איך מתבצעת העלמת צלקות בלייזר?

יש לכם צלקת המפריעה וגורמת לכם סבל מיותר?

 

יש לנו פתרון עבורכם!

 

העלמת צלקות בלייזר הינה שיטה ייחודית המאפשרת לכם להנות מתוצאה כמעט מובטחת של טשטוש והעלמת הצלקת לחלוטין, ללא כאבים וללא צורך בטיפולים פולשניים או הרדמה.

 

בכתבה זו נעמוד על אופן השיטה וצורת העבודה בטיפול להעלמת צלקות בלייזר.

 

מהי צלקת ואיך היא פוגעת באיכות החיים שלכם?

 

צלקות בעור נגרמות כתוצאה מתהליך ביולוגי שמטרתו להגן על פציעות בעור שנוצרו על ידי כוויות, חתכים, ניתוחים, אקנה ועוד. הצלקת תופיע בדרך כלל אחרי פציעות החודרות את שכבת העור העליונה ופוגעות ברקמות נוספות.

 

צלקות יכולות לפגוע באיכות החיים והן משפיעות על התפקוד של האדם, גם בצורה הפסיכולוגית שבדבר וגם מבחינה אסתטית. הן יכולות לרגום לכאב או לגרד או להגבלה בתנועה המשפיעה רבות על אורח החיים.

 

כל הנ''ל מגבירים את הרצון במציאת טיפול הולם להעלמת צלקות.

 

העלמת צלקות בלייזר

 

במשך שנים, פותחו שיטות וטכניקות רבות לטיפול והעלמת צלקות. חלק מהטיפולים הינם רפואיים וחלקם נכנסים לקטגורייית הטיפולים האלטרנטיביים. בין הטיפולים הללו ניתן למצוא: טיפול בסיליקון, ג'ל, משחות, טיפול בלחץ, הקפאת צלקות, טיפולים כירוגיים ועוד.

 

כל הטיפולים הללו היו יעילים במידה מסויימת, אך לא נתנו מענה הולם לבעיית הצלקות והסרתן לצמיתות.

 

בעשורים האחרונים אנו רואים התקדמות משמעותית הטיפול בצלקות על ידי מכשירי הלייזר. הסרת צלקות בלייזר נעשית כיום על ידי שימוש במגוון מכשירים אשר כולם נכללים בטכנולוגיית הלייזר. כל מכשיר מביא לתוצאה טיפולית ייחודית המשפרת צדדים מסויימים של הצלקת. חלק מהמכשירים ישפרו רק את המרקם והגמישות שלה ואחרים יעלימו את הצבע הנלווה אלייה, כגון: אדום, חום, לבן. ישנם גם מכשירים שיוכלו לבוא לעזרתכם בהקלה על תופעת הגרד או הכאב.

 

איך מתבצע הטיפול להעלמת צלקות בלייזר?

 

העלמת צלקות אקנה בלייזר בטכנולוגיית חימום 

 

שיטת טיפול זו פועלת באמצעות טכנולוגיית החימום על ידי מכשיר הפועל על לייזר. הפעולה אינה כואבת וההחלמה ממנה קצרה וקלה מאד. בטכנולוגיית החימום, מכשיר הלייזר חודר את שכבת העור העליונה המכונה: אפידרמיס, ומגיע לדרמיס - שכבת העור האמצעית. גלי הלייזר מחממים את האזור שמתחת לצלקת. החימום עצמו מעודד יצירת קולגן - חלבון היוצר מילוי טבעי לצלקת ומשפר את המראה שלה. 

 

העלמת צלקות אקנה בלייזר בטכנולוגיית קילוף

 

זוהי גם פעולה המבוצעת על ידי מכשיר לייזר מסוג שונה. הפעולה המבוצעת בטיפול זה היא קילוף השכבה העליונה של העור - האפידרמיס, כדי להביא לחידושה וליצירת שכבת עור חדשה ונקייה.

 

מומלץ לבחור את סוג מכשיר הלייזר לטיפול בצלקות על ידי בחינת התוצאה הסופית הרצוייה לכם. 

 

איפה מבצעים טיפול בלייזר להעלמת צלקות?

 

כיום ישנן מרפאות אסתטיקה רבות הפרוסות בכל רחבי הארץ המציעות טיפול בלייזר להסרת צלקות. ישנן מרפאות או מכונים שהמחזיקים ברשותם היצע גדול של מכשירי לייזר שונים בהתאם לסוגי הצלקות הקיימות או כאלה שמטפלות רק בסוגי צלקת מסויימים, כגון: הסרת צלקות אקנה וכד'.

 

איך אדע איזה סוג לייזר מתאים לי?

 

כדי לבדוק איזה סוג טיפול בלייזר אתם צריכים להעלמת הצלקת, השאירו עכשיו את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה והמערכת שלנו תשלח אליכם עד 3 הצעות של מרפאות ומכוני אסתטיקה מומלצים המתמחים בטשטוש והעלמת צלקות באזור מגוריכם, כך שתוכלו לבחור מתוכן את ההצעה הטובה ביותר עבורכם.

 

בואו לחסוך זמן יקר, טרחה וכסף - במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT 

השוואת ספקים ברפואת העור

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}