הלוואה מיידית והלוואות אונליין בקליק

מחפשים הלוואה בקליק?

 

זקוקים להלוואה מיידית?

 

הגעתם לפה בדיוק בזמן!

 

אנחנו נראה לכם כיצד תוכלו לקבל הלוואת בזק, תוך שעות בודדות או אפילו הלוואה אונליין!

 

מתי תזדקקו להלוואה מיידית?

 

הצורך בהלוואה מיידית יכול להתעורר בגלל סיבות רבות. החל מתשלום חוב של נושה שמציק לכם ועד תשלום מיידי לשכירות, כי בעל הבית מאיים לזרוק אתכם חלילה.

 

חשוב לזכור, שהלוואת בזק שכזו, גם את תצליחו לבסוף להשיג אותה, תלווה בתנאי החזר קשוחים במיוחד ועם ריביות רצחניות.

 

לכן, כדאי שתצלו קודם כל את המעגלים הקרובים אליכם, כמו חברים ומשפחה, אולי הם יוכלו לתת לכם הלוואה מיידית על הסכום הדרוש לכם. כאן לפחות תוכלו להנצל מהריביות הגבוהות הכרוכות בהלוואת בזק שכזו.

 

מה האפשרויות העומדות לרשותכם?

 

הלוואות מיידיות ניתן לקבל מגופים חוץ בנקאיים המעניקים הלוואות מסוג זה. אם ממש אין לכם ברירה ואתם לא מצליחים להשיג דרך אחרת להלוואה שאתם זקוקים לה באופן מיידי, פנו אליהם.

 

כיום, ניתן למצוא חברות או גופים המאפשרים לכם לקנות מוצר או שירות מסויים שאתם זקוקים לו, שהוא בעצם מהווה סוג של ''בטוחה'' להלוואה ותמורתו תקבלו הלוואה מיידית.

 

אם אתם שמים לב שאתם נוטלים הלוואות בקצב גדול מידי, כדאי שתשקלו לפנות ליועץ לכלכלת המשפחה, שיוכל להדריך אתכם בנטילת הלוואה חכמה, כדי שלא תפלו לבור כלכלי שאין ממנו מוצא או שעלול להוביל אתכם לפשיטת רגל, חלילה.

 

מהן הריביות המקובלות להלוואה מיידית?

 

כאמור, הלוואות מיידיות או הלוואות אונליין, יהיו כרוכות בריביות גבוהות במיוחד. יחד עם זאת, ישנה הגבלה של משרד האוצר ושל בנק ישראל, בעקבות חקיקת חוק אשראי הוגן, הקובעת כי הריבית המרבית שמותר לגופים השונים בארץ לגבות היא 15% בנוסף לריבית של בנק ישראל.

 

על הלוואות לפרקי זמן קצרים במיוחד של עד 3 חודשים ניתן לגבות 20% ריבית ועוד הריבית של בנק ישראל (כלומר 20.25%). ריבית הפיגורים המירבית היא 20% מהריבית שנקבעה להלוואה עצמה, כשאם למשל קיבלתם הלוואה מהירה עם ריבית של 15%, ריבית הפיגורים תהיה לכל היותר 3%.

 

האם צריך אישור מיוחד לקבלת הלוואה מיידית?

 

כיום, כל גוף חוץ בנקאי המעניק הלוואות מיידיות חייב להחזיק באישור מיוחד ממשרד האוצר שאכן הוא גוף מורשה לעסוק בהלוואות חוץ בנקאיות. הנחיה זו, בנוסף להנחיה המגבילה את גובה הריבית על הלוואות חוץ בנקאיות, גרמה לחברות רבות להיסגר או להכנס תחת ההגדרה של ''שוק אפור'' או אפילו ''שוק שחור''. לכן, לפני שאתם פונים לנטילת הלוואה מגוף חוץ בנקאי, בקשו לראות את אישור משרד האוצר המעניק לו סמכות לפעול כחוק. כל ריבית שהיא מעל הקבוע בחוק - נחשבת כשוק אפור, שאתם לא באמת רוצים להכנס לשם.

 

איך תבחרו הלוואה מיידית?

 

גם כשמחפשים הלוואות מיידיות, חשוב להתנהל בזהירות ועל סמך ידע מקיף ככל האפשר. כך למשל, אפשר לעקוב אחרי נתוני בנק ישראל לגבי שיעור הריבית הממוצע במשק (אשראי בנקאי וחוץ בנקאי ביחד - נכון ל-2019 הוא עומד על כ-3.6%). 


 

מלאו עכשיו את הפרטים שלכם בטופס שלצד המאמר ותקבלו עד 3 הצעות שירות הרלוונטיות לאופי הפניה שלכם ולנותונים הפיננסיים שלכם.

 

המערכת שלנו תסרוק עבורכם את ספקי השירות המתאימים ביותר לאופי הפניה שלך במקום אחד, כדי שאתם תחסכו בכסף, זמן ומאמץ מיותר!  

 

CONTACT - לעמוד בציפיות - קונטקט

השוואת ספקים בהלוואה חוץ בנקאית

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו