גיוס הלוואות מהירות קטנות לשכירים בעלי היסטוריית אשראי תקינה

הגעתם לתקרת ההלוואות שלכם בבנק?

 

הסטוריית האשראי שלכם תקינה ובכל זאת הבנק מסרב לתת לכם הלוואה?

 

הגעתם למקום הנכון!

 

בכתבה זו, נסביר ונציג לפניך את האופציות האפשריות לקבלת הלוואה מהירה, גם אם קיבלת תשובה שלילית מפקיד הבנק. אם אתם בעלי כושר החזר ויש לכם התכנות פיננסית לקבלת הלוואה מהירה, אנחנו הכתובת לעזור לכם, כל הפרטים על איך וכיצד, בכתבה שלפניכם.

 

זירת קונטקט הינה פלטפורמה טכנולוגית להשוואת ריביות המקיפה ביותר בישראל. פנו דרכנו ותקבלו מענה אנושי מהיר  ועד 3 הצעות מחיר/שירות לכל היותר שרלוונטיות לאופי הפניה שלכם. במילים אחרות, טכנולוגיית קונטקט תאתר עבורך את ספקי השירות המתאימים ביותר בשבילך והכל במקום אחד כדי שתוכלו לחסוך בטרחה, מאמץ, זמן יקר וכסף רב.

 

יש מצבים בחיים שבהם אנחנו זקוקים לסכום כסף לא גדול מאוד, אבל בכל זאת כזה שמצריך חיפוש הלוואה מהירה. אחת האופציות שכדאי לשקול היא הלוואות חוץ בנקאיות: בדרך זו אתם לא מכבידים על מסגרת האשראי השוטף בבנק, ובזכות התחרות בין הגופים השונים שמספקים מימון לשלל מטרות תוכלו גם להגיע לריבית סבירה. בעמוד זה תמצאו סקירה של כל האפשרויות שעומדות לרשותכם כשאתם זקוקים להלוואות אקספרס, ובכל מקרה תוכלו להיעזר בנו גם כדי למצוא יועץ כלכלי אמין ומנוסה שיוביל אתכם אל מקור הכסף האופטימלי עבורכם.

 

מהי הריבית המקסימלית על הלוואות חוץ בנקאיות?

 

בסוף 2018 נכנס לתוקף תיקון מספר 5 לחוק הסדרת הלוואות חוץ-בנקאיות, שמוכר גם בשם חוק אשראי הוגן. לפי התקנות העדכניות הריבית המרבית שמותר לגופים השונים בארץ לגבות היא 15% ועוד הריבית של בנק ישראל (שנכון למאי 2019 עומדת על רבע אחוז).

 

על הלוואות לפרקי זמן קצרים במיוחד של עד 3 חודשים ניתן לגבות 20% ריבית ועוד הריבית של בנק ישראל (כלומר 20.25%). ריבית הפיגורים המרבית היא 20% מהריבית שנקבעה להלוואה עצמה, כשאם למשל קיבלתם הלוואת אקספרס עם ריבית של 15%, ריבית הפיגורים תהיה לכל היותר 3%.

 

האם מדובר בשוק אפור?

 

לא.

 

בישראל ישנו שוק אפור אבל אין שום סיבה לפנות אליו כשיש גופים חוץ-בנקאיים רבים שמעניקים הלוואות מהירות לכל מטרה. הרשימה כוללת את חברות האשראי, גופים כמו מימון ישיר, אתרי P2P שמשדכים בין מי שזקוק לכסף לבין גורמים פרטיים שמוכנים להעניק הלוואות ועוד שורה ארוכה של חברות שפועלות תחת רישיון של משרד האוצר ובפיקוחו - כך שלא כדאי להסתבך עם שוק אפור.

 

מי זכאי לקבל הלוואות ברגע?

 

אחד המאפיינים המרכזיים של כל הגופים החוץ-בנקאיים הוא הגמישות. בהתאם כמעט כל אחד, כולל מסורבי בנקים, יכולים למצוא פתרון מימון בגובה כמה עשרות אלפי שקלים לכל צורך שהוא - שיפוץ דירה, טיפול רפואי, לימודים אקדמיים, טיול ממושך, השקעה בעסק, הבטחת תזרים מזומנים תקין, סגירת מינוס מעיק ועוד.

 

האפשרויות השונות של הלוואה מהירה והתנאים המקובלים

 

ישנם כאמור שלל גופים שמעניקים הלוואות אקספרס בסכומים של עד 80 אלף ש"ח בלי ערבים ובלי בטחונות ובתהליך יעיל ונוח כך שהכסף ייכנס לחשבון הבנק שלכם תוך יומיים-שלושה.

 

חשוב להדגיש שבכל מקרה התנאים של כל הלוואה מהירה שכזו נקבעים על-פי המאפיינים הספציפיים של מבקש הכסף. יועץ כלכלי מיומן יעזור לכם להבין איזה סכום כדאי לכם לגייס בדרך זו ומהי האופציה המשתלמת ביותר מבחינתכם, ולנוחותכם הכנו לכם רשימה של ריביות מקובלות ותנאים כלליים בגופים השונים:

 

חברות אשראי

 

מקס (לשעבר לאומי קארד) מעניקה הלוואות ברגע ללקוחות כל הבנקים בסכום של עד 60,000 ש"ח. הריבית המרבית היא פריים ועוד 12.25% (כלומר 14% נכון למאי 2019). תקופת ההחזר היא עד 5 שנים כשמתוכן ניתן לקבל שנת גרייס.

 

בויזה כ.א.ל הסכום המרבי הוא 50,000 ש"ח. תקופת ההחזר היא גם כן עד 60 חודשים. הריבית ללקוחות החברה היא ברוב המקרים בין 5 ל-16%, ואילו מי שאינו לקוח החברה יתבקש בדרך כלל לשלם ריבית מעט גבוהה יותר, באותו טווח.  

 

ישראכרט מעניקה הלוואות ברגע ללקוחותיה, בהתאם לריבית שקבועה בכרטיס שלהם ובסכום של עד 54,000 ש"ח (לפרק זמן של עד 4 שנים). אופציה נוספת היא הלוואה מהירה לקוחות כל הבנקים בסכום של עד 80 אלף ש"ח ובריבית פריים + 5% (כלומר 6.75% נכון למאי 2019). תקופת ההחזר היא 5 שנים כולל חצי שנת גרייס.

 

מימון ישיר

 

מימון ישיר מאפשרת קבלת הלוואות אקספרס בסכום של עד 80,000 ש"ח לפרק זמן של עד 7 שנים. הריבית עשויה להגיע לכ-10%.

 

גופים חוץ-בנקאיים גדולים נוספים הם פנינסולה (מבית מיטב דש), גמא (מקבוצת הפניקס), אילון השקעות ונאוי גרופ. גם בהם הריבית נעה סביב ה-10% אם כי עסקים יציבים ומשקי בית עם נתוני אשראי טובים יוכלו לקבל ריבית אטרקטיבית יותר.

 

הלוואות P2P

 

בהלוואות בין עמיתים שיעור הריבית נקבע על סמך היצע וביקוש. ככל שתיחשבו לאמינים יותר, כך תוכלו לגייס את הכסף הדרוש לכם בעלות נמוכה יותר. במרבית המקרים הריבית המקובלת תהיה בטווח שבין 6% ל-9%.

 

במיטב דש הלוואות לדוגמה שיעור הריבית נע בין 3.6% ל-13% והוא צמוד למדד המחירים לצרכן. גופים בולטים נוספים שמאפשרים מפגשים בין נותני כסף למחפשי הלוואה ברגע הם ביזלנד, BTB Israel, קרדיטפלייס, ביזלנד ובלנדר. חשוב לדעת שגם גופים אלה מפוקחים על-ידי משרד האוצר.

 

איך תבחרו את ההלוואה הטובה ביותר עבורכם?

 

גם כשמחפשים הלוואות מהירות חשוב להתנהל בזהירות ועל סמך ידע מקיף ככל האפשר. כך למשל אפשר לעקוב אחרי נתוני בנק ישראל לגבי שיעור הריבית הממוצע במשק (אשראי בנקאי וחוץ בנקאי ביחד - נכון ל-2019 הוא עומד על כ-3.6%). הדרך הטובה ביותר לוודא שלא תשלמו סכומים גבוהים שלא לצורך עבור ההלוואה היא להיעזר ביועץ כלכלי. אנחנו ב-CONTACT בדקנו עבורכם יועצים כלכליים בכל רחבי הארץ ונשמח לסייע לכם למצוא את איש המקצוע המתאים לכם ביותר.

 

פנה/י עכשיו דרך הפלטפורמה שלנו להשוואת ריביות המקיפה בישראל בתחום ההלוואות ותקבל/י עד 3 הצעות שירות שרלוונטיות לאופי הפניה שלך. טכנולוגיית קונטקט תסרוק עבורך את ספקי השירות המתאימים ביותר לאופי הפניה שלך במקום אחד, כדי שאתם תחסכו בכסף, זמן ומאמץ מיותר!

 

CONTACT - לעמוד בציפיות - קונטקט

 

 

השוואת יועץ פיננסי בהלוואה חוץ בנקאית

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו