הלוואה לעסק כנגד נכס נדל''ן - מה ניתן לקבל תמורת שיעבוד נכס?

מעוניינים לקבל הלוואה לעסק בתנאים משתלמים?

 

הגעתם למקום הנכון!

 

אנחנו נראה לכם כיצד תוכלו לקבל  הלוואה לעסק כנגד שיעבוד נכס, כדי שתוכלו להנות מתנאי הלוואה אטרקטיביים ומשתלמים במיוחד.

 

אם אתם זקוקים להלוואה גדולה לעסק שלכם לצורך מינוף עסקי או לכל צורך פיננסי אחר, תוכלו לקבל אותה באמצעות משכנתא כנגד שעבוד נכס, שהיא למעשה הלוואה גדולה שתוכלו לקבל תמורת שעבוד הנכס לבנק או לכל גוף פיננסי אחר. מומלץ להעזר ביועץ משכנתאות לעסקים כדי לקבל הלוואה בתנאים משתלמים ביותר.

 

מתי כדאי לקחת משכנתא לטובת שעבוד נכס קיים?

 

במצב שבו חל גידול משמעותי במכירות בעסק וגידול בלקוחות ובמוצרים, צצה לפעמים בעיה של הון חוזר בעסק. המוצרים אומנם נמכרו אבל הכסף לא התקבל ואין די כסף כדי לשלם לספקים ולא לרכוש מוצרים חדשים. 

 

במצבים כאלו של הון חוזר או במצבים פיננסיים בעייתיים אחרים, נטילת משכנתא כנגד נכס נדל''ן יכולה להיות פתרון זמין, קל ונח כדי להזרים הלוואה גדולה לעסק. משכנתא כנגד שיעבוד נכס עדיפה מאשר כל פתרון פיננסי אחר. תנאי ההחזר שלה מעולים וניתנים בריביות אטרקטיביות ותקופה ארוכה.

 

יתרון נוסף שיש למשכנתא כנגד שיעבוד נכס, הוא שאין צורך בחיפוש אחר ערבים לקבלת ההלוואה, מכיוון שהנכס עצמו משמש כבטוחה להלוואה שהבנק יכול לממש.

 

הלוואה לעסק מסוג משכנתא תמורת שעבוד דירה, גם אם היא נעשית מול גוף חוץ בנקאי, יכולה לשפר משמעותית את בעיית ההון החוזר ורכישת ציוד נוסף לעסק או מלאי מוצרים חדש. כל זאת תוכלו לקבל בפריסת תשלומים נוחה ועם ריביות משתלמות ביותר.

 

מהם התנאים לקבלת משכנתא כנגד שיעבוד נכס לעסק?

 

כמו שכבר אמרנו, משכנתא כנגד שיעבוד נכס יכולה להתקבל בתנאים טובים הרבה יותר מהלוואה עסקית רגילה. יחד עם זאת, הבנק מבצע בדיקה יסודית לפני שהוא יאשר לכם נטילת משכנתא כזו. הבנק מעוניין לבדוק שהעסק שלכם אכן יציב ויש לו יכולת החזר מוכחת עד כמה שניתן.

 

איך מקבלים משכנתא כנגד שעבוד נדל''ן לעסק?

 

זה ממש פשוט.

 

כל מה שעליכם לעשות, זה להשאיר את הפרטים שלכם בטופס המצורף והמערכת שלנו תשלח אליכם עד 3 הצעות של יועצי משכנתאות לעסקים המתמחים בנטילת משכנתא לעסק כנגד שיעבוד נכס, כך שתוכלו לבחור את היועץ האידיאלי עבורכם.

 

המערכת שלנו שולחת רק הצעות עם רלוונטיות מלאה לנתוני הבקשה שלכם ולפרופיל העסקי שלכם.

 

חסכו זמן, טרחה וכסף במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT
 

השוואת ספקים במשכנתא

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו