גיוס הלוואה לעסק או ייעוץ פיננסי - מה עדיף?

בעל עסק?

 

רוצה לשפר את רווחיות העסק ולהגדיל הכנסות?

 

אנחנו כאן כדי לעשות לך סדר בעסק ולתת לך את האפשרויות הטובות ביותר כדי להגדיל את רווחיות העסק שלך בעקביות ולאורך זמן.

 

כאשר רוצים לשפר תזרים מזומנים בעסק או להגדיל רווחיות ישנן כמה דרכים לעשות זאת. אפשרות אחת היא לגייס הלוואה עסקית לצורך שיפור התזרים. אופציה כזאת של גיוס הלוואה עסקית יכולה להיות טובה כאשר העסק בכלליות מתנהל כמו שצריך עם רווחיות טובה, אך לעיתים ישנו חור בתזרים אותו צריך ''לסתום'' כדי להמשיך להתנהל בצורה טובה.

 

אך במידה והמצב הוא בכלליות לא רווחי והעסק לא מצליח להרים את עצמו מהקרשים, הלוואה רק תכניס אותו לסחרור נוסף ולמעגל קסמים שמושך אותו רק למטה יותר מהבחינה העסקית.

 

ייעוץ פיננסי ככלי להגדלת רווחיות

 

לעומת הלוואה שנועדה ''לסתימת חורים'' בתזרים, קיימת אפשרות נוספת והיא: ייעוץ פיננסי לעסקים. ייעוץ פיננסי לעסקים מטרתו לשפר את רוויות העסק על ידי אבחנה וייעוץ מקיף על כל תחומי העסק. ייעוץ פיננסי לעסקים יהיה נכון במקרה של עסק שלא רואה רווחיות לאורך זמן למרות שיש לו פוטנציאל עסקי לצמוח.

 

איך ייעוץ פיננסי לעסקים יכול לעזור לי?

 

תפקידו של יועץ פיננסי לעסקים הוא לעזור לכם לעשות סדר בבלגן, להבין בדיוק לאן הכסף שלכם הולך ולבנות תקציב מדויק וברור שמפריד בין העסק לבין הבית. ייעוץ כלכלי לעסקים הוא קריטי, בין אם העסק שלכם עדיין בחיתולים – ובין אם אתם שועלים ותיקים בשטח.

 

עסקים קטנים וארגונים גדולים, כולם חייבים להתנהל באופן מחושב כדי להבטיח שליטה טובה יותר בתקציב העסק, ובתזרים המזומנים. זו הדרך היחידה להבטיח את הפעילות השוטפת של העסק כדי שתוכלו להמשיך ולהשקיע בשיווק, בפיתוח ובהתרחבות שלכם. כך תוכלו גם להיערך לקראת תקופות קשות יותר, למשל לתקופות שבהן הצפי להכנסות נמוך יותר ולהכין את עצמכם היטב לצעדים שצפויים לעלות לכם הרבה מאוד, למשל כשאתם מתכננים להשקיע ברכישת ציוד חדש או בגיוס עובדים.

 

יועץ פיננסי עסקי מבצע מחקרי שוק וניתוח שלהם בצורה שתאפשר לכם לקבל פרספקטיבה בריאה על ביצועי העסק ועל מצבו הפיננסי. אם יימצא שהדרך למנף את העסק היא על ידי גיוס אשראי נוסף, כאן יתן היועץ ליווי צמוד בגיוס אשראי ממשקיעים פרטיים או על ידי קרנות בערבות מדינה, בנקים או גופים חוץ בנקאיים.

 

לסיכום:

 

עסק המתנהל בצורה בריאה ו''סובל'' באופן חד פעמי מחור קטן בתזרים בסכום שלא מתקרב כלל למחזור החודשי של העסק - מומלץ לו לפנות לגיוס אשראי עסקי או הלוואה עסקית מהבנקים או מגופים פיננסים אחרים.

 

לעומתו, עסק שלאורך זמן לא רואה רווחיות למרות הפוטנציאל העסקי הקיים אצלו, חייב לעשות ''חישוב מסלול מחדש'' ולפנות ליועץ פיננסי לעסקים כדי שיעשה לו סדר בראש ובעסק על מנת להביא אותו לרווחיות מירבית ולמיצוי כל הפוטנציאל העסקי שלו מבלי להגרר לסחרור הלוואות נוסף שמוביל אותו רק למצב גרוע יותר.

 

היכן מוצאים יועצים כלכליים לעסק?

 

זה מעולם לא היה פשוט יותר!

 

כל מה שאתם צריכים לעשות, זה להשאיר את הפרטים שלכם בטופס המצורף והמערכת שלנו תסרוק עבורכם מאות נותני שירות בתחום הייעוץ הפיננסי ותשלח אליכם עד 3 הצעות של יועצים פיננסיים מומלצים באזור מגוריכם עם התאמה מדוייקת לנותני הבקשה שלכם ולפרופיל העסקי שלכם.

 

חסכו זמן, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT


 

השוואת יועץ פיננסי בהלוואות לעסקים

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו