הובלת דירת יוקרה - מה זה ומה זה כולל?

מחפשים הובלה לדירת יוקרה?

 

הגעתם למקום הנכון!

 

אנחנו נבטיח לכם הובלת יוקרה מקצועית, איכותית וכמובן משתלמת ביותר.

 

הובלה של דירות ומשרדים היא פעילות יום יומית המתקיימת לאורך כל ימות השנה על ידי חברות ההובלה השונות בכל רחבי הארץ. הובלת בתי יוקרה היא סיפור אר לגמרי, מכיוון שהלקוח עצמו מבין את החשיבות של מציאת חברת הובלות אמינה ומקצועית שתבטיח את שלום הרכוש לאורך כל הדרך. להובלה של דירות יוקרה מתווספים מספר פרמטרים נוספים מעבר להובלת דירה רגילה, בכתבה זו נביא בפניכם את כל מה שחשוב לקחת בחשבון לפני שמבצעים מעבר והובלה של דירת יוקרה.

 

הובלות של דירות יוקרה

 

בעלי דירות יוקרה משתמשים בדרך כלל בשירותים של חברת הובלות מקצועית ואיכותית ביותר על מנת להבטיח לעצמם שתכולת הדירה שלהם תגיע למקום החדש שלה באפס תקלות. על פי רוב, יהיו בהובלה מן הסוג הזה חפצים כבדים ויקרים מאד שחייב לארוז בצורה מיוחדת. דירות יוקרה הן בדרך כלל בתוך בנייני יוקרה ולכן יש לתאם את זמן ומשך ההובלה עם הנהלת הבניין ולהשתמש במעלית המשאות הנמצאת בבניין עצמו המיועדת לצרכים אלו.

 

הובלת דירת יוקרה בעסקת חבילה

 

ברוב המקרים כדאי להעזר בשירותי אריזה מקצועית על מנת להכין את הדירה למעבר המתוכנן. חשוב לעבוד עם חברת הובלות מקצועית ובעלת מוניטין רב אשר מספקת שירות של אריזת כל תכולת הבית, החל מבגדים, כלי מטבח, ספרים וחפצי אומנות. בנוסף, חשוב לציין שאת פעולת האריזה יש להפקיד בידי האורזים המקצועיים של החברה, אבל חשוב לפקח על העבודה שלהם ולוודא שכל קרטון מסומן עם מספר רץ כדי שהכל יגיע למקום החדש בצורה המסודרת ביותר. 

 

איך להתכונן ליום המעבר

 

אחרי שבחרתם חברת הובלה מקצועית, עליכם להזמין את נציג חברת ההובלה כדי שיראה את היקף התכולה והעבודה שתידרש. רק אחרי הפגישה הזו תוכל החברה להגיש לכם הצעת מחיר רצינית ומפורטת. נציג החברה יחליט האם ישנו צורך בשירותי שינוע או מנוף, או ושאפשר להסתפק גם במעלית השירות של הבניין עצמו. לאחר מכן יבדוק הנציג גם את מקום המעבר כדי להתאים את צורת ההעלאה לדירה החדשה. סכמו עם המוביל את כל הפרטים מראש, כולל הסכום של הטיפ שתתנו לסבלים על העבודה. רצוי מאד לקבוע את שעת ההובלה לשעות הבוקר המוקדמות אחרי שכבר תכולת הדירה ארוזה ומוכנה להובלה. 

 

למה חשוב שיהיה ביטוח על הובלת דירות יוקרה?

 

רוב חברות ההובלה מספקות ביטוח מלא על תכולת הדירה, גם בהובלת דירה רגילה. בהובלת דירת יוקרה מומלץ לבדוק שבעתיים את פוליסת הביטוח טלראוץ שאכן גובה הפוליסה מכנה את שויי החפצים היקרים שלכם. זה אולי הדבר הראשון שעליכם לבדוק לפני שאתם סוגרים עם חברת ההובלות.

 

איפה מוצאים חברת הובלות להובלת דירת יוקרה?

 

כאן, בקונטקט תוכלו למצוא עשרות חברות הובלה איכותיות ומקצועיות אשר מיומנות בהובלת דירות יוקרה על כל המשתמע מכך.

 

מלאו עכשיו את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה ותקבלו מהמערכת החכמה שלנו עד 3 הצעות של מובילים מומלצים המתמחים בהובלת דירות יוקרה והמתאימים בדיוק לנתוני הבקשה שציינתם.

 

בואו לחסוך זמן יקר, טרחה וכסף - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

 

השוואת מובילים בהובלות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו