איך לגייס הלוואה לפתיחת משרד אדריכלים?

אם הגעתם לפה, סביר להניח שהינכם מעוניינים לקבל הלוואה גדולה לצורך פתיחת משרד אדריכלים.

 

אנחנו נראה לכם איך תוכלו לקבל מימון לשלם כך ממקורות מימון שונים וכן הלוואות גדולות לעסקים בתנאים אטרקטיביים במיוחד.

 

אם אתם אדריכלים ומחפשים מימון לפתיחת משרד אדריכלים אול השקעה במשרד פעיל, כדאי שתדעו שעלות פתיחת משרד אדריכלים יכולה להסתכם במאות אלפי שקלים ומעלה. אדריכלים צעירים, בתחילת דרכם מתקשים לגייס את המימון הנדרש לפתיחת משרד אדריכלים. לכן, חשוב שתדעו שמדינת ישראל באמצעות הקרן לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים מעניקה הלוואה בערבות המדינה לאדריכלים בתנאים נוחים ואטרקטיביים במיוחד. בכתבה זו נסקור את אפשרויות המימון השונות ונטילת הלוואה לפתיחת משרד אדריכלים מצליח.

 

תחום האדריכלות בישראל

 

תחום האדריכלות במדינת ישראל מתאפיין בתחרות גבוהה למדי. בתחום פועלים משרדים גדולים וקטנים וישנם כ - 7,5000 אדריכלים רשומים. התחום מחולק לשלוה ענפים עיקריים: אדריכלי בניין ותכנון ערים, אדריכלי עיצוב פנים ואדריכלי נוף וגן. ישנם עשרות משרדים בתחום האדריכלות ועשרת המשרדים הגדולים בארץ מעסיקים כ 300 אדריכלים רשומים. תחום האדריכלות מושפע משינויים בעף הבנייה ולכן התחרות גוברת כל הזמן וישנה שחיקה ברווחיות העבודה.

 

פתיחת עסק באדריכלות

 

לאחר שסיימתם את הלימודים שלכם והשלמתם את כל החובות המוטלים עליכם כדי לעסוק בתחום, בדרך כלל כדאי שתתמחו במשרדים גדולים או בינוניים כדי לרכוש עוד ידע ונסיון. פתיחת עסק אדריכלי דורשת מכם השקעה כספית לא כל כך גבוהה, אבל הקמה של משרד חדש שמעסיק כמה אנשי מקצוע מצריכה השקעה גדולה יחסית עם סיכונים לא מעטים. בדרך כלל אדריכלים רבים בוחרים מקום מרכזי ומשקיעים בעיצוב המשרד, ברכישת ציוד משרדי, מחשבים ותוכנות. בנוסף, עליהם להשקיע משאבים גדולים בשיווק העסק החדש כדי להגיע לחשיה רחבה. כדי לגייס מימון לפתיחת משרד אדריכלים רצוי לשקול אפשרות של נטילת הלוואה בערבות המדינה, זוהי הלוואה בתנאים אטרקטיביים ונוחים ומאפשרת לכם לקבל מימון של עד 300,000 ש''ח עם דרישות לערבות נמוכה של 10% בלבד.

 

איך בונים תוכנית עסקית נכונה לאדריכלים?

 

כדי שתוכלו לגייס את המימון הנדרש לכם לפתיחת משרד אדריכלים חשוב שתכינו תוכנית עסקית מקצועית ומפורטת. התוכנית הסקית צריכה לכלול רקע על תחום האדריכלות בישראל, סקירת תחרות, רווחיות, פוטנציאל עסקי שלכם, ציוד נדרש, צפי של הכנסות, שיווק ופרסום ועוד. מטרת התוכנית העסקית היא לסייע לכם לקבל החלטות עסקיות נכונות, לעקוב אחרי ההתקדמות של העסק ותזרים המזומנים שלכם, לבחור אפשרויות מימון והלוואות לעסק ועוד. התוכנית כוללת סקר שוק ותחרות בענף, אחוזי רווחיות, עליות מימון, שיווק ופרסום ועוד. בנוסף, התוכנית נועדה לסייע לכם לקבל מימון לפתיחת גן אירועים חדש או קבלת הלוואה לרכישת עסק קיים. באמצעות התוכנית גופי המימון השונים יוכלו לבדוק את המקצועיות שלכם ואת ההיתכנות הפיננסית של העסק. כך הם יוכלו לקבל החלטה אם לתת לכם הלוואה לפתיחת גן אירועים חדש ובאיזה תנאים וכד'.

 

כמה עולה לפתוח משרד אדריכלים?

 

העלות של פתיחת משרד אדריכלים יכולה להשתנות בהתאם לנתונים כמו מיקום, גודל, עיצוב, ציוד נדרש ועוד. אדריכלים רבים מתחילים לעבוד מהבית או שוכרים פינת עבודה בחלל עבודה משותף, אבל מכיוון שרושם ומוניטין משפיעים מאד בענף האדריכלות מקובל להשקיע בעיצוב משרד, שיווק וכד'. בנוסף, צריך להתחייב לשכר דירה, הוצאות שוטפות וקבועות כגון: חשמל, טלפון, אינטרנט וכד'. 

 

איך למצוא הלוואה מקרנות המדינה להקמת משרד אדריכלים?

 

כדי שתצליחו לגייס אשראי לפתיחת משרד אדריכלים צריך להגיש בקשה לקרן לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה. הקרן הזו מציעה מסלול ייחודי להקמת עסקים חדשים וניתן לקבל ממנה הלוואה בערבות המדינה עד סכום של 300,000 ש''ח לטווח של חמש שנים עם ריבית נמוכה מהמקובל בבנקים וכן ישנה אפשרות לדחות את ההחזרים לתקופה של חצי שנה מיום קבלת ההלוואה.

 

איך לגייס הלוואה בנקאית או הלוואה חוץ בנקאית לפתיחת משרד אדריכלים?

 

ישנן דרכים נוספות לגיוס מימון לפתיחת משרד אדריכלים או לשם הרחבת משרד קיים. בדרך כלל כדאי לפנות למספר בנקים כדי לקבל הצעה להלוואה לפתית משרד אדריכלים. מומלץ לפנות גם לחברות חוץ בנקאיות כדי להשוות את תנאי ההלוואות. חשוב שתדעו: הלוואה בנראית פוגעת לכם באובלינגו והבנק לא ממהר לתת להלוואות לעסקים חדשים. לכן אחת האפשרויות לנטילת הלוואה לפתיחת משרד אדריכלים היא דרך הלוואה חוץ בנקאית מגופים פיננסיים מוכרים ויציבים.

 

איך פותחים משרד אדריכלים בדרך הבטוחה ביותר וללא סיכונים?

 

כדי להקים את משרד החלומות שלכם חשוב לבחור מיקום מרכזי, להשקיע בשיווק נכון ושיתופי פעולה. אבל הדבר החשוב ביותר שבלעדיו כלום לא יוכל לקרות זה גיוס המימון לפתיחת המשרד. ישנן אפשרויות שונות לקבלת מימון ואם אתם לא בעלי מומחיות בתחום הפיננסי זה יכול לעלות לכם בבזבוז זמן יקר ובזבוז כספים מיותרים. לכן חשוב לבחור את האדם הנכון שיעשה לכם סדר בראש ובכיס וישג עבורכם את המימון האטרקטיבי ביותר עבורכם. פנו לאחד מהיועצים הכלכליים שלנו, כאן, בקונטקט שישמח לעמוד לשירותכם ולהשיג לכם את המימון הנדרש בקלות בחסכון רב בזמן, אנרגיה וכסף.

 

נשאירו עכשיו את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה והמערכת שלנו שלח אליכם עד 3 הצעות של יועצים כלכליים מומלצים המתאימים במדוייק לנתוני הבקשה שלכם ולפרופיל הפיננסי שציינתם.

 

חסכו זמן, טרחה וכסף - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

 

השוואת יועץ פיננסי בהלוואות לעסקים

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו