גיוס הלוואה למטרות יציאה לחופשה לשכירים

במידה ואתם מחפשים לצאת לחופשה חלומית והבנק לא מוכן לתת לכם עוד הלוואה, אם אתם בעלי חשבון בנק תקין ואתם בעלי היתכנות פיננסית לשלם עבור הלוואה בתנאים הוגנים לנו הפתרון המושלם עבורכם.

 

בכתבה זו אנו נעשה קצת סדר בבלאגן ונעזור לכם עדין להשיג את חופשת החלומות שכל כך חלמתם עליה מבלי להיקלע לעוד חובות מיותרים.

 

זירת מכרז CONTACT הינה פלטפורמה טכנולוגית שמחברת בין צרכנים לספקי שירות שמתמחים בפרופיל בקשתכם בלבד! אנחנו זירת מכרזים המקיפה ביותר בתחום בישראל. צרו איתנו קשר לקבלת עד 3 הצעות שירות שרלוונטיות לאופי הפניה שלכם. זירת המכרז CONTACT כבר תדע לסרוק עבורכם את ספקי השירות שהכי מתאימים לאופי הפניה שלכם במקום אחד, כדי שאתם תחסכו בעלויות, תחסכו בזמן ומאמץ מיותר!

 

החלום של חופשת החלומות הולך ומתרחק מכם? זה לא בהכרח חייב להיות ככה! אנשים רבים מוצאים את עצמם בגילאי 50 -60 במצב שהם לא יודעים מה זה חופשה אמיתית. הם מעולם לא יצאו מהארץ לטיול, ואפילו חופשה קטנה בארץ בקושי יכלו להרשות לעצמם. לרובם יש חלום לחופשה ארוכה, טיול ארוך בחו''ל, לראות עולם. אבל מה עושים אם הבנק לא מאפשר להגשים לנו את החלום? יש פתרונות אחרים ואפילו מעולים וטובים יותר. בכתבה זו נביא בפניכם את הדרך להגשמת החלום הגדול שלכם לחופשה ארוכת טווח או לטיול גדול בחו''ל.

 

הלוואה לטיול ארוך - כל האפשרויות:

 

1. הלוואת סולו מהבנק - פעמים רבות, אם אתם אנשים שמתנהלים בצורה פיננסית בריאה ותקינה לחלוטין, לא היו לכם הגבלות בעבר על החשבון ולא היה לכם אף פעם תיק פתוח בהוצאה לפועל, האפשרות הקלה והטובה ביותר עבורכם זה לפנות לבנק שבו מתנהל חשבונכם ולבקש הלוואת סולו לצורך מימון החופשה שלכם. כאן תוכלו להתמקח מעט על הריביות ועל פריסת ההחזרים החודשיים.

 

2. הלוואות סולו מגוף חוץ בנקאי -  אם הבנק שלכם מערים עליכם קשיים, או שאולי אתם לא רוצים לבקש ממנו הלוואה למימון חופשה, כדאי שתדעו שישנם פתרונות מצויינים שנקראים: ''גופים חוץ בנקאיים'' - שהם בעצם מוסדות פיננסיים יציבים ומוכרים על ידי משרד האוצר, שניתן לפנות אליהם ולבקש מהם הלוואה לצורך מימון החופשה שלכם. הגופים הללו אמינים ומקצועיים וכל תהליך קבלת ההלוואה על ידם הינו מהיר ונח ללא בירוקרטיה הקיימת בבנקים ומבלי לפגוע במסגרת האשראי שלכם.

 

3. הלוואה לכל מטרה מהבנק כנגד שעבוד נכס - הלוואה לטיול ארוך או לחופשה בחו''ל נקראת גם הלוואה לכל מטרה והיא מתבצעת כנגד שעבוד נכס או דירה לבנק. הנכס המשועבד יכול להיות דירה, חלקת אדמה, חנות, רכב או כל פריט אחר בעל ערך כספי גבוה. ההלוואה הזו דומה בעצם לשאר ההלוואות כאשר ההבדל היחיד ביניהן הוא שהנכס המשועבד משמש תחליף לבטחונות הכללים הנדרשים על ידי הבנקים כגון: דו''ח תנועות עובר ושב בחשבון ועדי ערבות להלוואה וכן היא ניתנת בתנאים טובים יותר של פריסה וריביות נמוכות. הלוואות כאלו ניתנות בדרך כלל לתקופה של עד 25 שנים (תלוי בגובה הסכום לו תדרשו) וניתן לחלק אותן למספר תנאי תשלום, ממש כמו במשכנתא, למשל: ריבית קבועה וריבית ומשתנה, קרן צמודה למדד ולא צמודה למדד וכד'.

 

4. הלוואה כנגד משכון נכס מגוף חוץ בנקאי - אם אתם מסורבים בבנקים עקב הסטוריית אשראי שלילית או הגבלות על החשבון, יש לכם אפשרות לקבל הלוואה חוץ בנקאית כנגד שעבוד נכס. ממש כמו בבנק, אותה פרוצדורה פחות או יותר ותנאי הלוואה יחסית נוחים מהלוואה חוץ בנקאית רגילה. למרות כל היתרונות הקיימים בסוג הלוואה כזו, רק אנשים מעטים יודעים על קיומן. הנכס או הדירה שבבעלותכם יכולה להיות מקפצה עבורכם למימון החופשה או הטיול הנכסף. שעבוד הנכס לגוף חוץ בנקאי יכול להיות גם פתרון טוב לכאלה שהבנקים מסרבים להעניק להם הלוואה מכל סיבה שהיא.

 

חשוב לעשות את זה נכון!

 

אם הגעתם למסקנה שהחופשה או הטיול שלכם כבר ממש בהישג ידכם, כל מה שאתם צריכים לעשות כדי לבצע את זה נכון ולא לעשות טעויות בדרך שיכולות לעלות לכם בריביות גבוהות או מסלולי החזר בעייתים, זה לפנות לאחד מהיועצים הכלכליים שלנו בקונטקט, שישמח לעזור לכם ולכוון אתכם לחברה או לגוף המתאים לנטילת ההלוואה לחופשת החלומות שלכם.

 

חברת קונטקט הינה זירת מכרז להשוואת ריביות הגדולה והמקיפה ביותר בתחום בישראל! צרו/י עוד היום איתנו קשר ותקבל/י עד 3 לכל היותר הצעות מחיר להשוואת ריביות מספקי שירות שהכי רלוונטיות לאופי הבקשה שלך. זירת המכרז CONTACT כבר תדע לסרוק עבורך את נותני השירות שהכי מתאימים לאופי הפניה שלך במקום אחד, כדי שאתם תחסכו בעלויות!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT

השוואת יועצים כלכליים בהלוואה חוץ בנקאית

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו