הלוואות דחופות והלוואות אקספרס לעסק או למשק הבית

מחפשים הלוואה דחופה או הלוואת אקספרס?

 

הגעתם למקום הנכון בזמן הנכון!

 

כאן תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם לגבי קבלת הלוואות דחופות לכל מטרה שהיא, הלוואות אקספרס לעסקים או פרטיים והלוואות דחופות למשק הבית.

 

מתי מתעורר צורך בהלוואה דחופה?

 

הצורך בהלוואה דחופה יכול להיות בכמה מישורים ויש להבדיל ביניהם אם אתם עצמאיים בעלי עסק או שאתם שכירים ומחפשים הלוואה למשק הבית הפרטי שלכם.

 

הלוואה דחופה לעסק

 

אם אתם בעלי עסק, הצורך בהלוואת אקספרס יכול להיות בגלל כמה סיבות, הנה העיקריות שבהן: תשלום לספקים, שיפור תזרים מזומנים, הון חוזר וכד'.

 

חשוב להבין שהלוואה דחופה לעסק, תהיה בדרך כלל מחברות או גופים חוץ בנקאיים והיא תכלול תנאי החזר מסובכים וקשים יותר מהלוואה עסקית רגילה הנלקחת מהבנק. לכן, אם עומדת בפניכם אפשרות נוספת להלוואה שהיא לא הלוואת אקספרס, עדיף שתבחרו באופציה הזאת. תוכלו לקבל משכנתא כנגד נכס מסחרי, במידה ויש לכם, עד סכום של 50% מערך הנכס. הלוואה כנגד ציוד כבד או מכונות, אם יש לכם בעסק, גם יכולה להיות אופציה מעולה. 

 

כבעלי עסק, אתם יכולים להנות גם משירות של נכיון שיקים בבנק או בחברות חוץ בנקאיות אחרות וכן בשירות של פקטורינג לעסקים - הלוואה כנגד חשבוניות. תוכלו גם לקבל הלוואה על חשבון קרן השתלמות, פנסיה או ביטוח מנהלים.

 

זכרו: כדאי לפנות להלוואות אקספרס לעסק - רק במידה וכלו כל הקיצין ואתם מסובכים מכל הכיוונים! אם יש לכם אופציה אחרת, טובה יותר ובתנאים טובים ושפויים יותר - לכו על זה.

 

הלוואה דחופה למשק הבית

 

הצורך בהלוואה דחופה למשק הבית שלכם יכול להיות בגלל סיבות שמצריכות מכם כסף במיידי, או תוך כמה ימים בודדים. זה יכול להיות בגלל טיפול רפואי פתאומי, מימון לימודים גבוהים לילדים, מימון לחופשה או סתם כדי לכסות את המינוס.

 

אם אתם שמים לב שאתם נוטלים הלוואות בקצב גדול מידי, בדקו את עצמיכם, האם לא נכון יותר להשקיע את הכסף הזה בייעוץ לכלכלת המשפחה - כדי לא להגרר לחובות נוספים? אם אכן, זה המצב, אל תקחו הלוואה נוספת מיותרת! אתם רק תלכו ותסתבכו יותר ויותר. הלוואה חכמה היא רק הלוואה שההשקעה שלה יכולה להניב לכם נכס נוסף או כסף נוסף. מומלץ מאד להעזר ביועץ לכלכלת המשפחה כדי למנוע טעויות שאחר כך תשלמו עליהן ביוקר.

 

אם בכל זאת, הגעתם למסקנה שנטילת הלוואה היא צעד בלתי נמנע, מומלץ שתבחרו בהלוואה החסכונית ביותר ועם התנאים הטובים ביותר. כך למשל, תוכל לשקול אופציה של משכנתא לכל מטרה כנגד משכון נכס, משכנתא הפוכה או הלוואה כנגד פקדון, ביטוח מנהלים, פנסיה או קרן השתלמות. בהלוואות מהסוג הזה תוכלו לקבל תנאי החזר אטרקטיביים שיאפשרו לכם לעמוד בכבוד בהחזרים החודשיים מבלי לקרוס כלכלית.

 

רק במידה וכל האפשרויות האלו מוצו ואין כל מנוס אחר, אז תוכלו לפנות לקבלת הלוואה דחופה מגופים חוץ בנקאיים.

 

מהו אחוז הריבית בהלוואה חוץ בנקאית?

 

בסוף 2018 נכנס לתוקף תיקון מספר 5 לחוק הסדרת הלוואות חוץ-בנקאיות, המוכר גם בשם חוק אשראי הוגן. לפי התקנות העדכניות, הריבית המרבית שמותר לגופים השונים בארץ לגבות היא 15% בנוסף לריבית של בנק ישראל.

 

על הלוואות לפרקי זמן קצרים במיוחד של עד 3 חודשים ניתן לגבות 20% ריבית ועוד הריבית של בנק ישראל (כלומר 20.25%). ריבית הפיגורים המרבית היא 20% מהריבית שנקבעה להלוואה עצמה, כשאם למשל קיבלתם הלוואה מהירה עם ריבית של 15%, ריבית הפיגורים תהיה לכל היותר 3%.

 

האם אלו הלוואות בשוק האפור?

 

כיום, כל גוף חוץ בנקאי המעניק הלוואות מהירות לעסקים או לפרטיים, חייב להחזיק באישור מיוחד ממשרד האוצר שאכן הוא גוף מורשה לעסוק בהלוואות חוץ בנקאיות. הנחיה זו בנוסף להנחיה המגבילה את גובה הריבית על הלוואות חוץ בנקאיות, גרמה לחברות רבות להיסגר או להכנס תחת ההגדרה של ''שוק אפור'' או אפילו ''שוק שחור''. לכן, לפני שאתם פונים לנטילת הלוואה מגוף חוץ בנקאי, בקשו לראות את אישור משרד האוצר המעניק לו סמכות לפעול כחוק. כל ריבית שהיא מעל הקבוע בחוק - נחשבת כשוק אפור, שאתם לא באמת רוצים להכנס לשם.

 

איך תבחרו את סוג ההלוואה הטוב ביותר עבורכם?

 

גם כשמחפשים הלוואות דחופות לעסק או למשק הבית, חשוב להתנהל בזהירות ועל סמך ידע מקיף ככל האפשר. כך למשל, אפשר לעקוב אחרי נתוני בנק ישראל לגבי שיעור הריבית הממוצע במשק (אשראי בנקאי וחוץ בנקאי ביחד - נכון ל-2019 הוא עומד על כ-3.6%). 

 

פנו עכשיו דרך הפלטפורמה שלנו להשוואת ריביות המקיפה בישראל בתחום ההלוואות ותקבלו עד 3 הצעות שירות הרלוונטיות לאופי הפניה שלך, פשוט מלאו את הפרטים שלכם בטופס שבצד הדף. 

 

המערכת שלנו תסרוק עבורכם את ספקי השירות המתאימים ביותר לאופי הפניה שלך במקום אחד, כדי שאתם תחסכו בכסף, זמן ומאמץ מיותר! 

 

CONTACT - לעמוד בציפיות - קונטקט

השוואת ספקים בהלוואה חוץ בנקאית

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו