הובלת מכונת כביסה - כל מה שחשוב לדעת

רוצים להעביר מכונת כביסה?

 

לא יודעים איך לבחור מוביל למכונת הכביסה שלכם?

 

אנחנו פה כדי לעשות לכם סדר!

 

כאן תוכלו לקבל את כל המידע לגבי הובלת מכונת כביסה, תעריפים, מחירים ושיטות הובלה יחד עם טיפים מקצועיים לחיסכון המחיר ההובלה.

 

הובלת מכונת כביסה

 

מכונת כביסה, כמו כל מכשיר חשמלי אחר, מומלץ להעביר במצב אנכי, זאת אומרת בעמידה. אך לעיתים מתעורר צורך להשכיב את המכונה בזמן ההובלה כדי לחסוך במקום או בגלל צורך אחר. ניתן להוביל את המוכנה בשכיבה, אך חשוב מאד בתום ההובלה להמתין מספר שעות לפני חיבור לחשמל והפעלה של המכונה, כדי שהשמן שהיה במדחס ועלה למעלה, ישוב למקומו ולא יפגע בחלקים פנימיים אחרים של המכונה עצמה.

 

מחירון של הובלת מכונת כביסה

 

מחירי ההובלה של מכונת כביסה יכולים להשתנות לפי המרחק של מקום ההובלה ומקום היעד הסופי. אך מחיר ממוצע של הובלת מכונת כביסה נע בין 350 -550 ש''ח. 

 

גודל המכונה

 

שאלה ששואלים הרבה אנשים, היא האם גודל המכונה משפיע על תמחור ההובלה שלה. ובכן, התשובה היא: לא. מחיר ההובלה יכול השתנות בגלל פרמטרים אחרים, כגון: הובלה עם מנוף או הובלה לקומה גבוהה, אך גודל המכונה לא ישנה את מחיר ההובלה.

 

הכנות מקדימות להובלת מכונת כביסה

 

לפני שמבצעים הובלה של מכונת כביסה, יש לנתק את החשמל ואת צינורות המים וכן לפתוח את חור הניקוז ולהמתין עד ליציאת כל המים שהיו בו.

 

דבר חשוב נוסף שיש לבדוק עוד לפני שבצעתם את הובלת המכונה, הוא לבדוק שיש לכם מקום מתאים בבית החדש להעמדת המכונה. אתם צריכים כמובן למצוא מקום הכולל חיבור לחשמל וחיבור לברז מים כדי שהמכונה תעבוד כמו שצריך. במידה ואתם לא יודעים לבצע את החיבורים הללו, מומלץ להזמין חשמלאי מומחה או טכנאי מכונות כביסה כדי שיבצע עבורכם את החיבורים הדרושים.

 

היכן מוצאים מובילים מומלצים להובלת מכונת כביסה?

 

כאן בקונטקט תוכלו למצוא מאות מובילים מומלצים שיבצעו עבורכם הובלה קלה,נעימה ובטוחה.

 

כל מה שאתם צריכים לעשות, זה להשאיר את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה והמערכת שלנו תסרוק ותאתר עבורכם את חברת ההובלות המתאימה בדיוק לצרכים שלכם.

 

המערכת שלנו תשלח אליכם עד 3 הצעות מחיר של מובילים מומלצים באזור מגורים המתמחים בהובלת מכונות כביסה

 

כל ההצעות שתקבלו הינן עם רלוונטיות מלאה לנתוני הבקשה שלכם.

 

חסכו זמן, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT 

השוואת ספקים בהובלות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו