הובלה ואחסנה - כל מה שחשוב לדעת

מחפשים שירות של הובלה ואחסנה?

 

הגעתם בדיוק למקום הנכון!

 

אנחנו נדאג לכך שתקבלו את השירות הטוב, המקצועי והמשתלם ביותר מבלי להתפשר על איכות השירות.

 

בתהליך של מעבר דירה, פעמים רבות אנחנו זקוקים להובלה ואחסנה של החפצים עקב תקופת המעבר שאנו צריכים להמתין עד שהדירה החדשה תהייה ראויה למגורים. לא תמיד יש מקום לאסחנת החפצים בבית שלנו או בבית ההורים, כך שהפתרון של הובלה ואחסנה לתקופה ארוכה או קצרה הוא פתרון מצויין. בכתבה זו ננסה לתת לכם את כל המידע של מה ניתן לעשות וכיצד לאחסן את החפצים שלכם ומה העלות של פתרונות כאלה של הובלה ואחסון תכולת דירה.

 

מי מספק שירותי הובלה ואחסנה?

 

חברות הובלה רבות נותנות שירות של הובלה ואחסנה של חפצים באופן פרטי או שהן עובדות בשיתוף פעולה עם חברות אחסנה שברשותן מחסנים להשכרה לתקופה קצרה או ארוכה. שירות זה יכול להוות פתרון זמני מעולהללקוחות המעוניינים באחסון חפצים או רהיטים או לכל תכולת הדירה שלהם. 

לא כל חברת הובלות שהמעניקה שירותי אחסנה עומדת בדרישות המחמירות של חברת אחסנה מקצועית שמתמחה באחסון תכולה וציוד ופעמים רבות קורה שבגלל חוסר ידע וניסיון, לקוחות רבים משלמים סכומים מופקעים ומקבלים הרבה פחות עבור שירותי הובלה ואחסנה.

 

איך למצוא חברת אחסון אמינה במחיר סביר?

 

1. להתחיל מהדברים הפשוטים - חשוב לבדוק שהחברה מספקת חשבונית מס על השירות. אל תסכימו לעבוד עם כאלה המעוניינים ''לעגל פינות'' בנושא הזה. החשבונית מהווה בשבילכם סוג של ערבון על הפקדת בציוד שלכם בידי החברה ומעניקה לכם ביטוח במקרה שנגרם נזק לציוד.

 

2. בדיקת המחסנים - לפני שתפקידו את הציוד היקר לכם לחברה כלשהיא, חשוב שתבקרו במקום המחסנים ותבדקו האם המחסן מתאים לדרישות שלכם, האם הוא מאובטח כמו שצריך, מה גודלו, היכן הוא ממוקם והאם יש לכם חדר נפרד לציוד שלכם בלבד כדי שלא יתערבב עם ציוד של אנשים אחרים.

 

3. ביטוח - חשוב מאד שתקפידו לוודא שאתם מקבלים ביטוח מלא עבור התכולה והציוד שלכם, שמכסה אתכם במקרה של שריפה, גניבה או כל נזק אפשרי אחר לתכולה שלכם. בנוסף, חשוב לבדוק שהמקום מאובטח עם מצלמות אבטחה 24/7.

 

4. אחסנת רהיטים - אם אתם מאחסנים רהיטים במחסן, כדאי שתפרקו את מה שניתן, כגון: ארונות, ספריות וכד', כדי שתוכלו לחסוך בעלויות. כדאי גם שתתאמו מראש עם החברה שפירוק הרהיטים יעשה על ידם על ידי נגר מומחה לשם כך.

 

5. אחסנת משרדים - אם אתם מאחסנים את תכולת המשרד שלכם, חשוב שתקפידו אפילו יותר בבחירת החברה. הציוד היקר שלכם אמור להישמר בתנאים מעולים ותחת אבטחה בהתאם. חשוב מאד שלא תהייה רטיבות במחסן שיכול ה לגרום להרס של הציוד המשרדי. בנוסף, בחרו חברת הובלה למשרד על ידי חברת אחסון כדי שלא תצטרכו לשלם פעמיים עבור השירות.

 

6. מחירים ועלויות - בדרך כלל אחסנת ציוד, רהיטים או תכולת דירה נמדדת לפי מידת נפח הנקראת קוב. כך החברה מודדת את נפח המחסן ומעריכה זאת בתשלום על פי קוב. בדרך כלל מחיר של אסנת דירות נע בין 18 - 25 ש''ח לקוב לפני מע''מ. אם תכולת הדירה שלכם מוערכת ב 30 קוב, תשלמו בין 540 - 750 ש''ח לחודש, תלוי בנפח בתכולה ובזמן שבו הציוד מאוחסן.

 

לסיכום,

 

חברות הובלה רבות מספרות שירות של הובלה ואחסנה גם יחד. חשוב להשתמש בשירותיה של חברה מקצועית, אמינה וגם חסכונית.

 

כדי להנות משירות מושלם של הובלה ואחסנת חפצים בצורה המיטבית והמותאמת בדיוק לצרכים שלכם, אנחנו מזמינים אתכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס, כאן למטה והמערכת שלנו תשלח אליכם עד 3 הצעות של חברות הובלה ואחסנת ציוד המתאימות ביותר לנתוני הבקשה שלכם.

 

בואו לחסוך זמן יקר, טרחה מיותרת וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

 

השוואת אחסון דירות בהובלות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו