הובלות פסנתר - עלויות והערכות נדרשת

מחפשים הובלת פסנתר?

 

הגעתם בדיוק למקום הנכון!

 

אנחנו נדאג לכך שתעשו את זה נכון, מקצועי וכמובן - חסכוני.

 

בדרך כלל הובלת תכולת דירה היא כאב ראש לא קטן, אבל הובלות פסנתר הם בכלל עניין אחר. הובלה של פסנתר היא עסק לא פשוט בכלל וחשוב לוודאות שהיא אכן נעשית על הצד הטוב ביותר. איך בדיוק מבצעים הובלת פסנתרים? על מה חשוב לשים דגש כשמובילים פסנתר? ומה העלויות? בדקנו בשבילכם את העניין וחזרנו עם כל התשובות בכתבה שלפניכם.

 

תכנון תחילה

 

הפסנתר הקל יחסית, שוקל כ - 100 ק''ג, לעומתו פסנתרי כנף גדולים יכולים להגיע למשקל של חצי טון. הגובה של פסנתר הוא לפחות מטר והאורך שלו יכול להגיע גם ל - 200 ס''מ. לכן מומלץ לבחור מוביל שמומחה בהובלת פסנתרים ולא להאמין להבטחות של ''יהיה בסדר''. על המוביל לקבל מכם את מידות הפסנתר, רוחב הדלתות של שתי הדירות, רוחב חדר המדרגות - אם יש, קומת הדירה, האם יש מעלית או לא, האם ניתן להחנות את רכב ההובלות סמוך לבניין ועוד. רק על ידי קבלת כל הנתונים האלו המובילים יכולים לתכנן את העברת הפסנתר בצורה הבטוחה ביותר, תוך כדי שימת לב לכל גורם שיכול להזיק לפריט היקר והרגיש הזה.

 

הובלת פסנתר מול הובלה רגילה

 

פסנתר הוא כלי עדין ורגיש גם כאשר הוא נמצא יציב ועומד במקום בטוח, קל וחומר כאשר מזיזים אותו. כל תנועה לא נכונה יכולה להזיק לו. בנוסף, הפסנתר הוא כלי כבד מאד, הרבה יותר מהרהיטים הרגילים שיש לנו בבית, ולכן ההובלה שלו קשה ומעט מורכבת וצריכה להיעשות על ידי מוביל המתמחה בהובלת פסנתרים ומכיר היטב את העבודה. זוהי הסיבה שחלק מחברות ההובלה אכן יבצעו הובלות פסנתרים, אך הובלות פשוטות יחסית, כמו הובלה בקומת קרקע בלבד. לכן כאשר אתם מתאמים עם המוביל חשוב שתתארו לו כמה שיותר בפירוט את כל מסלול ההובלה ותוודאו איתו שהוא יכול לבצע הובלה כזו. דבר נוסף הוא מספר הסבלים הדרושים להובלת פסנתר. הובלת רהיט בודד יכולה בדרך כלל להתבצע על ידי סבל אחד בלבד, לעומת זאת, הובלת פסנתר תדרוש לפחות 2 -3 סבלים, ואם מדובר בהובלת פסנתר כנף, לא כדאי שיהיו פחות מ 4 סבלים.

 

איך מבצעים הובלת פסנתר?

 

אחרי שדברתם עם חברת ההובלות וסגרתם אים את כל פרטי ההובלה, מומץ שאחד המובלים יגיע אליכם הביתה ויבדוק את השטח. פעמים רבות אנחנו חושבים שלא אמורה להיות בעיה להעביר את הפסנתר בחדר המדרגות וכאשר אחד המובילים מגיע הוא יכול לראות שזה לא כל כך פשוט ולכן צריך להיעזר במנוף. ביום ההובלה עצמו, בשלב הראשון, המובילים יעטפו היטב את הפסנתר בשימכות רבות עבות, זאת בשביל להגן עליו מפני פגיעות, שריטות וזעזועים בדרך. בצורה כזו, גם אם הפסנתר יפגע באחד המשקופים הוא לא ינזק. יכול להיות שהמובילים גם יוסיפו שכבת הגנה נוספת לפסנתר ויעטפו אותו בניילון נצמד או ניילון ''פצפצים'' לפני ההובלה. בשלב השני מתחילה הובלת הפסנתר. הובלת הפסנתר נעשית על ידי חגורות מיוחדות שמלפפים מסביב לפסנתר, אשר בהן מחזיקים המובילים כדי להעביר אותו. בדרך כלל מומלץ להוביל את הפסנתר אך ורק במצב מאוזן ולא בשכיבה, לכן המובילים ישתדלו להעביר אותו בצורה הזאת וישכיבו אותו רק כשאין ברירה. אם יש צרוך להשתמש במנוף לשם הובלת הפסנתר, המובילים יחברו את הפסנתר למנוף ויורידו אותו בזהירות רבה אל המשאית. אחרי שהפסנתר הגיע בשלום אל המשאית, המובילים יחברו אותו למשאית כדי שלא יזוז במהלך הנסיעה.

 

הגענו ליעד

 

אחרי שהגענו ליעד המבוקש, הסרט מתחיל מחדש... המובילים יעבירו את הפסנתר אל המיקום החדש על ידי מנוף או בצורה ידנית, יורידו את כל שכבות ההגנה שלו, ששמו עליו בהתחלה וימקמו אותו היכן שתרצו בדירה החדשה. עכשיו אפשר לחזור לנגן :)

 

כמה עולה הובלת פסנתר?

 

מחיר ההובלה של פסנתר מושפע מכמה פרמטרים עקריים: סוג הפסנתר, מוכבות ההובלה והמרחק של הנסיעה.

 

סוג הפסנתר:

מחיר הובלת פסנתר רגיל יתחיל מ-450 ₪, ויכול להגיע עד 900 ₪. לעומת זאת, הובלה של פסנתר כנף יקרה יותר ונעה בין 1,000-1,500 ₪.

 

מורכבות ההובלה:

 אחד הגורמים הכי משמעותיים הוא מספר הקומות בדירה. הובלה של פסנתר לקומה גבוהה מקשה על העבודה ולכן כל קומה מעלה את מחיר ההובלה ב-150 ₪ בערך.

בנוסף, אם יש צורך להשתמש במנוף להובלת הפסנתר - תצטרכו להוסיף 300-800 ₪.

 

מרחק הנסיעה:

ככל שמרחק ההובלה גדול יותר כך המחיר עולה. אבל חשוב שתדעו שהמרחק משפיע פחות ממה שאתם חושבים. רוב התמחור נובע מסוג הפסנתר ומורכבות ההובלה.

 

 

 

איפה מוצאים מובילים המתמחים בהובלות פסנתר?

 

כאן, בקונטקט, תוכלו למצוא עשרות מובילים מומחים אשר מתמחים בהובלות פסנתרים.

 

כל מה שעליכם לעשות, זה להשאיר את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה והמערכת שלנו תסרוק עבורכם מאות נותני שירות בתחום ההובלות ותשלח אליכם עד 3 הצעות מחיר של מובילים מומלצים באזור מגוריכם המתמחים בהובלת פסנתרים והמתאימים בדיוק לפרופיל הבקשה שלכם.

 

בואו להעזר בטכנולוגיה החכמה של קונטקט ולחסוך בזמן, מאמץ וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

 

השוואת מובילים בהובלות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו