איך לבצע הובלה והתקנה של מזגן בצורה הטובה ביותר?

מחפשים הובלת והתקנת מזגן מקצועית?

 

הגעתם למקום הנכון!

 

אנחנו נדאג שתקבלו הובלה והתקנה של מזגן בצורה המקצועית, האיכותית וכמובן - המשתלמת ביותר.

 

בשנים האחרונות אחנו שומעים רבות על ההתחממות הגלובאלית של כדור הארץ ויותר מזה, אנחנו גם מרגישים את זה על בשרינו. גם שינויי הטמפרטורה הקיצוניים המתרחשים בחורף מביאים אלינו גלי קור עוצמתיים כך שהביקוש והדרישה למזגנים הולך וגובר בשנים האחרונות.

 

בכתבה זו נסקור את האפשרויות המוצלחות ביותר להובלה והתקנה של מזגנים ונביא בפניכם את האופציה הטובה והמשתלמת ביותר. השארו איתנו!

 

מהו סוג המזגן שאתם בוחרים?

 

הדבר הראשון והחשוב ביותר שמשפיע על ההובלה הוא סוג המזגן. זו התשובה הראשונה שתצטרכו לספק למוביל שלכם. ישנו הבדל בין הובלת מזגן עילי לבין הובלת מזגן מיני מרכזי. ההבדל הוא כמובן לא רק בהובלה עצמה, אלא גם בהתקנת המזגן בביתכם. ככל שמערכת המיזוג מורכבת יותר - התקנתה תחייב מקצועיות וניסיון רב יותר.

 

לכן, כאשר אתם בוחרים במערכת מיזוג מורכבת, כגון מזגן מיני מרכזי או יותר מכך, מומלץ שתפרידו בין שתי הפעולות של ההובלה וההתקנה, כך שאת ההובלה של המזגן תעשה חברת הובלות אמינה, מקצועית ומנוסה ואת התקנת המזגן יעשה טכנאי, בעל מקצוע מנוסה ומקצועי.

 

מה קורה במקרה של הובלה לא מקצועית?

 

בדרך כלל עניין המחיר הוא הדבר שתופס את תשומת הלב שלנו ואנחנו נסגור ברוב המקרים עם המוביל הזול ביותר. אך חשוב לדעת, במיוחד בהובלות של פריטים יקרי ערך, כמו הובלת מזגן, הובלת פסנתר וכד', כי הובלה לא מקצועית עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך לפריט ובמיוחד לפריטים יקרי ערך כמו מזגן, פסנתר או מוצרי חשמל יקרים. 

 

בזמן ההובלה חשוב שהמזגן יהיה מונח ברכב ההובלה בצורה נכונה כדי שלא יפול וייהרס. לכן חשוב מאד וקריטי ממש לעבוד אך ורק עם חברת הובלות מקצועית ובעלת נסיון בהובלת פריטים יקרי ערך ועדיף עם נסיון והתמחות בהובלת מזגנים.

 

על מה להקפיד בזמן הובלת המזגן?

 

מזגן הוא מכשיר רגיש מאד ולכן הובלה של מזגן צריכה להעשות בזהירות ומקצועיות רבה. גם כשמוציאים את המזגן מהחנות לרכב ההובלות ובמהלך הנסיעה חשוב להקפיד על כללי הבטיחות בהובלת מזגנים. 

 

במקומות שאין בהם מעלית, חשוב לוודא קודם שיש מספיק אנשים בצוות המובילים כדי להרים אותו בצורה כזו שלא ייחבט בקירות וכן ברכב ההובלה עצמו יש להקפיד על יציבות מלאה של המזגן כדי לא לגרום לנזק לרכיבים פנימיים של המכשיר.

 

כאשר אין גישה נוחה לבית, יש להעזר בהובלת מנוף. במקרה של הובלת מזגן עם מנוף חשוב לוודא שחברת ההובלות אכן בעלת רשיון ונסיון לעבודה עם מנוף כדי לא לגרום לנזקים למזגן.

 

צנרת מתאימה

 

גם אחרי שכבר הובלתם את המזגן על ידי חברת הובלות מקצועית ומנוסה, עלולות להתרחש תקלות בזמן ההתקנה. 

 

טעות נפוצה שיכולה לקרות היא שימוש בצנרת לא מתאימה, כגון: בעלת קוטר קטן או גדול מידי, דפנות לא מתאימות, שיפועים לא נכונים ועוד. טעויות כאלה נפוצות בדרך כלל אצל מתקינים חובבנים או לא מקצועיים מספיק מהספקים לכם שירות זול העולה לכם ביוקר.

 

חיבור לחשמל

 

טעות נוספת שקשורה להתקנת מזגנים היא חיבור לקוי לקווי החשמל העלולה לגרום לסיכון ממשי. חיבור של מזגן לשקע לא מתאים לכוחות הסוס של המזגן יכול הגמר רע מאד! לכן, אל תתפשרו בשום אופן על מקצועיות המתקינים.

 

איפה מוצאים חברת הובלות מקצועית ואמינה?

 

כאן בקונטקט מוצעים לכם מאות נותני שירות בתחום ההובלה וההקנה. כל מה שנשאר לכם לעשות זה למלא את הפרטים שלכם בטופס המצורף והמערכת שלנו תשלח אליכם עד 3 הצעות מחיר של מובילים מומלצים המתמחים בהובלת מזגנים מקצועית באזור מגוריכם.

 

בואו לחסוך בזמן, טרחה וכסף רב - במקום אחד על ידי שימוש בטכנולוגיה המתקדמת שלנו!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

 

השוואת ספקים בהובלות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו