הובלה עם פירוק והרכבה - כיצד מתמחרים פירוק והרכבה של רהיטים?

מחפשים הובלה עם פירוק והרכבת רהיטים?

 

הגעתם למקום הנכון!

 

אנחנו נבטיח לכם הובלה הכוללת פירוק והרכבת רהיטים באופן מקצועי הכולל את כל הפרטים הקטנים, גם דברים שאתם כלל לא יודעים שצריך לקחת בחשבון!

 

פירוק והרכבת רהיטים הם לעיתים קרובות חלק בלתי נפרד מההובלה בעת מעבר דירה. במאמר הזה נבדוק מהן העלויות להובלה הכוללת פירוק והרכבה של רהיטים שונים וניתן מספר טיפים מקצועיים בנושא.

 

מי מבצע הובלה עם פירוק והרכבה?

 

רוב חברות ההובלה והמובילים הפרטיים מחזיקים בצוות העבודה שלהם גם נגר. נוכחות של נגר בצוות העבודה היא הכרחית בענף ההובלות, בלעדיו לא יוכלו לבצע את מרבית ההובלות. לכן כאשר קבלתם הצעת מחיר מחברת הובלות לביצוע מעבר דירה הכולל פירוק והרכבת רהיטים, אתם יכולים להיות בטוחים שבצוות העבודה ישנו גם נגר והרהיטים שלכם בידיים טובות. חשוב לציין שישנם רהיטים שלא מומלץ לפרק ולהרכיב פעמים רבות מכיוון שאיכות החומרים שלהם ירודה, כגון: סיבית, ופירוק והרכבה פעמים רבות מידי יכול להוציפ מכלל שימוש לחלוטין.

 

אילו רהיטים ניתן לפרק ולהרכיב מחדש?

 

בכללי ניתן לומר כי רהיטים מעץ מלא יהיו עמידים מאד לפירוק והרכבה חוזרים. לעומת זאת, רהיטים העשויים מסיבית או MDF יהיו עמידים הרבה פחות. רהיטי מתכת ופלסטיק יהיו ניתנים לפירוק והרכבה ללא בעיה בדרך כלל. 

 

אז כמה עולה כל דבר?

 

הובלה, פירוק והרכבה של ארון בגדים ממוצע בעל 3 דלתות - יעלה לכם כ - 300 -500 ש''ח.

הובלה, פירוק והרכבה של סלון - יעלה לכם כ - 350 -600 ש''ח.

הובלה, פירוק והרכבה של פינת אוכל - יעלה לכם כ - 250 - 500 ש''ח.

הובלה, פירוק והרכבה של חדר ילדים הכולל: מיטה, ארון ומכתבה - יעלה לכם כ - 750 - 900 ש''ח.

 

טיפים לחיסכון בעלויות:

 

1. תמחרו מראש את כל עלויות הפירוק וההרכבה על מנת לוודא שאין לכם עלויות נוספות שאתם לא יודעים עליהם. גם מידות הרהיט משפיעות על התימחור.

 

2. בדקו האם ניתן להוביל את הרהיט ללא פירוק והרכבה. לעיתים ניתן להעביר רהיט בשלמותו ובכך לחסוך בעליות הפירוק וההרכבה שלו.

 

3. בחרו חברת הובלה מקצועית. יש לוודא שחברת ההובלה שלכם מקצועית דיה ויחד עם זאת אמינה הכוללת צוות מקצועי עם נגר על מנת שעבודות הפירוק וההרכבה יעשו במקצועיות ככל הניתן.

 

איפה מוצאים חברת הובלות מקצועית ואמינה?

 

כאן, באתר קונטקט תוכלו לפגוש את חברת ההובלות שלכם. 

 

כל מה שעליכם לעשות, זה להשאיר את הפרטים שלכם בטופס המצורף והמערכת שלנו תסרוק עבורכם ותבצע השוואה בין מאות מובילים מקצועיים ותשלח אליכם עד 3 הצעות מחיר של מובילים מומלצים באזור מגוריכם המתמחים בהובלה עם פירוק והרכבה.

 

חסכו זמן, טרחה וכסף - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

 

השוואת מובילים בהובלות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו