הלוואה כנגד קופת גמל

זקוקים להלוואה באופן מיידי?

 

הגעתם למקום הנכון!

 

אנחנו נראה לכם כיצד תוכלו לקבל הלוואה חוץ בנקאית בלי לפנות לבנק או לשבור תוכנית חיסכון ועדיין לקבל הלוואה בתנאים משתלמים ביותר.

 

שואלים איך?

 

באמצעות קופת הגמל שלכם!

 

כמעט כל אחד מאיתנו, מפריש מידי חודש כספים לקופת גמל או קרן השתלמות. בכתבה זו נראה לכם כיצד תוכלו להשיג הלוואה גדולה מקופת הגמל שלכם כנגד כספי הפקדון שהצלחתם לצבור במשך השנים. 

 

אפשרות כזו, של הלוואה כנגד קופת גמל, מאפשרת לכם לקבל עד 80% מכספי הקרן עם ריביות ותנאי החזר נוחים במיוחד, יחד עם זה שאתם ממשיכים להפקיד כספים בקופה ונהנים מהטבות כתוצאה מהחסכון עצמו. על הלוואה מסוג זה חלה רגולציה של הממונה על שוק ההון ולכן תוכלו להנות מתנאים נוחים ואטרקטיביים במיוחד.

 

איזה סכום ניתן לקבל בהלוואה כנגד קופת גמל?

 

סכום ההלוואה שתוכלו לקבל כנגד קופת גמל הוא ביחס לסכום שצברתם ומתייחס לעובדה של האם החסכון שלכם נזיל או לא. על פי הנחיות של הממונה על שוק ההון, תוכלו לקבל עד 80% מסכום של קופה נזילה ועד 30% מסכום של קופת גמל לא נזילה. 

 

ההבדלים נובעים מעצם העובדה שישנן עלויות מס וקנסות על משיכת כספים מקרן או מקופה שאינו נזילות ולכן הסכום שמעניק ההלוואה יוכל לפרוע במידה ולא תעמדו בהתחייבויות - נמוך בהרבה יותר מהסכום המצטבר. יחד עם זאת, יתכן וישנם גופים המגבילים יותר את גובה ההלוואה ומעניקים אחוזים נמוכים יותר תמורתה, זאת כדי למזער סיכונים בעצם מתן ההלוואה.

 

אילו ריביות יש להלוואה כנגד קופת גמל?

 

הריבית הממוצעת של הלוואה כנגד קופת גמל יכולה להשתנות לפי הנתונים של תוכנית החסכון שלכם ועל פי הנתונים הפיננסים שלכם. 

 

הריביות על הלוואה כזו נעה בין ריבית פריים מינוס 0.5% לפריים פלוס 1% בהלוואה על חיסכון נזיל. אם הקרן שלכם אינה נזילה, הריבית שתשלמו בדרך כלל, תנוע בין ריבית פריים מינוס 0.5% לפריים פלוס 2.5%. במידה וההלוואה ניתנת במסלול של ריבית צמודה, הריבית תנוע בין 2.5% - 5%. אלו ריביות נמוכות בהרבה מהריביות שתקבלו בהלוואה בנקאית רגילה.

 

יתרונות של הלוואות כנגד קופת גמל

 

להלוואות כנגד קופת גמל ישנם כמה יתרונות בולטים:

 

  • ריביות נמוכות ביחס לריביות על הלוואות בנקאיות
  • אין עמלות, דמי טיפול או קנסות על פרעון מוקדם
  • אין צורך בערבים בגלל שכספי הפקדון משמשים כבטוחה להלוואה
  • פריסת תשלומים נוחה של עד 7 שנים
  • קופת הגמל ממשיכה לתפקד ולצבור וותק ותשואה והטבות מס שונות
  • ניתן לקבל תקופת גרייס של עד שנה להחזר ההלוואה

 

מה צריך לעשות כדי לקבל הלוואה כנגד קופת גמל?

 

בעקרון, זה ממש פשוט. חלק מהגופים מעניקים שירותי אונליין או דרך הטלפון. המסמכים שתצטרכו להגיש לצורך בקשת ההלוואה הם בדרך כלל: טופס הלוואה חתום, צילום תעודת זהות אישור על ניהול חשבון או צילום של צ'ק מבוטל.

 

האם תמיד כדאי לפנות לקבלת הלוואה כנגד קופת גמל?

 

כדאיות ההלוואה נמדדת בהתאם למצבכם הפיננסי העכשווי והעתידי. יועץ כלכלי מנוסה יוכל לומר לכם האם נטילת הלוואה כנגד קופת גמל - משתלמת וכדאית לכם ובאילו תנאים. יכול להיות שיועץ כלכלי ימצא לנכון שעדיף לכם לקחת סוג אחר של הלוואה המתאים יותר ליכולות הפיננסיות של משק הבית שלכם. בחברות המעניקום הלוואות חוץ בנקאיות מסוג זה, תוכלו לקבל את כל המידע לגבי סוג ההלוואה המתאים לכם.

 

היכן מוצאים חברה להלוואה חוץ בנקאית כנגד קופת גמל?

 

זה ממש פשוט.

 

בשביל זה יש לכם את זירת המכרזים של קונטקט!

 

כל מה שעליכם לעשות, זה להשאיר את הפרטים שלכם בטופס המצורף בצד הדף והמערכת החכמה שלנו תסרוק מאות פרופילים של חברות וגופים המעניקים הלוואה חוץ בנקאית כנגד קופת גמל  ותשלח אליכם עד 3 הצעות של חברות שונות המתאימות בדיוק לנתוני הבקשה שלכם, כדי שתבחרו מתוכן את החברה האידיאלית עבורכם.

 

חסכו זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT

השוואת ספקים בהלוואה חוץ בנקאית

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו