איך מגדילים הכנסה פנויה למשק בית על ידי משכנתא משלימה?

אם אתם מעונינים להגדיל את סך ההכנסה הפנויה עבור משק הבית שלכם ולא יודעים מאיפה להתחיל,

 

לנו הפתרון!

 

אנחנו נלווה אתכם בכל התהליך של הגדלת משכנתא קיימת או משכנתא משלימה כדי שתוכלו להנות מהכנסה פנויה גדולה יותר עבור צרכי משק הבית שלכם.

 

ככל שהמשפחה שלכם גדלה כך גדלות ההוצאות שלכם וההכנסה הפנויה שלכם מצטמצמת. לא פעם אנשים רבים מוצאים את עצמם במצב שבו הם לוקחים הלוואה אחר הלוואה בגלל שמיצו את כל היכולות הפיננסיות שלהם. במצב כזה הקטנת החזרי הלוואות על ידי הגדלה של משכנתא קיימת יכולה לעזור לכם להחזיר את המצב הכלכלי שלכם לקדמותו ולהגדיל את ההכנסה הפנויה שלכם. כל מה שנדרש מכם לעשות זה למשכן את הבית שלכם בליווי של רישום הערת אזהרה בטאבו.

 

יתרונות של משכנתא משלימה

 

משכנתא משלימה נקראת גם משכנתא לכל מטרה, והמטרה שלה כרגע היא הגדלת הכנסה פנויה והקטנת החזרי הלוואות על ידי איחוד של כל ההלוואות הפתוחות הקיימות וסגירתן על ידי הסכום שתקבלו תמורת משכון הבית שלכם. משכנתא משלימה היא בעצם הרחבה של משכנתא נוכחית ויש לה יתרונות רבים שהופכים אותה למשתלמת במיוחד:

 

1. פריסת תשלומים לטווח ארוך - משכנתא משלימה מאפשרת לכם להחזיר את הכסף תוך יותר מ20 שנה.

 

2. ריביות זולות - בגלל שאתם ממשכנים את הנכס שלכם לבנק, מדובר כאן מבחינת הבנק בהלוואה עם פחות סיכונים, לכן תוכלו להנות מריבית נמוכה שנעה בין 3.5% - 5%.

 

3. הלוואה בסכומים גדולים - בגלל המשכון של הנכס תוכלו לקבל מהבנק סכום גבוה הרבה יותר מאשר בהלוואה רגילה.

 

מה גובה המשכנתא שניתן לקבל להגדלת הכנסה פנויה?

 

על פי ההוראות של בנק ישראל ניתן לקבל משכנתא משלימה בסכום שלא עולה על 50% משווי הדירה הממושכנת, זה במידה ואין משכנתא על הנכס. במידה וכבר קיימת משכנתא על הנכס הסכום המירבי שתוכלו לקבל להתוואה יקבע על פי הנוסחה הבאה:

סכום מקסימלי של משכנתא משלימה = שווי הנכס חלקי 2, פחות החוב הנותר לבנק על המשכנתא הקיימת.

 

איך עושים את זה?

 

פנו לאחד מיועצי המשכנתאות שלנו בקונטקט, שיוכל להדריך ולהסביר לכם צעד אחר צעד מה הכי טוב למשפחה שלכם ואיך תוכלו לקבל את ההלוואה בתנאים הטובים ביותר.

 

השאירו בטופס למטה את הפרטים שלכם והמערכת הטכנולוגית שלנו תסרוק עבורכם מאות נותני שירות בתחום המשכנתאות ותשלח עבורכם רק הצעות רלוונטיות של יועצי משכנתאות מומלצים המתמחים בנטילת משכנתא משלימה לצורך הגדלת הכנסה פנויה.

 

חסכו זמן, כסף ומאמץ במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT

 

 

השוואת ספקים במשכנתא לכל מטרה

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו