האם כדאי לקחת יועץ משכנתאות?

אם אתם עומדים לפני נטילת משכנתא מהבנק ורוצים לדעת איך תוכלו לקבל זכאות למשכנתא בקלות ובמהירות

 

ויחד עם זה לחסוך עד כמה שניתן בבניית תמהיל משכנתא חכם וחסכוני, הגעתם למקום הנכון בדיוק בזמן המתאים!

 

אנחנו נדאג לכך שתקבלו אישור זכאות למשכנתא בקלות ובמהירות וכמובן בנייה של תמהיל משכנתא חסכוני המתאים בדיוק ליכולת הפיננסיות של המשפחה שלכם

 

כך שלא תאצלו לשלם סכומים גבוהים על החזרי המשכנתא בכל חודש!

 

האם שווה לכם לקחת יועץ משכנתא פרטי ולא להסתמך על היועצים של הבנק?

 

זו שאלה שרוב האנשים שואלים את עצמם לפני שהם מתחילים את תהליך בקשת המשכנתא, בואו נבדוק יחד את הנושא.


החלטתם לרכוש דירה או בית ולהגשים את חלומכם ועכשיו אתם צריכים גם לקחת משכנתא. בדרך כלל מה שרוב האנשים עושים, הם פונים לבנק שאתו הם עובדים ומבקשים לקבל משכנתא. יושבים עם יועץ המשכנתאות בבנק שבודק אם בכלל ניתן להם לקחת משכנתא , מה שנקרא אישור עקרוני, הפקיד מבקש מהם מסמכים ובסופו של דבר מציע  להם תמהיל משכנתא שבדרך כלל מורכב מ 3 מסלולים ⅓ בריבית פריים ⅓ משכנתא בריבית קבועה לא צמודה (קל"צ) ו ⅓ בריבית משתנה צמודה כל 5 שנים. זה פחות או יותר התמהיל הסטנדרטי שהבנקים מציעים לכם.

 

האם הבנק באמת מציע לכם את המשכנתא הנכונה עבורכם? האם לקחת יועץ משכנתא פרטי?

 


האם הבנק מציע לכם באמת את תמהיל המשכנתא הטוב ביותר עבורכם? סביר להניח שלא. הבנק מציע לכם את מה שהכי משתלם לו שתקחו, מציע לכם את המסלולים שבהם הוא מרוויח הכי הרבה כסף. האם לחלק את התמהיל ל ⅓ ⅓ ⅓ זה הכי נכון וחכם עבורכם, כנראה שלא.

 

מידע חשוב נוסף שכדאי שתדעו לגבי יועצי המשכנתאות בבנקים: על פי כתבה בעיתון גלובס שפורסמה ב 16/05/2011 ציטוט כפי שנכתב בכתבה עצמה: "יועצי המשכנתאות אינם אובייקטיבים ועל כן המינוח יועץ הוא אינו נכון. מדובר בסוכני מכירות של משכנתאות. יועץ משכנתא צריך לפחות תואר ראשון בכלכלה אז מסתבר שההכשרה של יועצי המשכנתאות יכולה לנוע בין מספר מפגשים מצומצם לבין קורס של מספר חודשים. האם תנאי הסף לקבלה לתפקיד דורשים לפחות ידע בכלכלה? או תואר אקדמי?


רק שבדיקה שערך "גלובס" בין הבנקים הגדולים בתחום מגלה, שמומחיות היא עניין לפרשנות. כמה שאלות פשוטות על תהליך ההכשרה של יועצי המשכנתאות בבנקים, ועל הדרישות לקבלתם לתפקיד, מעלות הרבה מאוד סימני שאלה בכל הנוגע למידע אותו יקבל לקוח שיגיע לקבל הצעה למשכנתא בבנק.


בנקאית לשעבר שעבדה במשכנתאות מספרת כי אכן עברה קורס ארוך בנושא, אולם גם לאחריו לא ידעה עדיין את כל מה שדרוש: "הקורס שעברתי מאוד מקיף, אבל בסופו של דבר אתה צריך גם להשתפשף על לקוחות. זה חלק מההכשרה. אתה חייב להיות מאוד מכירתי ותמיד השורה התחתונה היא למצוא את טובת הבנק ולאו דווקא של הלקוח".


בנקאית שעבדה עד לא מזמן באחד הבנקים עברה גם היא קורס שכלל מספר מפגשים. "הקורס מאוד אינפורמטיבי וכשמגיעים לסניף לומדים את העבודה. לא ידעתי את כל התמהילים האפשריים וגם אסור היה לי להמליץ על מסלול מסוים, רק להסביר מה זה אומר".

 

אז למה אתם עושים בדיוק ההיפך?

 

עם זאת כנראה שרובכם עדיין תעדיפו ללכת מבנק לבנק, תבזבזו ימי עבודה, הבנקים יתן לכם הצעות והבנק שיתן לכם את ההצעה הטובה ביותר יזכה לתת לכם את המשכנתא המיוחלת. אתם אפילו לא תדעו אם זו המשכנתא הטובה ביותר עבורכם. מה אתם כבר יודעים על תחום המשכנתאות? כמה ניסיון יש לכם? האם אתם חושבים שאם תחקרו את הנושא שבוע שבועיים חודש חודשיים תהפכו למומחים בנושא? האם אתם מבינים בפיננסים? יודעים לעשות חישובים אקטוארים?


מה אתם יודעים על המסלולים האפשריים היום במשכנתא? יש למעלה מ 25 מסלולים שונים. משכנתא טובה לא נמדדת רק בגובה הריבית. אתם עלולים למצוא את עצמכם בעוד מספר שנים ששילמתם לבנק הרבה יותר כסף ממה שהייתם אמורים לשלם אם תמהיל המשכנתא שלכם היה אחר. כסף שיכולתם לחסוך או להפנות לדברים אחרים חשובים שרציתם בחייכם.


האם אתם יודעים לעשות משא ומתן עם בנקים? רובנו לא יודעים ולרובנו יש חשש מהמערכת הבנקאית שמצטיירת לא ממש בחיוב אצל רבים מאתנו וכשאנחנו מקבלים סרוב מהבנק כזה או אחר אנחנו מתקפלים ונכנעים למה שהבנק אומר.

 

האם שווה לקחת יועץ משכנתאות?

 

אז, האם כדאי לקחת יועץ משכנתא פרטי מקצועי ומנוסה? האם כדאי ומשתלם לכם?

התשובה היא חד משמעית כן!

 

  • יועץ משכנתא מקצועי ומנוסה כבר יודע באיזה בנק יהיה לכם הכי כדאי לקחת את המשכנתא שלכם  הוא כבר עשה את חקר הבנקים והוא גם מתעדכן כל הזמן בנתונים ובמבצעים שהבנקים עושים ללקוחות שלהם. הוא עושה את זה בכל יום עבור האנשים שעבורם הוא עובד.

 

  • יועץ משכנתא פרטי מקצועי ומנוסה יש לו את הקשים עם הבנקים שאתם הוא עובד יום יום עבור לקוחותיו, הוא מביא לקוחות לבנק ולכן מקבל עבור לקוחותיו תנאים טובים יותר.

 

  • יועץ משכנתא פרטי ומקצועי מעמיד את האינטרס שלכם בלבד מול עיניו, שלא כמו יועץ המשכנתא בבנק שמשרת קודם כל את האינטרס של הבנק ממנו הוא מקבל שכר ובונוסים על כל עסקה שהוא מביא לבנק כולל את עסקת המשכנתא שלכם. אל תטעו לחשוב שיועץ המשכנתא פועל לטובת האינטרסים שלכם

 

  • יועץ משכנתא פרטי מקצועי ומנוסה ירכיב לכם את תמהיל המשכנתא הנכון והמשתלם ביותר עבורכם, הוא יבחר עבורכם את המסלולים הנכונים לכם בהתאם למצבכם הכלכלי היום ובבחינת ראייה כלכלי עתידית. הוא יבחר עבורכם את אורך תקופת כל מסלול כדי שאתם תחסכו הרבה מאד כסף לאורך חיי המשכנתא שלכם הוא יבחר את העוגנים והמתאימים ואת תחנות היציאה המתאימות עבורכם על פי המצב הכלכלי שלכם כדי שלא תצטרכו לשלם קנסות מיותרים.

 

  • יועץ משכנתא פרטי מקצועי ומנוסה יעשה עבורכם את כל העבודה הבירוקרטית מול הבנק הוא יעשה עבורכם את המשא ומתן מול הבנק שבו יבחר עבורכם לקחת את המשכנתא שלכם וישיג את התנאים הטובים ביותר למשכנתא שלכם ויחסוך לכם עשרות אלפי שקלים אם לא מאות לאורך תקופת המשכנתא וגם בתשלום החודשי.יועץ המשכנתא ילווה אתכם לכל אורך התהליך ויעדכן אתכם בכל צעד כדי שתהיו מעורבים ותדעו מה קורה. אתם תצטרכו רק לבוא לבנק ולחתום על הניירת.

 

  • עם יועץ משכנתא פרטי מקצועי ומנוסה אתם תחסכו הרבה זמן, הרבה כאבי ראש והרבה מאד כסף. נכון שתצטרכו לשלם עמלה ליועץ משכנתא פרטי מקצועי ומנוסה, אבל מה שתקבלו בתמורה עולה על מה שתשלמו. מספיק שעזרת התמהיל שירכיב עבורכם הוא יחסוך לכם 50-100 אל שח לאורך חיי המשכנתא האם ישהיה כדאי לכם לשלם לו 5000-10000 אלף שח? תחשבו מה הייתם יכולים לעשות עם הכסף שהוא חסך לכם?

 

למה לשלם לבנק יותר ממה שאתם צריכים?

 

הם מספיק מרוויחים על הגב שלכם ביום יום. זו עסקה כלכלית לכל דבר, זו ההלוואה הגדולה ביותר שתיקחו בחיים שלכם לאורך שנים כל כך רבות, עד 30 שנים נכון להיום, כמעט רוב חייכם הבוגרים. על זה אתם רוצים להתפשר? על מה שהבנק יציע לכם כי זה מה שנכון עבור הבנק? לא תשלמו לאיש מקצוע שישיג עבורכם את המשכנתא הטובה ביותר עבורכם?


האם תעדיפו לשלם לבנק את מה שהבנק דורש במשך כל  כך הרבה שנים במקום שתהיו אתם בראש האינטרסים של עצמכם?


אחד מהזוגות שפנו אלינו, לפי מה שספרה האשה, הם לא פנו ליועץ משכנתא פרטי אלא הסתמכו על יועץ המשכנתא של הבנק, הם נדהמו לגלות אחרי מספר שנים, בשיחה עם חברים על כוס קפה באחד ממפגשי החברים שלהם, שזוג חברים שלהם משלם על אותו סכום משכנתא כפי שהם לקחו באותה שנה הרבה פחות, אותו זוג התפאר בכך שלקחו יועץ משכנתא פרטי כבר בהתחלה, שחסך להם למעלה מ 70 אלף שח בסכום המשכנתא הסופי והם יודעים בוודאות שהם משלמים הרבה פחות כל חודש ממה שהיו משלמים אם היו לקוחים את המשכנתא שהציע להם הבנק בהצעה הטובה ביותר.   


ויש עוד אלפי סיפורים דומים על זוגות שלקחו יועץ משכנתא פרטי ומנוסה ולסכו עשרות ואפילו מאות אלפי שקלים לאורך חיי המשכנתא שלהם ועל זוגות שלא לקחו יועץ משכנתא פרטי, זרקו הרבה מאד כסף לפח והתעוררו אחרי מספר שנים בעקבות יםורים של חברים, לקחו יועץ משכנתא פרטי, מיחזרו את המשכנתא שלהם כדי לחסוך כסף לפחות לתקופה שנשארה להם.


אם אתם צריכים משכנתא ורוצים את המשכנתא הטובה ביותר עבורכם, קחו יועץ משכנתא פרטי, מקצועי ומנוסה!


אם אתם צריכים או רוצים למחזר את המשכנתא שלכם, פנו ליועץ משכנתא מקצועי ומנוסה שיבדוק עבורכם את כדאיות מיחזור המשכנתא שלכם. לא בכל מחיר כדאי יהיה לכם למחזר את המשכנתא שלכם, לא בכל מקרה ישתלם לכם למחזר את המשכנתא  שלכם. בדיקת הכדאיות הינה ללא תשלום. כמו שלא הייתם חותמים חוזה ללא עורך דין לא הולכים לבקש משכנתא ללא יועץ משכנתא מקצועי ומנוסה. מיהו ייועץ משכנתא מקצועי ומנוסה? זה כבר מאמר אחר. חפשו באתר שלנו מאמרים על בחירת יועץ משכנתא מקצועי ומנוסה.


מלאו את הפרטים שלכם כאן בטופס, תיגשו למכרז מיחזור ריביות משכנתא המקיף בישראל.

 

תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מיועצי משכנתא המתאימים ביותר עבורכם באזור מגוריכם לחסכון כספי מקסימלי במשכנתא שלכם, עם תמהיל משכנתא שיתאים בדיוק  למצב הכלכלי הנוכחי שלכם ובראייה לעתיד. בין אם זו משכנתא ראשונה שאתם לוקחים ובין אם לצורך מיחזור המשכנתא הנוכחית שלכם.

 

באמצעות המערכת הטכנולוגית החכמה שלנו אתם חוסכים זמן יקר, טרחה מיותרת וכסף רב!

 

מלאו את הפרטים שלכם עכשיו ! 

 

 

השוואת ספקים בייעוץ משכנתאות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו