כך בעל נכס יכול לקבל הלוואה של 150 אלף ₪ ומעלה, בריבית הנמוכה במשק

הבנקים מציעים לנו עלויות גבוהות עבור הלוואה וההחזרים החודשיים "חונקים" אותנו, יחד עם זאת, במידה וקיים ביידכם בית, אתם יכולים גם לקבל הלוואה לכל מטרה בריבית הנמוכה ביותר במשק וגם לחסוך אלפי שקלים בהחזר חודשי או עשרות עד מאות אלפי שקלים בהחזר כללי (תלוי מה יותר חשוב לכם).  

 

התהליך שעובר צרכן אשראי ישראלי נורמטיבי בנטילת הלוואה גדולה פחות מוכר לאנשים ממעמד סוציו-אקונומי גבוהה.  בדרך כלל, אנו חווים על בשרנו תהליך מסורבל, מלווה בתנאי ריבית אינם אטרקטיביים עם החזרים חודשיים חונקים כדי בסה"כ לסגור מינוס שהצטבר בבנק, לשפץ נכס, לנסוע לטיול שחלמתם או לעזור לילדנו בהוצאות החודשיות. 

 

עומס ההוצאות לצד ההכנסות חונק אותנו כל חודש בחודשו ומסיים את התקציב החודשי עוד טרם ביצענו בו הוצאות משמעותיות. הרגשה מרירה חוזרת על עצמה כל חודש בחודשו - זה מתסכל! 

 

קנו את הכסף שלכם כמה שיותר בזול!

 

 

 

 

 

המרת הלוואה יקרה להלוואת משכנתא עם ריבית שנתית הנמוכה בשוק 

במידה וקיימת דירת מגורים לכם או לאחד מבני משפחתכם הנכם יכולים להשתמש בבטוחה לנטילת הלוואה בתנאים חסרי תקדים. אם קיימת משכנתא על הנכס הינכם יכולים למחזרה ואף להגדילה בעוד תוספת נכבדה עד כ-50% מערך הבית במסגרת אשראי בנקאי ועד כ-75% במסגרת אשראי חוץ בנקאי. 

 

היתרון הבולט שניתן לפרוס את ההחזר לתקופה ארוכה עד 30 שנה - זה על פני הלוואה קצרת מועד. יתרון בולט נוסף בנטילת משכנתא על פני נטילת הלוואה קצרת מועד שהריבית השנתית נמוכה משמעותית. הבנק מציע ריבית על המשכנתא שתנוע בין 2-5% מזו של הלוואה רגילה שעשויה להגיע גם למעלה מ-10% שנתי.

 

במידה ומחוסר ברירה, החלטתם לקחת הלוואה במסגרת אשראי חוץ בנקאית (עקב הסטוריית אשראי שלילית או אחוז מישכון גבוה של הנכס נכון להיום) הריביות יהיו גבוהות יותר מריביות בבנקים אך עדיין לא יעברו את הריבית המקסימלית המתאפשרת ע"י בנק מרכזי לישראל לפי חוק האשראי החדש.    

 

לכן, מן הראוי שנמיר את הלוואותינו הקיימות למשכנתא ונקבל סכום גבוהה תחת הבטוחה בתנאים המשתלמים ביותר עבורנו ובכך נרוויח מכך ש"נקנה את הכסף שלנו כמה שיותר בזול".

 

הגדלת הכנסה פנויה והורדת "חנק כלכלי":

אם קיימת בידכם הלוואה גדולה שמכבידה על ניהול התקציב החודשי של התא המשפחתי עקב החזר חודשי גבוה, עוד לפני ההוצאות השוטפות על הבית, אתם יכולים להוריד מעצמכם את ה"חנק הכלכלי" ולהגדיל את הכנסתכם הפנויה באלפי שקלים כל חודש בחודשו. דוגמא: החזר חודשי של 10,000 ש"ח בחודש ניתן להמיר להחזר חודשי של 2,000-3,000 ש"ח בלבד ואפילו פחות מכך במקרים מסויימים. 

 

רכישת דירה נוספת להשקעה ללא הון עצמי

לא רק מי שמתקשה לסגור את החודש יכול לקבל הלוואה כנגד משכון דירתו, יש אופציה להשתמש בביתנו ולקבל משכנתא לרכישת דירה שניה להשקעה כן פשוטו כמשמעו אנחנו יכולים להכפיל את הכנסתנו בכך שנייצר משכירות. לדוגמא, אם בידכם דירה משלכם בשווי 1.5 מיליון שח ויש עליה משכנתא בגובה 200 אלף שקל הנכם יכולים להגדיל את גובה המשכנתא עליה ולקבל סכום כסף נוסף בשביל לרכוש דירה נוספת (דירה שניה) בלי לשלם הון עצמי ומבלי להוציא כסף נוסף מכיסכם.

 

חסכו כסף, זמן ומאמץ במקום אחד!

 

מדיניות פרטיות

 

 

 

השוואת יועצי משכנתאות במשכנתא

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו