הלוואות גישור לעסקים

מחפשים הלוואת גישור לעסק?

 

הגעתם למקום נכון!

 

אנחנו נבטיח לכם קבלת הלוואה לעסק שלכם בתנאים הטובים ביותר שתוכלו להשיג.

 

הלוואת גישור היא פתרון פיננסי מצוין לעסקים שעומדים לקבל סכום כסף משמעותי בעתיד היחסית קרוב, אבל רוצים להשתמש בו כבר היום למטרות שונות. השם של ההלוואה מייצג את המהות שלה - גישור על התקופה שבה אותה הכנסה עתידית עדיין לא נמצאת ברשות העסק אבל בזכות הוודאות שלה אפשר כבר להפיק ממנה  תועלת. ישנם מקורות שונים שמהם ניתן לקבל הלוואת גישור וגם סוגים שונים של הלוואות שכאלה, וכדי לבחור את האופציה האופטימלית מומלץ להיעזר ביועץ כלכלי מנוסה.

 

הסוגים השונים של הלוואת גישור לעסק

 

ישנם שלושה סוגי הלוואות גישור לעסקים:

 

1. בולט (או בלון): הלוואה שבה מחזירים את הסכום בבת אחת רק בתום תקופת ההלוואה. השם בלון ניתן להלוואת גישור זו בגלל שהסכום "מנתפח" בהדרגה לאורך כל התקופה (בניגוד להלוואות אחרות שבהן החוב שלכם לבנק או לחברת המימון החוץ בנקאית מצטמצם אחרי כל החזר חודשי). יש הלוואות בולט/בלון שבהן גם את הריבית משלמים בבת אחת בסוף התקופה ויש הלוואות גישור לעסקים מסוג זה שבהן את הריבית כן משלמים מדי חודש ורק את הקרן מחזירים בסוף התקופה.

 

2. שפיצר: הלוואה שההחזרים עליה פרוסים לאורך כל תקופת הגישור, וקבועים - כלומר תשלמו מדי חודש את אותו סכום, בהתאם ללוח סילוקין שמוסכם על שני הצדדים. המאפיין הייחודי של הלוואת גישור זו הוא שבהתחלה משלמים יותר את הריבית ופחות על הקרן, וככל שהחודשים חולפים המגמה מתהפכת. בכל מקרה הדגש החשוב מבחינת העסק הוא הידיעה מראש של סכום ההחזר החודשי, כך שאפשר לתכנן את תזרים המזומנים בלי הפתעות.

 

3. גרייס: מעין שילוב של שני הסוגים הקודמים. עסקים שמקבלים הלוואות גישור עם גרייס מתחילים להחזיר אותן רק כעבור מספר חודשים, ולאחר מכן ישנם החזרים חודשיים עד להשלמת סילוק ההלוואה.

 

באילו מצבים כדאי לקחת הלוואת גישור?

 

הלוואת גישור לעסק היא פתרון מצוין כשאין זמן להמתין להגעת ההכנסה העתידית, וכשכדאי לפעול באופן מידי - למשל לטובת ניצול הזדמנות עסקית אטרקטיבית מאוד.

 

בפרט מתאימות הלוואות בולט ואחרות לעסקים שרוצים לרכוש ציוד חדיש שיעזור להם להגיע לעוד לקוחות, לעסקים שנמצאים לקראת התרחבות משמעותית וגם לעסק שסובל מבעיה בתזרים המזומנים ולא רוצה לפגוע בהתנהלות השוטפת כשבכל מקרה צפוי להיכנס לקופה סכום גבוה תוך פרק זמן נתון.

 

מהם הבטחונות הנדרשים עבור הלוואות גישור לעסקים?

 

התנאי ההכרחי לקבלת הלוואת גישור הוא הוכחה ברורה לכך שהעסק צפוי לקבל סכום כסף משמעותי, לפחות בגובה ההלוואה המבוקשת.

 

מקור הכסף יכול להיות השלמת עסקה גדולה (שכבר נחתמה), סיום פרויקט שצפוי להניב סכום נאה, קבלת חוב, תמורה עבור נכס שהיה ברשותו של העסק ונמכר (ועדיין לא התקבל מלוא הסכום), פיקדון שנמצא לקראת פדיון ועוד. אגב, גם אנשים פרטיים יכולים לקבל הלוואות גישור תמורת הצגת בטחונות דומים.

 

איפה אפשר לקבל הלוואת בלון?

 

המקור הראשון שבו אפשר לקבל הלוואות בלון או סוגים אחרים של הלוואות גישור לעסקים הוא הבנק שבו מתנהל חשבון העסק. גם בנקים מסחריים אחרים הם אופציה, וכך גם חברות האשראי ועוד גופים חוץ-בנקאיים.

 

חשוב לקחת בחשבון שהריבית על הלוואת גישור, למרות הביטחון האיכותי שמקטין כמובן את רמת הסיכון מבחינת הגוף שנותן לכם את הכסף, עלולה להיות גבוהה יחסית.

 

על-מנת לקבל את מלוא הסכום הדרוש לכם, ובתנאים אופטימליים, כדאי להיעזר בשירותיו של יועץ כלכלי שכבר צבר ניסיון רב בתחום הספציפי של הלוואות גישור. דרך CONTACT תוכלו להגיע בקלות למספר רב של יועצים כלכליים מיומנים ואמינים, באזור שבו פועל העסק שלכם, וכך לצלוח את התהליך בקלות וביעילות. 

 

השאירו עכשיו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ותקבלו בעזרת המערכת החכמה שלנו עד 3 הצעות של יועצים כלכליים מומלצים באזור מגוריכם המתמחים בנטילת הלוואות גישור לעסקים.

 

חסכו זמן יקר, טרחה וכסף במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

 

 

השוואת יועץ פיננסי בהלוואות לעסקים

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו