איך לבצע הובלות מורכבות ומסובכות?

אם הגעתם לפה, כנראה שאתם מעוניינים לקבל מידע על הובלות מורכבות ואית תוכלו לעשות את זה נכון.

 

הגעתם למקום הנכון!

 

אנחנו נעשה הכל כדי לגרום להובלה שלכם, מורכבת ככל שתהייה להפוך לקלה, נעימה ומהירה.

 

בתחום ההובלות רוב ההובלות המוכרות והרגילות של מעבר דירה או הובלת משרד מחשבות כהובלות סטנדרטיות. לעומתן, ישנן הובלות מורכבות יותר המושפעות מגורמים שונים בכתבה זו נביא בפניכם את כל המאפיינים של הובלות מורכבות ומסובכות ואיך תוכלו לבצע אותן בהצלחה.

 

הובלות במגזר התעשיייתי

 

הובלות למזגר התעשייתי הינן גדולות, מורכבות ומסובכות הרבה יותר עקב הגודל העצום של מפעלי תעשייה. מעבר לגודל העצום של המפעל, הובלה כזו מצריכה כח אדם רב במיוחד ומשאיות הובלה רבות. לעיתים גם הציוד עצמו הוא ציוד לא סטנדרטי, כבד או מסובך להובלה. במקרים כאלו יתכן וידרשו רכבי הובלה מיוחדים כמו משאית עם גג פתוח או כלי שינוע מיוחד למכונות גדולות.

 

הובלה לקומות גבוהות

 

גם הובלה לקומה גבוה נחשבת להובלה מסובכת ומורכבת. הבנייה לגובה מציבה מכשול גדול בקרה המובילים הנזקקים לביצוע הובלה לא שגרתית שלא ניתן בה להעביר חפצים בחדר המדרגות וכן לא במעלית. במקרים כאלה נעזרים בדרך כלל בהובלת מנוף, מה שמייקר את מחיר ההובלה אך פותר לחלוטין את הבעיה של הרמת משא כבד לקומה גבוהה בצורה בטיחותית, קלה ונוחה.

 

פריטים שבירים

 

הובלה של פריטים שבירים ויקרים במיוחד נחשבת להובלה מסובכת. המובילים צריכים להזהר גם בהנחת הארגזים, במהלך הנסיעה וכן בפריקה שלהם. ארגזים של פריטים שבירים צריכים להיות מסומנים עם המילה 'שביר', בגדול ובמקום בולט כדי שיתייחסו אליהם כראוי. כאשר מדובר בפריטים גדולים שהם גם שבירים, הסיכון עולה ולכן לעיתים ישנו צורך בביטוח נפרד על הפריטים הללו.

 

פריטים או חומרים מסוכנים

 

הובלת חומר מסוכן נחשבת להובלה מורכבת אשר לא מתבצעת בדרך כלל על ידי חברות הובלות רגילות. לעיתים החומר לא נחשב למסוכן על פי משרד הבריאות, אך נחשב לכזה בעת תאונה או התפזרות בשטח. הובלת חומרים מסוכנים פונה בדרך כלל למגזר התעשייתי ומצריכה עמידה בנהלים ורשיונות שונים.

 

איך תעשו את זה קל יותר?

 

חשוב שתזכרו, כי אין הובלה מסובכת ומורכבת מידי, חוסר נסיון או חוסר מקצועיות הם אשר יכולים לסבך במקרים מסויימים הובלה גם הפשוטה ביותר. לכן חשוב מאד למצוא חברת הובלות מקצועית, מנוסה ואמינה שתוכל לבוא לקראתכם בכל סוג של הובלה ולהציע פתרונות להובלות מורכבות ככל שתהיינה.

 

איפה מוצאים חברת הובלות טובה?

 

כדי למצוא חברת הובלות אמינה ומקצועית באזור מגוריכם, כל מה שעליכם לעשות זה להשאיר את הפרטים שלכם ופרטי ההובלה בטופס המצורף והמערכת הטכנולוגית החכמה שלנו תסרוק עבורכם בין מאות נותני שירות בתחום ההובלות ותציע לכם עד 3 הצעות של מובילים מומלצים באזור מגוריכם העונים על דרישות הבקשה שלכם ולתקציב שהגדרתם מראש.

 

חסכו זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT

 

השוואת ספקים בהובלות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו