הלוואות מהירות לעסקים או לפרטיים

מחפשים הלוואה מהירה?

 

מעוניינים בהלוואה מהירה לעסק או למשק הבית?

 

הגעתם למקום הנכון!

 

כאן תוכלו לקבל את כל המידע לגבי גיוס הלוואות מהירות לעסקים או לפרטיים, מה גובה ההלוואה המקסימלי שתוכלו לקבל, מהו אחוז הריבית וכיצד ניתן לקבל הלוואה מהירה לכל מטרה.

 

בדקו את הצורך שלכם בהלוואה מהירה

 

הצורך בהלוואה מהירה יכול לנבוע מכמה סיבות. אם אתם עצמאיים או בעלי עסק, בוודאי תזדקקו מפעם לפעם להלוואה עסקית לצורך שיפור תזרים מזומנים בעסק, לתשלום לספקים או לצורך הון חוזר ועוד. לפני שאתם פונים לנטילת הלוואה מהירה לעסקים, בדקו קודם כל מהן האופציות הראשונות והטובות ביותר שעומדות לרשותכם. אם יש לכם נכס מסחרי שאין עליו משכנתא או שכבר סיימתם 50% ממנה, תוכלו לקבל הלוואה כנגד נכס מסחרי - מהבנקים או מחברות חוץ בנקאיות, כמו מימון ישיר, חברות ביטוח ועוד. אם אין ברשותכם נכס מסחרי למשכון, תוכלו להשתמש בשירות של ניכיון צ'יקים או פקטורינג לעסקים, אפשרויות אלו יוכלו להעניק לכם הלוואות בסכום קטן עד בינוני. תוכלו גם לקבל הלוואה על חשבון קרן השתלמות או קרן פנסיה, במידה ויש לכם סכום נכבד בקרנות אלו.

 

אם אתם שכירים ומעוניינים בהלוואה מהירה פרטית למשק הבית שלכם, בדקו קודם כל את האפשרויות שדורשות מכם הכי פחות סיכונים או התחייבויות, כדי שתוכלו לעמוד בכבוד בהחזרים החודשיים מבלי לקרוס חלילה. ראשית, בדקו, למה בכלל אתם זקוקים להלוואה למשק הבית? אולי לצורך מימון לחופשה או לכסות את המינוס? האם לא חכם יותר להשקיע את הכסף בייעוץ לכלכלת המשפחה שיוכל לחסוך לכם נטילת הלוואות מיותרות ולא נצרכות? - אם אתם מוצאים את עצמכם נוטלים הלוואות רבות מידי, כנראה שכדאי שתקחו את העניין לתשומת ליבכם ותעזרו ביועץ לכלכלת המשפחה.

 

אם נטילת ההלוואה היא הכרחית למשק הבית ואין מנוס מלקחת אותה, חפשו קודם את ההלוואה עם התנאים האטרקטיביים ביותר. אם יש לכם נכס, דירה או בית, תוכלו לקבל משכנתא כנגד משכון נכס, שהיא בעצם סוג של הלוואה לכל מטרה בתנאי החזר של משכנתא! - מה יכול להיות יותר טוב מזה?

 

תוכלו גם לשקול אופציה של משכנתא הפוכה, אם יש לכם הורים בעלי נכס מעל גיל 60. אם אין לכם אפשרות של נטילת משכנתא הפוכה לכל מטרה, כדאי שתבדקו את האופציה של הלוואה כנגד בטחונות אחרים, כגון: קרן השתלמות, פנסיה, ביטוח מנהלים ועוד. ניתן גם לקבל הלוואה בנקאית כנגד פיקדון בנקאי.

 

מהו אחוז הריבית בהלוואה חוץ בנקאית?

 

בסוף 2018 נכנס לתוקף תיקון מספר 5 לחוק הסדרת הלוואות חוץ-בנקאיות, המוכר גם בשם חוק אשראי הוגן. לפי התקנות העדכניות, הריבית המרבית שמותר לגופים השונים בארץ לגבות היא 15% בנוסף לריבית של בנק ישראל.

 

על הלוואות לפרקי זמן קצרים במיוחד של עד 3 חודשים ניתן לגבות 20% ריבית ועוד הריבית של בנק ישראל (כלומר 20.25%). ריבית הפיגורים המרבית היא 20% מהריבית שנקבעה להלוואה עצמה, כשאם למשל קיבלתם הלוואה מהירה עם ריבית של 15%, ריבית הפיגורים תהיה לכל היותר 3%.

 

האפשרויות של הלוואה מהירה והתנאים המקובלים

 

ישנם גופים רבים המעניקים הלוואות מהירות בסכומים של עד 80 אלף ש"ח בלי ערבים ובלי בטחונות ובתהליך יעיל ונוח, כך שהכסף ייכנס לחשבון הבנק שלכם תוך יומיים-שלושה.

 

חשוב להדגיש, שבכל מקרה, התנאים של כל הלוואה מהירה שכזו נקבעים על-פי המאפיינים הספציפיים של מבקש הכסף. יועץ כלכלי מיומן או יועץ פיננסי לעסקים, יוכל לעזור לכם להבין איזה סכום כדאי לכם לגייס בדרך זו ומהי האופציה המשתלמת ביותר מבחינתכם.

 

האם מדובר בהלוואות בשוק האפור?

 

כיום, כל גוף חוץ בנקאי המעניק הלוואות מהירות לעסקים או לפרטיים, חייב להחזיק באישור מיוחד ממשרד האוצר שאכן הוא גוף מורשה לעסוק בהלוואות חוץ בנקאיות. הנחיה זו בנוסף להנחיה המגבילה את גובה הריבית על הלוואות חוץ בנקאיות, גרמה לחברות רבות להיסגר או להכנס תחת ההגדרה של ''שוק אפור'' או אפילו ''שוק שחור''. לכן, לפני שאתם פונים לנטילת הלוואה מגוף חוץ בנקאי, בקשו לראות את אישור משרד האוצר המעניק לו סמכות לפעול כחוק. כל ריבית שהיא מעל הקבוע בחוק - נחשבת כשוק אפור, שאתם לא באמת רוצים להכנס לשם.

 

איך תבחרו את ההלוואה הטובה ביותר עבורכם?

 

גם כשמחפשים הלוואות מהירות, חשוב להתנהל בזהירות ועל סמך ידע מקיף ככל האפשר. כך למשל אפשר לעקוב אחרי נתוני בנק ישראל לגבי שיעור הריבית הממוצע במשק (אשראי בנקאי וחוץ בנקאי ביחד - נכון ל-2019 הוא עומד על כ-3.6%). 

 

פנו עכשיו דרך הפלטפורמה שלנו להשוואת ריביות המקיפה בישראל בתחום ההלוואות ותקבלו עד 3 הצעות שירות הרלוונטיות לאופי הפניה שלך, פשוט מלאו את הפרטים שלכם בטופס שבצד הדף. 

 

טכנולוגיית קונטקט תסרוק עבורך את ספקי השירות המתאימים ביותר לאופי הפניה שלך במקום אחד, כדי שאתם תחסכו בכסף, זמן ומאמץ מיותר!

 

CONTACT - לעמוד בציפיות - קונטקט

השוואת ספקים בהלוואה חוץ בנקאית

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו