת השומן. במהלך הטיפול מועברים גלי רדיו לאזור הרצוי, גלי הרדיו חודרים את שכבות העור ומגיעים עד לרקמות העמוקות ולרקמות השומן עצמן. מפגש של גלי הרדיו יחד עם הרקמות ותאי השומן גורמים לחימום טמפרטורה היכולה להגיע גם מעל 400 מעלות צלזיוס.

 

כתוצאה מהחימום מתרחשים מספר דברים:

  • ריכוך תאי השומן והמסתם

  • התרחבות מוגברת של רקמות השומן והצלוליט

  • זרימת דם מוגברת

 

במהלך הטיפול המעטפת החיצונית של התא הופכת לרכה וגמישה עד שנהפכת לנוזל ובכל מתאפשר השחרור של השומנים הכלואים בתאים אלו. זרימת הדם המוגברת מסייעת לנקז את כל אותם שומנים שהפכו לנוזל כתוצאה מההמסה, החוצה מהגוף כחלק מפעולות ניקוי הפסולת הטבעיות של הגוף.

 

משך הטיפול

 

אורכו של טיפול אחד הוא בין 45 - 90 דקות, כולל זמן האלחוש או ההרדמה המקומית.

 

האם יש לטיפול תופעות לוואי?

 

טיפול בגלי רדיו להצרת היקפים עובר בדרך כלל ללא תופעות לוואי ואינו כואב כלל. יתכן ויהיו בעור סימני עור רפוי כתוצאה מההשמנה שגרמה למתיחתם וכעת הם נותרו רפויים, ממש כמו אחרי לידה.

 

יעילות הטיפול

 

יעילות הטיפול להמסת שומן בגלי רדיו נחשבת לבינונית, בשל היחס שבין התוצאות המתקבלות מול העלות הסופית הדורשת כ 10 טיפולים בסדרה, העשויים להתסכם בסכומי כסף גדולים. גם טיפול זה מצריך התמדה בשמירה על תזונה מאוזנת, אורח חיים בריא, פעילות גופנית מתאימה, כדי לשמר את תוצאות הטיפול לאורך זמן.

 

היכן מבצעים המסת שומן בגלי רדיו?

 

המסת שומן בגלי רדיו מתבצעת במרפאות אסתטיקה שונות ברחבי הארץ, על ידי מטפלים שהוסמכו לכך ובעלי נסיון בתחום.

 

כדי לקבל הצעה משתלמת לטיפולי המסת שומן בגלי רדיו להצרת היקפים, השאירו עכשיו את הפרטים שלכם בטופס המצורף והמערכת שלנו תשל אליכם עד 3 הצעות של של מרפאות אסתטיקה מומלצות באזור מגוריכם המתמחות בטיפולי המסת שומן בגלי רדיו להצרת היקפים.

 

חסכו זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

השוואת ספקים בהמסת שומן

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}