כל האפשרויות והסיבות להעברת משכנתא

רוצים למכור את הדירה שלכם ולקנות חדשה?

 

מעוניינים להעביר את המשכנתא לבנק אחר?

 

הגעתם למקום הנכון!

 

כאן תוכלו לקבל את כל המידע לגבי העברת משכנתא מבנק לבנק או העברת משכנתא מבית לבית ואיך עושים את זה בפועל, בקלות וביעילות מירבית.

 

העברת משכנתא נעשית במקרים בהם אתם מעוניינים למכור את הדירה הקיימת והמשועבדת לבנק תמורת משכנתא ולקנות במקומה דירה חדשה אחרת. משמעות ההעברה היא העברת השיעבוד על המשכנתא לדירה החדשה. ישנן מקרים בהם תתבצע העברת משכנתא מבנק לבנק בשל מיחזור משכנתא וקבלת משכנתא חדשה על אותו הנכס.

 

בכתבה זו נסקור את אופן ביצוע העברת המשכנתא, כיצד זה מתבצע ומי עושה זאת.

 

החלפת השיעבוד

 

העברת משכנתא במקרה של מכירה וקניית דירה חדשה, נקראת גם: גרירת משכנתא. כמו שכבר הזכרנו, העברת המשכנתא היא בעצם החלפה של השיעבוד הקיים (הדירה הנוכחית) בשיעבוד אחר (הדירה החדשה). אתם ממשיכים לשלם כרגיל את תשלומי המשכנתא שלכם כפי שהיה עד היום.זהו המצב הנפוץ ביותר להעברת משכנתא. ישנם כמובן גם מצבים מורכבים יותר שמצריכים נקיטת פעולות נוספות כדי לפתור אי אלו בעיות שיכולות לצוץ.

 

העברת משכנתא מבית לבית בדרך כלל מתבצעת ללא נטילת הלוואה נוספת מהבנק ולא משנה את תנאי המשכנתא הנוכחיים.

 

העברת משכנתא מבנק לבנק

 

העברת משכנתא מבנק לבנק יכולה להתבצע בתהליך של מיחזור משכנתא. לעיתים, כאשר תבצעו מיחזור למשכנתא שלכם, תגלו שתוכלו לקבל תנאים טובים יותר בבנק אחר. מה שעליכם לעשות במצב כזה, כדי להמנע מתשלום על עמלות וקנסות מיותרים, זה לפנות ליועץ משכנתא מומחה, כדי שיבצע עבורכם את ההליך המעט מורכב הזה, על מנת לחסוך מכם תשלום של עמלת פירעון מוקדם וכד'.

 

איך מתבצע תהליך של העברת משכנתא?

 

תהליך של העברת משכנתא דומה מאד לתהליך של נטילת משכנתא חדשה. בתחילה תצטרכו להגיש לבנק טופס חתום על ידכם לבקשת גרירת משכנתא, תלושי שכר, פירוט עו''ש, חוזי מכירה ורכישה, הערכת שמאי מקרקעין ועוד. 

 

לאחר מכן הבנק בוחן את הבקשה ובמידה והבקשה מאושרת - מתבצע התהליך של העברת המשכנתא לדירה החדשה.

 

איך לבצע העברת משכנתא באופן יעיל וחכם?

 

כדי לבצע תהליך נכון של גרירת משכנתא, בלי תשלומי עמלות מיותרים, מומלץ להעזר ביועץ משכנתאות מקצועי כדי שיבצע עבורכם את התהליך כנדרש.

 

כל מה שעליכם לעשות זה פשוט להשאיר את הפרטים שלכם הטופס המצורף והמערכת שלנו תשלח אליכם עד 3 הצעות של יועצי משכנתאות מומלצים המתמחים בהעברת משכנתא כך שתוכלו לבחור מתוכם את היועץ האידיאלי עבורכם שיוכל לקדם אתכם לקניית הדירה החדשה שלכם או למיחזור משכנתא קיימת בצורה רגועה ואחראית.

 

בואו לחסוך זמן, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

 קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

השוואת ספקים במשכנתא

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו