גיוס הלוואה לרכישת רכב חדש

אם אתם בעלי רשיון רכב ונוהגים על הכביש כבר מספר שנים בוודאי שתסכימו עם העובדה שאין דבר כיף יותר מאשר לנסוע על רכב חדש. חווית הנהיגה היא אחרת לגמרי כאשר אנחנו נוהגים על הרכב המועדף עלינו ועוד חדש מהניילונים! אז מה בעצם מונע מכם להנות מכך? בכתבה זו נביא בפניכם את מגוון אפשרויות המימון לקבלת הלוואה לרכישת רכב חדש גם אם אין לכם בכיס את הסכום הדרוש לכך.

 

זירת מכרז CONTACT הינה פלטפורמה להשוואת ריביות המקיפה ביותר בתחום ההלוואות בישראל. פנה/י דרכנו ותקבל עד 3 הצעות להלוואה לכל היותר שרלוונטיות לאופי הפניה שלך וכל זאת כמובן במידה ונמצא כי את/ה בעל התכנות פיננסית לקבלת ההלוואה, במילים אחרנות הפלטפורמה שלנו יודעת לאתר עבורך את ספקי השירות המתאימים ביותר בשבילך והכל במקום אחד כדי שאת/ה תחסכו במאמץ!

 

 

הלוואה לרכישת רכב חדש - כל האפשרויות

 

1. הלוואת סולו מהבנק - פעמים רבות, אם אתם אנשים שמתנהלים בצורה פיננסית בריאה ותקינה לחלוטין, לא היו לכם הגבלות בעבר על החשבון ולא היה לכם אף פעם תיק פתוח בהוצאה לפועל, האפשרות הקלה והטובה ביותר עבורכם זה לפנות לבנק שבו מתנהל חשבונכם ולבקש הלוואת סולו לצורך מימון החופשה שלכם. כאן תוכלו להתמקח מעט על הריביות ועל פריסת ההחזרים החודשיים.

 

2. הלוואות סולו מגוף חוץ בנקאי -  כעת אתם בוודאי חושבים מה ניתן לעשות אם יש לכם בעיות בחשבון הבנק כגון" הגבלות, עיקולים וכד'. אז כדאי שתדעו: הלוואת סולו לכל מטרה - לא חייב לקחת מהבנק! במיוחד בתחום הרכב, ישנן כיום הרבה מאד אופציות חוץ בנקאיות, כגון: חברות אשראי, חברות ביטוח, ליסינג ועוד. כולן חברות מוכרות ויציבות המאושרות על ידי משרד האוצר והן מעניקות הלוואות לרכב למוגבלים בבנק או לכל מטרה אחרת.. הגופים הללו אמינים ומקצועיים וכל תהליך קבלת ההלוואה על ידם הינו מהיר ונח ללא בירוקרטיה הקיימת בבנקים ומבלי לפגוע במסגרת האשראי שלכם.

 

3. הלוואה לכל מטרה מהבנק כנגד שעבוד נכס - הלוואה לרכישת רכב חדש נקראת גם הלוואה לכל מטרה והיא מתבצעת כנגד שעבוד נכס או דירה לבנק. הנכס המשועבד יכול להיות דירה, חלקת אדמה, חנות, רכב או כל פריט אחר בעל ערך כספי גבוה. ההלוואה הזו דומה בעצם לשאר ההלוואות כאשר ההבדל היחיד ביניהן הוא שהנכס המשועבד משמש תחליף לבטחונות הכללים הנדרשים על ידי הבנקים כגון: דו''ח תנועות עובר ושב בחשבון ועדי ערבות להלוואה וכן היא ניתנת בתנאים טובים יותר של פריסה וריביות נמוכות. הלוואות כאלו ניתנות בדרך כלל לתקופה של עד 25 שנים (תלוי בגובה הסכום לו תדרשו) וניתן לחלק אותן למספר תנאי תשלום, ממש כמו במשכנתא, למשל: ריבית קבועה וריבית ומשתנה, קרן צמודה למדד ולא צמודה למדד וכד'.

 

4. הלוואה כנגד משכון נכס מגוף חוץ בנקאי - אם אתם מסורבים בבנקים עקב הסטוריית אשראי שלילית או הגבלות על החשבון, יש לכם אפשרות לקבל הלוואה חוץ בנקאית כנגד שעבוד נכס. ממש כמו בבנק, אותה פרוצדורה פחות או יותר ותנאי הלוואה יחסית נוחים מהלוואה חוץ בנקאית רגילה. למרות כל היתרונות הקיימים בסוג הלוואה כזו, רק אנשים מעטים יודעים על קיומן. הנכס או הדירה שבבעלותכם יכולה להיות מקפצה עבורכם למימון רכב החלומות שלכם. שעבוד הנכס לגוף חוץ בנקאי יכול להיות גם פתרון טוב לכאלה שהבנקים מסרבים להעניק להם הלוואה מכל סיבה שהיא.

 

 

 

איך הלוואה לרכישת רכב יכולה לעזור לכם?

 

המסקנה מכך היא, שכל אחד יכול לנסות לקבל את ההלוואה שתעזור לו לרכוש את רכב החלומות שלו, כאשר הבקשה צריכה לעלות בקנה אחד יחד עם היכולות הפיננסיות שלו ויכולת ההחזר החודשי שלו.  למרות כל היתרונות הקיימים בסוג הלוואה כזו, רק אנשים מעטים יודעים על קיומן. הנכס או הדירה שבבעלותכם יכולה להיות מקפצה עבורכם למימון רכב החלומות שלכם. שעבוד הנכס לגוף חוץ בנקאי יכול להיות גם פתרון טוב לכאלה שהבנקים מסרבים להעניק להם הלוואה מכל סיבה שהיא.

 

 

חשוב לעשות את זה נכון!

 

אם הגעתם למסקנה שרכב החלומות שלכם כבר ממש בהישג ידכם, כל מה שאתם צריכים לעשות כדי לבצע את זה נכון ולא לעשות טעויות בדרך שיכולות לעלות לכם בריביות גבוהות או מסלולי החזר בעייתים, זה לפנות לאחד מהיועצים הכלכליים שלנו בקונטקט, שישמח לעזור לכם ולכוון אתכם לחברה או לגוף המתאים לנטילת ההלוואה לרכישת רכב חדש.

 

פנה/י עכשיו דרך פלטפורמת CONTACT מכרז להשוואת ריביות המקיפה בישראל בתחום ההלוואות ותקבל/י עד 3 הצעות שירות שרלוונטיות לאופי הפניה שלך. למעשה הטכנולוגייה הייחודית שלנו יודעת מבין עשרות ואף מאות ספקי שירות שרשומים במאגרי החברה לסרוק ולמצוא עבורך את ספק השירות האידיאלי ביותר עבורך ועבור אופי הפניה שלך וכל זאת במקום אחד, כדי שאתם תחסכו בכסף, זמן ומאמץ מיותר!

 

CONTACT - לעמוד בציפיות - קונטקט

השוואת יועץ פיננסי בהלוואה חוץ בנקאית

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו