הובלות מסחריות - כל מה שחשוב לדעת

מחפשים הובלה מסחרית מכל סוג שהוא?

 

הגעתם למקום הנכון ביותר עבורכם!

 

אנחנו נבטיח לכם הובלה מסחרית בטוחה, איכותית ומקצועית ובמחירים שפויים המתאימים לגובה התקציב שלכם.

 

הובלה מסחרית משמשת בעיקר לשם שינוע של תכולה גדולה במיוחד, כגון: קונטיינרים, מכולות, משטחים ועוד. הובלת מטענים דורשת עבודה רבה ומאומצת בסטנדרטים גבוהים במיוחד שחברת הובלות רגילה המתעסקת בעיקר בהובלה של דירות לא יכולה לבצע. בכתבה זו נסקור את כל סוגי ההובלות המסחריות הקיימות, למה הן משמשות, איך בוחרים חברת הובלות מקצועית לשם כך ועל מה חשוב לשים דגש.

 

הובלת מכולות

 

השימוש במכולות נועד כדי לאפשר העברה של כמויות גדולות של פריטים או סחורה בצורה מאסיבית יותר. בכדי להביא את הסחורה ליעדה בשלום יש צורך בשינוע מקצועי ביותר של המכולה. במקרים מסויימים קיים צורך לא רק בשינוע של המכולה ליעד, אלא גם באחסון של התכולה למשך זמן כלשהוא וכן ישנו צורך גם בפריקה של הסחורה. כדי לעשות את זה בצורה הטובה והיעילה ביותר, ישנם מספר דגשים שחשוב לשים אליהם לב רגע לפני שמעמיסים ויוצאים לדרך. 

 

הובלת מכולה היא תחום בפני עצמו בתוך תחום ההובלה המסחרית והיא מחייבת התנהלות מקצועית ביותר. בהובלת מכולות חשוב לקחת בחשבון את כל הנתונים שיבטיחו שהמכולה תגיע ליעדה בשלום ובשלמות מקסימלית ובמהירות האפשרית. הובלת מכולות מחייבת להעזר בחברת הובלות מקצועית המורכבת מאנשי מקצוע בעלי נסיון משמעותי לאורך כל התהליך.

 

מה חשוב לבדוק לגבי הובלת מכולות?

 

בתוך המכולה נמצא ציוד יקר או סחורה, לכן צריך להתייחס לאופי של תכולת המכולה בכדי לדעת איך להתנהג בעת העברת המכולה. חשוב להקפיד לבדוק רשיונות והיתרים וכמובן את הנסיון של החברה. ככל שאנשי הצוות מנוסים יותר כך תוכלו להיות רגועים בקשר לתכולה שלכם.

 

הובלת משטחים

 

לאחרונה גובר הצורך בהובלה של משטחים ממקום למקום. חברות שונות מתחום החקלאות, הקמעונאות, הביגוד ועוד עושות שימוש נרחב בהובלה מהסוג הזה. חברות רבות במשק,הן הישראלי והן הבינלאומי זקוקות לשירותי הובלת משטחים בכדי להעביר סחורות מהנמלים או מהמפעלים לאתר החנות. הובלות של מטחים הן צורך יום יומי בעולם המסחר של ימינו. משטחים הינם רכיב חשוב בעולם המסחר בגלל העובדה שעל ידי משטח פשוט אחד אפשר להוביל כמויות גדולות במיוחד של סחורה. 

 

גם אם מדובר בהובלה חד פעמית או בפרוייקט קבוע, יש צורך חיוני להעזר בחרבת הובלות ברמה גבוהה כדי לבצע הובלה כזאת בצורה הטובה והיעילה ביותר.

 

מה חשוב לבדוק בעת הובלת משטחים?

 

כאשר אתם נדרשים להוביל משטחים חשוש שתדעו שרק חברת הובלות בעלת הציוד המיוחד לשם כך תוכל לעשות עבורכם את העבודה. במקרים מסויימים יש צורך אף בציוד מיוחד המתאים לאופי המשטחים, כגון: משאית עם דופן הידראולית, משאית פתוחה, נגרר וילונות ועוד. היקף ההובלה הוא הנתון החשוב ביותר ולכן חשוב שתעדכנו את החברה בכמות המשטחים שאתם מעוניינים להוביל. בנוסף, חשוב מאד שתבדקו האם קיים ביטוח לסחורה מצד חברת ההובלות במקרה שהסחורה ניזוקה במהלך ההובלה. הובלה של מטחים הינה הובלה מורכבת והיא דורשת ציוד מתאים וחדיש, בדקו עם חברת ההובלות האם הציוד שלהם מותאם לשם כך.

 

הובלה בקירור

 

הובלה על ידי מכולת קרור משמשת בעיקר בתחומי תעשייה כגון: מזון, תרופות, כימיקלים וכד'. השירותים הניתנים בחברות ההובלות לשם הובלה בקירור הם:

 

1. הובלה בקירור לצורכי ייבוא/ ייצוא או שינוע סחורות לנמלים.

 

2. הובלת תרופות או כימיקלים

 

3. הובלת מוצרי מזון והפצתם לכל חלקי הארץ

 

4. הפצת מוצרי חקלאות לרשתות שיווק

 

5. קווי חלוקה למוצרי מזון

 

בכל האופציות הנ''ל, יש לבדוק כמובן את ההיתרים והרשיונות של החברה להוביל סחורה בקירור. בנוסף, יש לבדוק כמובן האם משאית הקירור אכן עומדות בדרישות תקן האיכות.

 

הובלת פסולת בניין

 

בכל אתר בנייה מצטברת פסולת וכדי לעבוד בצורה נוחה יש לפנות אותה מדי פעם, בנוסף, פסולת בניין גורמת לאבק וזיהום אויר משמעותי באזור הבנייה. לצורך פינוי הפסולת מאתר הבנייה נעזרים הקבלנים בסוג נוסף של הובלה מסחרית והיא הובלה של פסולת בניין. בהובלה של פסולת בניין חשוב לשים דגש על ציוד מותאם ואיכותי לפינוי של פסולת כגון: בלוקים כבדים, ברזלים ועוד. בנוסף, רצוי מאד שתהיינה משאיות סגורות כדי למנוע פיזור של אבק ושל חומרים אחרים העלולים להזיק לסביבה.

בנוסף, חשוב לבדוק לאן מועברת פסולת הבניין והאם היא נלקחת לאתרי פסולת מורשים ומוקצים מטעם המדינה.

 

הובלת חומר מסוכן

 

הובלה של חומר מסוכן היא משימה מורכבת במיוחד. כאן יש צורך לא רק בשינוע בלבד, אלא גם באופן הכנת המשלוח וכלי האחסון שלו. בכדי להמנע מטעויות ותקלות אפשריות, כדאי לדעת שהובלת חומר מסוכן כולל דרישות בחקיקה בינלאומית.

 

מהו חומר מסוכן?

 

חומרים מסוכנים הנכללים תחת הגדרה זו הינם לדוגמה: גזים מתלקחים, גזים לא מתלקחים ולא רעילים, גזים רעילים, נוזלים מתלקחים, חומרים מוצקים מתלקחים, חומרים המסוכנים במגע עם מים, חומרים מאכלים, חומרים מדבקים ועוד. 

 

הובלה של חומר מסוכן מתחילה הרבה יותר מוקדם מהובלה רגילה. כדי לשנע חומרים מסוכנים צריך לקחת בחשבון ולהכיר את הדרישות והתקנים שהתחום כפוף אליהם. כדי להוביל את החומרים בצורה בטוחה, יש לארוז אותם בצורה קפדנית ונכונה שתמנע דליפה ונזק אפשרי.

 

דגשים חשובים להובלות מסחריות מכל סוג

 

1. בטיחות - כל הובלה דורשת בראש ובראשונה בטיחות, אבל הובלה מסחרית דורשת שימת דגש על כך פי כמה. לצערינו, שמענו על לא מעט מקרים של נזקים בלתי הפיכים שקר רק בגלל שתקנות הבטיחות שלא נשמרו כפי שצריך. 

 

2. ביטוח תכולה מיוחד - כשמדובר בהובלת מטענים יש צורך בביטוח תכולה מיוחד, בעיקר בגלל סוג העבודה, אופי המטען והבטיחות הנדרשת בזמן ביצוע ההובלה ושינוע המטענים.

 

3. ציוד הובלה - הובלה מסחרית לא יכולה להיעשות בציוד רגיל ודורשת משאיות וציוד מיוחד כגון: מנופים וכד'. בדקו שלחברת ההובלות יש את הציוד המתאים לאופי ההובלה.

 

4. אישורים - יש צורך בעבודה מסודת עם האישורים המתאימים לסוג ההובלה וכל הפעולות הנדרשות לשם כך, כגון: הפעלת מנוף, רשיון נהיגה על סימטריילר ועוד.

 

לסיכום:

 

הובלה מסחרית מכל סוג הינה הובלה מורכבת המצריכה מקצועיות ונסיון רב בתחום. כדי לבחור את החברה המתאימה לשם כך,השאירו את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה ותקבלו ע''י המערכת הטכנולוגית החכמה שלנו עד 3 הצעות מחיר ממובילים מומלצים המתמחים בהובלות מחסריות מכל סוג שלהוא והמתאימים בדיוק לנתוני הבקשה שלכם.

 

חסכו זמן, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

 

השוואת מובילים בהובלות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו