הצרת נרתיק בלייזר

סובלת מבעיות גניקולוגיה לא נעימות?

 

ידעת שיש להן פתרון פשוט ולא מסובך?

 

הגיע הזמן שתכירי: לייזר וגינלי - הטיפול האולטימטיבי לבעיות גניקלוגיה שונות, טיפול בבריחת שתן, יובש ויגנלי ועוד.

 

בכתבה זו נכיר לך את שיטת הלייזר הוגינלי, כיצד היא פועלת ואילו בעיות היא יכולה לפתור בקלות רבה, מבלי להזדקק לטיפולים פולשניים, ללא הרדמה וללא כאבים.

 

לייזר ווגינלי

 

טיפולים שונים בלייזר כבר נפוצים במשך שנים רבות בתחום הרפואה לכל סוגיה. ברפואת נשים, מוכר הטיפול בלייזר בשמו: לייזר וגינלי או לייזר להצרת נרתיק.

 

לייזר וגינלי היא שיטת טיפול בלייזר בתחום הגניקולוגיה ורפואת הנשים. זוהי שיטה מוכרת ויעילה מאד לטיפול במגוון בעיות וואגינה - נרתיק. 

 

באילו בעיות ניתן לטפל באמצעות לייזר ווגינלי?

 

לייזר להצרת נרתיק מבוצע לטיפול במגוון בעיות גניקולוגיות, כאן נביא את העיקריות והנפוצות שבהן.

 

יובש בנרתיק

 

תופעת היובש בנרתיק הינה תופעה נפוצה בקרב נשים מתבגרות ולעיתים יכולה להגרם על רקע הורמונלי. תחושת יובש בנרתיק מציקה ביותר בחיי היום יום ויכולה לגרום לפגיעה בתפקוד ובחשק המיני. במקרים כאלו, ניתן לטפל בלייזר וגינלי כדי לפתור את הבעיה הלא נעימה בצורה קלה ויעילה.

 

טיפול בבריחת שתן

 

בריחת שתן בנשים גם היא תופעה די מוכרת ונפוצה ככל שמתקדמים עם הגיל, בנוסף להריונות ולידות שלא מיטיבים עם התופעה. בריחת שתן מכונה גם: ''דליפת שתן''. הטיפול בהצרת נרתיק בלייזר יכול לפתור את הבעיה גם בדרגות חומרה מתקדמות ולהביא להקלה רבה אצל המטופלות הסובלות מהבעיה המביכה.

 

טיפול בצניחת נרתיק

 

תופעה של צניחת נרתיק יכולה להתרחש בסביבות גיל ה 40+ . התופעה כוללת פגיעה בריאותי ואסתטית כאחד, כאשר מראה הוואגינה נפגע ואיכות חייהן של הנשים נפגעת קשות. צניחת הנרתיק יכולה להביא גם למצב של דליפת שתן ואז הבעיה מוכפלת. גם בתופעה זו ניתן לטפל באמצעות הצרת נרתיק באמצעות לייזר ווגינאלי.

 

טיפול בבעיות ווגינליות נוספות

 

הטיפול בלייזר ווגינלי יכול לפתור בעיות גניקלוגיות נוספות, כגון: הצרה של פתח הנרתיק, הרחבה ווגינאלית ועיצוב מראה הוואגינה.

 

היכן ניתן לבצע טיפול בלייזר להצרת נרתיק?

 

טיפול בלייזר ווגינלי ניתן לבצע במרפאות ומכוני רפואה אסתטית והוא מבוצע על ידי רופאי נשים וגניקולוגים שהוסמכו לכך.

 

השאירי עכשיו את הפרטים שלך בטופס כאן למטה (חסיון מלא מובטח) ומייד תקבלי מהמערכת שלנו עד 3 הצעות של מרפאות רפואה אסתטית מומלצות המתמחות בטיפול בלייזר להצרת נרתיק באזור מגורייך, כך שתוכלי לבחור את המרפאה והטיפול האידיאלי עבורך.

 

חסכי זמן יקר, טרחה מיותרת וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

השוואת ספקים בגניקולוגיה

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}