גיוס הלוואה לצורכי חתונה לבעלי היסטוריית אשראי תקינה

מתחתנים??

 

מזל טוב!

 

כחלק מ''עסקת החבילה'' שבחתונה, מתלווה גם ההוצא הכספית הגדולה.

 

אם אתם רוצים לדעת כיצד תוכלו להשיג מימון לחתונה, מבלי ליפול על גב ההורים, הגעתם למקום הנכון!

 

במאמר זה נציג לפניכם את הדרכים והאופציות הפרוסות לפניכם בגיוס הלוואת חתונה בתנאים הוגנים. במידה ואתם בעלי כושר החזר והיתכנות כלכלית ובעלי היסטוריית אשראי תקינה בבנק, יש לנו פתרון מעולה עבורכם!

 

אחת מן הפעולות הראשונות שעושה זוג שהחליט לא מכבר להתחתן, היא לפנות להורים משני הצדדים כדי לגבש מסגרת תקציבית שאחרי שיוחלט עליה יהיה ניתן לגשת לכל ההאתרגנויות השונות לצורך היום הגדול. לעיתים, לאחד הצדדים או לשניהם אין אפשרות לעזור לזוג במימון של הוצאות החתונה הרבות הכוללים בין היתר חוץ מאולם אירועים, גם תקליטן, צלם, סלון כלות ועוד. כל ההוצאות הללו גם אם הם משמחות בסופו של דבר, מכבידות מאד על ארנקם של ההורים וגם על חסכונות הזוג הצעיר. כדי להתמודד טוב יותר עם סכומים גדולים כאלה, ניתן להעזר במספר גורמים חצוניים שיקלו על ההוצאות הכבדות. בכתבה זו נביא את אחת הדרכים היותר מועילות וכדאיות לקבלת מימון לחתונה בקלות.

 

הלוואה לחתונה - כדאי לחשוב טוב

 

לא תמיד יהיה נכון לרוץ ולבקש הלוואות מבנקים או מגופים חיצוניים אחרים. כדאי לבדוק היטב שאכן יש ביכולתכם לעמוד בהחזרים הכספיים כדי לא להגיע למצב של קריסה כלכלית עם פתיחת החיים החדשים. לפעמים כדאי לחםש פתרונות יצירתיים ורעיונות מקוריים שלא בהכרח יעלו לכם כל כך יקר. אם בכל זאת בחרתם לפנות לגורם חיצוני לצורך קבלת הלוואה לחתונה, כדאי שתעשו את כל הבדיקות כשי שתבחרו רק באפשרויות הנכונות לכם.

תחום ההלוואות לחתונה התפתח מאד בשנים האחרונות והוא כבר לא שייך לבנקים בלבד. גם חברות הביטוח והאשראי מציעות כיום מגוון של מסלולים אטרקטיביים.

 

איך ניתן לקבל הלוואה לחתונה?

 

1. הלוואת סולו מהבנק - אם אתם אנשים שמתנהלים בצורה פיננסית בריאה ותקינה לחלוטין, לא היו לכם הגבלות בעבר על החשבון ולא היה לכם אף פעם תיק פתוח בהוצאה לפועל, האפשרות הקלה והטובה ביותר עבורכם זה לפנות לבנק שבו מתנהל חשבונכם ולבקש הלוואת סולו לצורך מימון החתונה שלכם. כאן תוכלו להתמקח מעט על הריביות ועל פריסת ההחזרים החודשיים, אם יש לכם קצת קשרים בבנק - לא יזיק :)

 

2. הלוואות סולו מגוף חוץ בנקאי -  אם הבנק שלכם מערים עליכם קשיים, או שאולי אתם לא רוצים לבקש ממנו הלוואה למימון חתונה, כדאי שתדעו שישנם פתרונות מצויינים שנקראים: ''גופים חוץ בנקאיים'' - שהם בעצם מוסדות פיננסיים יציבים ומוכרים על ידי משרד האוצר, שניתן לפנות אליהם ולבקש מהם הלוואה לצורך מימון החתונה שלכם. הגופים הללו אמינים ומקצועיים וכל תהליך קבלת ההלוואה על ידם הינו מהיר ונח ללא בירוקרטיה הקיימת בבנקים ומבלי לפגוע במסגרת האשראי שלכם.

 

3. הלוואה לכל מטרה מהבנק כנגד שעבוד נכס - הלוואה לחתונה מתבצעת כנגד שעבוד נכס או דירה של ההורים לגוף המלווה. הנכס המשועבד יכול להיות דירה, חלקת אדמה, חנות, רכב או כל פריט אחר בעל ערך כספי גבוה שינו בבעלות ההורים. ההלוואה הזו דומה בעצם לשאר ההלוואות כאשר ההבדל היחיד ביניהן הוא שהנכס המשועבד משמש תחליף לבטחונות הכללים הנדרשים על ידי הבנקים כגון: דו''ח תנועות עובר ושב בחשבון ועדי ערבות להלוואה. מה שבעצם קורה בפועל, זה שההורים משעבדים לגוף החוץ בנקאי ''חלק'' מסויים בדירה או בנכס שלהם (או את כולו, תלוי בסכום ההלוואה לו אתם נדרשים) ובכך אתם יכולים לקבל את סכום הכסף של החלק ששועבד.

 

4. הלוואה כנגד משכון נכס מגוף חוץ בנקאי - אם ההורים מסורבים בבנקים עקב הסטוריית אשראי שלילית או הגבלות על החשבון, יש לכם אפשרות לקבל הלוואה חוץ בנקאית כנגד שעבוד נכס. ממש כמו בבנק, אותה פרוצדורה פחות או יותר ותנאי הלוואה יחסית נוחים מהלוואה חוץ בנקאית רגילה. למרות כל היתרונות הקיימים בסוג הלוואה כזו, רק אנשים מעטים יודעים על קיומן. הנכס או הדירה שבבעלותכם יכולה להיות הצלה עבורכם למימון החתונה שלכם. שעבוד הנכס לגוף חוץ בנקאי יכול להיות גם פתרון טוב לכאלה שהבנקים מסרבים להעניק להם הלוואה מכל סיבה שהיא. הלוואות כאלו ניתנות בדרך כלל לתקופה של עד 25 שנים (תלוי בגובה הסכום לו תדרשו) וניתן לחלק אותן למספר תנאי תשלום, ממש כמו במשכנתא, למשל: ריבית קבועה וריבית ומשתנה, קרן צמודה למדד ולא צמודה למדד וכד'.

הריבית על ההלוואות הללו בדרך כלל נמוכה בהשוואה להלוואות אחרות

 

 

הלוואה כנגד משכון נכס - כלי יעיל ולא מנוצל

 

למרות כל היתרונות הקיימים בסוג הלוואה כזו, רק אנשים מעטים יודעים על קיומן. הנכס או הדירה שבבעלותכם יכולה להיות מקפצה עבורכם למימון חתונת הילדים ביתר קלות. שעבוד הכנס לגוף חוץ בנקאי יכול להיות גם פתרון טוב לכאלה שהבנקים מסרבים להעניק להם הלוואה מכל סיבה שהיא.

 

חשוב לעשות את זה נכון!

 

אם הגעתם למסקנה יחד עם ההורים שאתם רוצים לקבל הלוואה לחתונה כנגד שעבוד נכס, כל מה שאתם צריכים לעשות כדי לבצע את זה נכון ולא לעשות טעויות בדרך שיכולות לעלות לכם בריביות גבוהות או מסלולי החזר בעייתים, זה לפנות לאחד מהיועצים הכלכליים שלנו בקונטקט, שישמח לעזור לכם ולכוון אתכם לחברה או לגוף המתאים לנטילת ההלוואה לחתונה מושלמת.

 

פנו עכשיו דרך פלטפורמת CONTACT - המכרז להשוואת ריביות המקיפה בישראל בתחום ההלוואות ותקבלו עד 3 הצעות שירות שרלוונטיות לאופי הפניה שלך. למעשה, הטכנולוגייה הייחודית שלנו יודעת מבין עשרות ואף מאות ספקי שירות שרשומים במאגרי החברה לסרוק ולמצוא עבורך את ספק השירות האידיאלי ביותר עבורך ועבור אופי הפניה שלך וכל זאת במקום אחד, כדי שאתם תחסכו בכסף, זמן ומאמץ מיותר!

 

CONTACT - לעמוד בציפיות - קונטקט

 

 

השוואת יועץ פיננסי בהלוואה חוץ בנקאית

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו