העלמת צלקות אקנה - כל השיטות המומלצות לטיפול והסרת צלקות אקנה

סובלים מצלקות אקנה בפנים או בגב?

 

יש מה לעשות!

 

אנחנו נראה לכם את כל השיטות הקיימות כיום להעלמת צלקות אקנה, כך שתוכלו לבחור מתוכן את הטיפול היעיל ביותר.

 

מהן צלקות אקנה?

 

פצעי אקנה, או בשמם המוכר יותר: פצעי בגרות מופיעים בגיל הנעורים ולאורך כל גיל ההתבגרות. פצעים אלט נוצרים כתוצאה של פעילות הורמונלית מוגברת שיוצרת הפרשת יתר של בלוטת החלב, היכולה להתפתח לדלקת. האזורים הנפגעים בדרך כלל מפצעי האקנה הם הפנים, הגב והמחשוף. 

 

אחוזים מסויימים מהאוכלוסיה, בערך כ - 5% - 10%, לרוב נשים, יסבלו מפצעי אקנה גם בגילאים מבוגרים יותר. אצל נשים אקנה עלול להתפרץ גם בהריון או לאחר לידה.

 

פצעי אקנה חמורים שלא טופלו כראוי, עשויים להשאיר צלקות שקועות בפנים. במקרים מסויימים יתכן וייווצרו גם צלקות בולטות, בעיקר בגב או במחשוף. בגיל מבוגר יותר, נוספים לצלקת גם קמטים העלולים להעמיק את הצלקת ולהחמיר את המצב.

 

מהם הטיפולים המוצעים לטיפול בצלקות אקנה?

 

פילינג כימי

 

עד לפני תקופת מה, הטיפול העיקרי לצלקות אקנה, היה פילינג כימי שהיה מבוצע בדרגות שונות, בהתאם לחומרת המצב. הטיפול מבוצע בחדר ניתוח עם הכנה מוקדמת של מריחת משחות מסויימות לתקופת זמן. ההחלמה מתהליך כזה נמשכת זמן רב והצלקות לא נעלמות לחלוטין, אך ניכר שיפור כלשהוא במראה הפנים והעור. טיפול זה לא מומלץ לבעלי גוון עור כהה, מחשש לפיגמנטציה.

 

הזרקת חומצה היאלרונית

 

שיטה נוספת להעלמת צלקות אקנה, היא הזרקת חומצה היאלרונית. זהו טיפול מיועד לצלקות שקועות כתוצאה מאקנה. הטיפול נעשה על ידי הזרקה של חומצה היאלרונית לשכבת ההיפודרמיס של העור והרמתה עד לגובה פני העור, כדי ליצור מראה אחיד וללא שקעים.

 

העלמת צלקות אקנה בלייזר בטכנולוגיית חימום 

 

שיטת טיפול זו פועלת באמצעות טכנולוגיית החימום על ידי מכשיר הפועל על לייזר. הפעולה אינה כואבת וההחלמה ממנה קצרה וקלה מאד. בטכנולוגיית החימום, מכשיר הלייזר חודר את שכבת העור העליונה המכונה: אפידרמיס, ומגיע לדרמיס - שכבת העור האמצעית. גלי הלייזר מחממים את האזור שמתחת לצלקת. החימום עצמו מעודד יצירת קולגן - חלבון היוצר מילוי טבעי לצלקת ומשפר את המראה שלה. 

 

העלמת צלקות אקנה בלייזר בטכנולוגיית קילוף

 

זוהי גם פעולה המבוצעת על ידי מכשיר לייזר מסוג שונה. הפעולה המבוצעת בטיפול זה היא קילוף השכבה העליונה של העור - האפידרמיס, כדי להביא לחידושה וליצירת שכבת עור חדשה ונקייה.

 

מתלבטים איזו שיטה תתאים לכם?

 

אין צורך להתלבט יותר!

 

באמצעות השימוש בקונטקט - זירת המכרזים הגדולה בישראל, תוכלו לקבל עד 3 הצעות של מרפאות ומכוני אסתטיקה מומלצים המתמחים בהסרת צלקות אקנה באזור מגוריכם, כך שתוכלו לבחור מתוכן את ההצעה המתאימה לכם ביותר.

 

כל מה שעליכם לעשות, זה להשאיר את הפרטים שלכם בטופס המצורף ולקבל ישירות אליכם עד 3 הצעות משתלמות ביותר!

 

חסכו זמן יקר, טרחה וכסף - במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT

 

השוואת ספקים ברפואת העור

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}