איך לקבל הלוואה כנגד קרן השתלמות בתנאים אטרקטיביים?

צריכים הלוואה גדולה באופן מיידי?

 

הגעתם למקום הנכון!

 

אנחנו נראה לכם כיצד תוכלו לקבל הלוואה גדולה בלי לפנות לבנק או לשבור תוכנית חיסכון ועדיין לקבל הלוואה בתנאים משתלמים ביותר.

 

שואלים איך?

באמצעות קרן השתלמות!

 

כמעט כל אחד מאיתנו, בין אם הוא שכיר או בין אם הוא עצמאי, מפריש מידי חודש כספים לקרנות השתלמות או קופות גמל ופנסיה שונות. בכתבה זו נראה לכם כיצד תוכלו להשיג הלוואה גדולה מקרן ההשתלמות שלכם כנגד כספי הפקדון שהצלחתם לצבור במשך השנים. 

 

אפשרות כזו, של הלוואה כנגד קרן השתלמות או קופת גמל, מאפשרת לכם לקבל עד 80% מכספי הקרן עם ריביות ותנאי החזר נוחים במיוחד, יחד עם זה שאתם ממשיכים להפקיד כספים בקופה או בקרן ונהנים מהטבות כתוצאה מהחסכון עצמו. על הלוואה מסוג זה חלה רגולציה של הממונה על שוק ההון ולכן תוכלו להנות מתנאים נוחים ואטרקטיביים במיוחד.

 

איזה סכום ניתן לקבל בהלוואה כנגד קרן השתלמות?

 

סכום ההלוואה שתוכלו לקבל כנגד קרן השתלמות או קופת גמל הוא ביחס לסכום שצברתם ומתייחס לעובדה של האם החסכון שלכם נזיל או לא. על פי הנחיות של הממונה על שוק ההון, תוכלו לקבל הלוואה של עד 80% מהכספים המופקדים בקרן ההשתלמות הנזילה ועד 50% מהכספים בקרן שאינה נזילה. בקופת גמל, ההנחיות שונות ותוכלו לקבל עד 80% מסכום של קופה נזילה ועד 30% מסכום של קופת גמל לא נזילה. 

 

ההבדלים נובעים מעצם העובדה שישנן עלויות מס וקנסות על משיכת כספים מקרן או מקופה שאינו נזילות ולכן הסכום שמעניק ההלוואה יוכל לפרוע במידה ולא תעמדו בהתחייבויות - נמוך בהרבה יותר מהסכום המצטבר. יחד עם זאת, יתכן וישנם גופים המגבילים יותר את גובה ההלוואה ומעניקים אחוזים נמוכים יותר תמורתה, זאת כדי למזער סיכונים בעצם מתן ההלוואה.

 

אילו ריביות יש להלוואה כנגד קרן השתלמות?

 

הריבית הממוצעת של הלוואה כנגד קרן השתלמות יכולה להשתנות לפי הנתונים של תוכנית החסכון שלכם ועל פי הנתונים הפיננסים שלכם. 

הריביות על הלוואה כזו נעה בין ריבית פריים מינוס 0.5% לפריים פלוס 1% בהלוואה על חיסכון נזיל. אם הקרן שלכם אינה נזילה, הריבית שתשלמו בדרך כלל, תנוע בין ריבית פריים מינוס 0.5% לפריים פלוס 2.5%. במידה וההלוואה ניתנת במסלול של ריבית צמודה, הריבית תנוע בין 2.5% - 5%. אלו ריביות נמוכות בהרבה מהריביות שתקבלו בהלוואה בנקאית רגילה.

 

יתרונות של הלוואה כנגד קרן השתלמות

 

להלוואה כנגד קרן השתלמות ישנם כמה יתרונות בולטים:

 

  1. ריביות נמוכות ביחס לריביות על הלוואות בנקאיות

  2. אין עמלות, דמי טיפול או קנסות על פרעון מוקדם

  3. אין צורך בערבים בגלל שכספי הפקדון משמשים כבטוחה להלוואה

  4. פריסת תשלומים נוחה של עד 7 שנים

  5. קרן ההשתלמות ממשיכה לתפקד ולצבור וותק ותשואה והטבות מס שונות

  6. ניתן לקבל תקופת גרייס של עד שנה להחזר ההלוואה

 

מה צריך לעשות כדי לקבל הלוואה כנגד קרן השתלמות?

 

בעקרון, זה ממש פשוט. חלק מהגופים מעניקים שירותי אונליין או דרך הטלפון. המסמכים שתצטרכו להגיש לצורך בקשת ההלוואה הם בדרך כלל: טופס הלוואה חתום, צילום תעודת זהות אישור על ניהול חשבון או צילום של צ'ק מבוטל.

 

האם תמיד כדאי לפנות לקבלת הלוואה כנגד קרן השתלמות?

 

כדאיות ההלוואה נמדדת בהתאם למצבכם הפיננסי העכשווי והעתידי. יועץ כלכלי מנוסה יוכל לומר לכם האם נטילת הלוואה כנגד קרן השתלמות - משתלמת וכדאית לכם ובאילו תנאים. יכול להיות שיועץ כלכלי ימצא לנכון שעדיף לכם לקחת סוג אחר של הלוואה המתאים יותר ליכולות הפיננסיות של משק הבית שלכם.

 

היכן מוצאים יועץ כלכלי מומחה?

 

זה ממש פשוט.

בשביל זה יש לכם את זירת המכרזים של קונטקט!

 

כל מה שעליכם לעשות, זה להשאיר את הפרטים שלכם בטופס המצורף והמערכת החכמה שלנו תסרוק מאות פרופילים של יועצים כלכליים ותשלח אליכם עד 3 הצעות מחיר של יועצים כלכליים המתאימים בדיוק לנתוני הבקשה שלכם, כדי שתבחרו מתוכן את היועץ האידיאלי עבורכם.

 

חסכו זמן יקר, טרחה וכסף רב - מקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT

 

 

השוואת ספקים בהלוואה חוץ בנקאית

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו