פינוי והובלת פסולת בניין ותעשייה

אם הגעתם לכאן כנראה שאתם מחפשים מידע הקשור לפיני והובלת פסולת בניין ותעשייה.

 

אנחנו נבטיח לכם את כל המידע הדרוש לכם כדי לעשות את זה נכון, מקצועי ומשתלם.

 

ידעתם שיש זבל שאי אפשר לזרוק לפח?

בעצם, יש מגוון רחב של פסולת שאם תזרקו אותה לפח תוכלו למצוא את עצמכם עם קנסות כבדים. הפסולת הזו יכולה יכולה לזהם את הסביבה ולגרם למפגע אסתטי חמור, כמו למשל פסולת בניין או תעשייה. בכתבה זו נסביר מה נחשב פסולת בניין ופסלות תעשייה ואיך מפנים אותה וכן מה התקנות הקבועות בחוק על פינוי והובלת פסולת בניין.

 

פינוי והובלת פסולת לעסקים ומפעלים

 

הלקוח הגדול ביותר של קבלני פינוי והובלת פסולת בכל הארץ הוא הלקוח התעשייתי. המגזר התעשייתי מייצר פסולות בכמות עצומה, החל מענף הבנייה, מפעלי המזון והתרופות ועוד. כמות הפסולת בתעשייה מגיעה לכמה טונות ביום אחד. פיוי של פסולת תעשייתית על ידי קבלני פסולת מורשים חייבת להיות באופו שוטף ויום יומי.

 

פינוי והובלת פסולת למגזר הפרטי

 

המגזר הפרטי נקי יותר וכמויות הפסולת שהוא מייצר לא מגיעות לכמויות של פסלות התעשייה, אך גם הוא מייצר לעיתים פסולת רבה. הפסולת שמצריכה פינוי והובלה לרוב תהייה תצור של שיפוצים בבתים, כגון: הרחבת דירה, בנית יחידת דיור ועוד. כדי להמנע מקנסות כבדים יש להעזר בשירות של פינוי והובלת פסולת בניין לאתרי פסולת ייעודיים.

 

פינוי פסולת לאחר אירוע

 

אחרי אירועים כמו מסיבות ימי הולדת, אירועים עסקיים או חתונות, יש צורך בפינוי פסולת מקצועי. כדאי לשריין את חברת הפינוי וההובלה כבר לבוקר שלמחרת האירוע. פסולת לאחר אירוע יכולה להיות גם פסולת ביתית ורגילה, אך בגלל הכמויות הגדולות שלה היא מצריכה שירות של פינוי והובלת פסולת מחברה מקצועית.

 

התקנות של פינוי פסולת בניין

 

1. איסוף הפסולת - החוק קובע שבכל אתר בנייה חובה להציב מכולה לאיסוף הפסולת. גודל המכולה משתנה בהתאם להיקף העבודה ולחומרים בשטח. המכולות צריכות לאפשר הפרדה בין חומרים מסוכנים ללא מסוכנים.

 

2. פינוי הפסולת - אחרי איסוף הפסולת יש לפנותה באופו שעומד גם הוא בתקנות. פינוי הפסולת יתבצע רק לאתרים ייעודיים מוכרים. כאשר נעשה שימוש בחומרים מסוכנים יש לפנות אותם בצורה בטוחה.

 

3. שימוש בחומרים מסוכנים - במקרה שנעשה שימוש בחומרים מסוכנים לצורך הבנייה, פינוי שלהם יתבצע רק על ידי חברה המורשית לעשות בפינוי והובלת חומרים מסוכנים.

 

4. חוק התכנון והבנייה - זה החוק הקובע את כלל התקנות והנהלים הקשורים לפינוי והובלה של פסולת בניין, לכן כדאי לעיין בו עוד לפני חילת השיפוץ. חשוב גם לבדוק שהחברה שאותה בחרתם לצורך הפינוי וההובלה תהייה חברה שהפועלת במסגרת החוק ויודעת אותו על כל סעיפיו.

 

לסיכום,

 

פינוי והובלה של פסולת בניין או כל פסולת תעשייתית אחרת, הם לא דברים שכל אחד יכול לעשות. אם אתם זקוקים לשירות כזה של פינוי או הובלה של פסולת בניין/ תעשייה, פנו לאחת מחברות ההובלה המקצועיות שלנו, כאן, בקונטקט ותוכלו לבצע את מלאכת הפינוי וההובלה בראש שקט ובטוח.

 

פשוט השאירו את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה והמערכת שלנו תסרוק עבורכם מאות נותני שירות בתחום ההובלות ותשלח אליכם עד 3 הצעות של מובילים מומלצים המתמחים בתחום של פינוי פסולת בניין ותעשייה והמתאימים בדיוק לפרופיל הבקשה שלכם.

 

בואו לחסוך בעזרתנו זמן יקר, טרחה וכסף רב!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

 

השוואת מובילים בהובלות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו