שיטות יעילות להעלמת צלקות בגווני עור שונים

סובלים מצלקות בפנים או בגוף?

 

יש מה לעשות!

 

אנחנו נראה לכם את כל השיטות הקיימות כיום להעלמה וטשטוש צלקות בגווני עור שונים, כך שתוכלו לבחור מתוכן את הטיפול היעיל ביותר. 

 

 מהי צלקת?

 

צלקת היא סימן שנשאר על גבי העור לאחר פציעה או חתך כלשהוא. לאחר שהפצע כבר התאחה, הצלקת תהייה אדומה ומוגבהת מהעור עצמו. ככל שעובר הזמן הצלקת משתטחת ונספגת בעור עצמו, אך עדיין יישאר סימן על העור, בהתאם לעומק החתך ומהות הפציעה. לרוב האנשים צלקות זה דבר שמפריע לאיכות החיים, במיוחד כאשר הן מופיעות באזורים רגישים, כמו: פנים, צוואר, ידיים וכד'.

 

מהם הטיפולים המומלצים להעלמת בצלקות?

 

ישנם סוגים רבים של טיפולים להעלמת צלקות, החל מתרופות סבתא ועד ניתוח פולשני.

 

תחת הקטגוריה של ''תרופות סבתא'' - נמצאים שמן הקוקוס - לטיפול בצלקות והגנה מדלקות, תמצית בצל, אלוורה ועוד.

 

סוג נוסף של טיפול לטשטוש צלקות הוא שימוש בג'ל ויריעות סיליקון. השימוש בהם מזרז החלמה של פצעים, מפחית כאבים ומשפר את מראה הצלקת. סוג הטיפול הזה מומלץ בצלקות היפוטרופיות וקלואידיות. ניתן להשיג את הג'ל ויריעות הסיליקון בבתי המרקחת, ללא צורך במרשם רופא.  

 

הטיפול הנפוץ ביותר בשנים האחרונות להסרת צלקות, שלא מצריך פעולה פולשנית, הוא כמובן - טיפול בלייזר להעלמת צלקות. הטיפול בלייזר נחשב בטוח לחלוטין ומתאים לצלקות קלות עד בינוניות והוא ניתן כמעט בכל מכון או מרפאת לייזר, ללא כאבים וללא הרדמה. העלמת צלקות בלייזר מתאימה בדרך כלל לבעלי עור בהיר ופחות תתאים לבעלי עור כהה.

 

פילינג כימי

 

עד לפני תקופת מה, הטיפול העיקרי לצלקות, היה פילינג כימי שהיה מבוצע בדרגות שונות, בהתאם לחומרת המצב. הטיפול מבוצע בחדר ניתוח עם הכנה מוקדמת של מריחת משחות מסויימות לתקופת זמן. ההחלמה מתהליך כזה נמשכת זמן רב והצלקות לא נעלמות לחלוטין, אך ניכר שיפור כלשהוא במראה הפנים והעור. טיפול זה לא מומלץ לבעלי גוון עור כהה, מחשש לפיגמנטציה.

 

 הזרקת חומצה היאלרונית

 

שיטה נוספת להעלמת צלקות, היא הזרקת חומצה היאלרונית. זהו טיפול מיועד לצלקות שקועות ולכל סוגי העור. הטיפול נעשה על ידי הזרקה של חומצה היאלרונית לשכבת ההיפודרמיס של העור והרמתה עד לגובה פני העור, כדי ליצור מראה אחיד וללא שקעים.
 

העלמת צלקות בלייזר בטכנולוגיית חימום 

 

שיטת טיפול זו פועלת באמצעות טכנולוגיית החימום על ידי מכשיר הפועל על לייזר. הפעולה אינה כואבת וההחלמה ממנה קצרה וקלה מאד. בטכנולוגיית החימום, מכשיר הלייזר חודר את שכבת העור העליונה המכונה: אפידרמיס, ומגיע לדרמיס - שכבת העור האמצעית. גלי הלייזר מחממים את האזור שמתחת לצלקת. החימום עצמו מעודד יצירת קולגן - חלבון היוצר מילוי טבעי לצלקת ומשפר את המראה שלה. טכנולוגיה זו של לייזר חם, תתאים לכל סוגי העור.

 

העלמת צלקות בלייזר בטכנולוגיית קילוף

 

זוהי גם פעולה המבוצעת על ידי מכשיר לייזר מסוג שונה. הפעולה המבוצעת בטיפול זה היא קילוף השכבה העליונה של העור - האפידרמיס, כדי להביא לחידושה וליצירת שכבת עור חדשה ונקייה. טכנולוגיית לייזר זו, לא תתאים לבעלי עור כהה.

 

מתלבטים איזו שיטה תתאים לכם?

 

אין צורך להתלבט יותר!

 

באמצעות השימוש בקונטקט - זירת המכרזים הגדולה בישראל, תוכלו לקבל עד 3 הצעות של מרפאות ומכוני אסתטיקה מומלצים המתמחים בהסרת צלקות באזור מגוריכם, כך שתוכלו לבחור מתוכן את ההצעה המתאימה לכם ביותר.

 

כל מה שעליכם לעשות, זה להשאיר את הפרטים שלכם בטופס המצורף ולקבל ישירות אליכם עד 3 הצעות משתלמות ביותר!

 

חסכו זמן יקר, טרחה וכסף - במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT

השוואת ספקים ברפואת העור

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}