גיוס הלוואה לרכישת רכב חדש ללקוחות בעלי עבר היסטורי תקין

אם אתם בעלי רשיון רכב ונוהגים על הכביש כבר מספר שנים בוודאי שתסכימו עם העובדה שאין דבר כיף יותר מאשר לנסוע על רכב חדש. חווית הנהיגה היא אחרת לגמרי כאשר אנחנו נוהגים על הרכב המועדף עלינו ועוד חדש מהניילונים! אז מה בעצם מונע מכם להנות כך? בכתבה זו נביא בפניכם את מגוון אפשרויות המימון לקבלת הלוואה לרכישת רכב חדש גם אם אין לכם בכיס את הסכום הדרוש לכך.

 

זירת קונטקט הינה פלטפורמה טכנולוגית להשוואת ריביות המקיפה ביותר בישראל. פנה/י דרכנו ותקבל מענה אנושי מהיר וגם עד 3 הצעות מחיר לכל היותר שרלוונטיות לאופי הפניה שלך וכל זאת כמובן במידה ונמצא כי את/ה בעלי התכנות פיננסית לקבלת ההלוואה, במילים אחרות, טכנולוגיית קונטקט תאתר עבורך את ספקי השירות המתאימים ביותר בשבילך והכל במקום אחד כדי שאת/ה תחסכו בעלויות, בזמן ומאמץ!

 

 

הסטוריית אשראי שלילית

 

כעת אתם בוודאי חושבים מה ניתן לעשות אם יש לכם בעיות בחשבון הבנק כגון" הגבלות, עיקולים וכד'. אז כדאי שתדעו: הלוואה לכל מטרה - לא חייב לקחת מהבנק! במיוחד בתחום הרכב, ישנן כיום הרבה מאד אופציות חוץ בנקאיות, כגון: חברות אשראי, חברות ביטוח, ליסינג ועוד. כולן חברות מוכרות ויציבות המאושרות על ידי משרד האוצר והן מעניקות הלוואות לרכב למוגבלים בבנק או לכל מטרה אחרת.

 

איך הלוואה לרכישת רכב יכולה לעזור לכם?

 

המסקנה מכך היא, שכל אחד יכול לנסות לקבל את ההלוואה שתעזור לו לרכוש את רכב החלומות שלו, כאשר הבקשה צריכה לעלות בקנה אחד יחד עם היכולות הפיננסיות שלו ויכולת ההחזר החודשי שלו. 

הלוואה לרכישת רכב חדש מתבצעת כנגד שעבוד נכס או דירה לגוף המלווה. הנכס המשועבד יכול להיות דירה, חלקת אדמה, חנות, רכב או כל פריט אחר בעל ערך כספי גבוה שישנו ברשותכם. ההלוואה הזו דומה בעצם לשאר ההלוואות כאשר ההבדל היחיד ביניהן הוא שהנכס המשועבד משמש תחליף לבטחונות הכללים הנדרשים על ידי הבנקים כגון: דו''ח תנועות עובר ושב בחשבון ועדי ערבות להלוואה.

מה שבעצם קורה בפועל, זה שאתם משעבדים לגוף החוץ בנקאי ''חלק'' מסויים בדירה או בנכס שלכם (או את כולו, תלוי בסכום ההלוואה לו אתם נדרשים) ובכך אתם יכולים לקבל את סכום הכסף של החלק ששועבד.

 

תנאים אטרקטיביים להלוואה לרכב

 

הלוואות כאלו ניתנות בדרך כלל לתקופה של עד 25 שנים (תלוי בגובה הסכום לו תדרשו) וניתן לחלק אותן למספר תנאי תשלום, ממש כמו במשכנתא, למשל: ריבית קבועה וריבית ומשתנה, קרן צמודה למדד ולא צמודה למדד וכד'.

הריבית על ההלוואות הללו בדרך כלל נמוכה בהשוואה להלוואות אחרות.

 

כלי יעיל ולא מנוצל

 

למרות כל היתרונות הקיימים בסוג הלוואה כזו, רק אנשים מעטים יודעים על קיומן. הנכס או הדירה שבבעלותכם יכולה להיות מקפצה עבורכם למימון רכב החלומות שלכם. שעבוד הנכס לגוף חוץ בנקאי יכול להיות גם פתרון טוב לכאלה שהבנקים מסרבים להעניק להם הלוואה מכל סיבה שהיא.

 

חשוב לעשות את זה נכון!

 

אם הגעתם למסקנה שרכב החלומות שלכם כבר ממש בהישג ידכם, כל מה שאתם צריכים לעשות כדי לבצע את זה נכון ולא לעשות טעויות בדרך שיכולות לעלות לכם בריביות גבוהות או מסלולי החזר בעייתים, זה לפנות לאחד מהיעצים הכלכליים שלנו בקונטקט, שישמח לעזור לכם ולכוון אתכם לחברה או לגוף המתאים לנטילת ההלוואה לרכישת רכב חדש.

 

פנה/י עכשיו דרך הפלטפורמה שלנו להשוואת ריביות המקיפה בישראל בתחום ההלוואות ותקבל/י עד 3 הצעות שירות שרלוונטיות לאופי הפניה שלך. טכנולוגיית קונטקט תסרוק עבורך את ספקי השירות המתאימים ביותר לאופי הפניה שלך במקום אחד, כדי שאתם תחסכו!

 

CONTACT - לעמוד בציפיות - קונטקט

השוואת יועץ פיננסי בהלוואה חוץ בנקאית

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו