איך מקטינים החזרי הלוואות למשק בית באמצעות משכנתא לכל מטרה?

אם אתם מעוניינים להקטין את החזרי ההלוואות הקיימות שלכם ועל הדרך להגדיל את ההכנסה הפנויה למשק הבית שלכם,

 

הגעתם למקום הנכון!

 

אנחנו נדאג לכך שתקבלו משכנתא לכל מטרה או משכנתא משלימה לצורך הקטנת החזרי הלוואות והגדלת ההכנסה הפנויה שלכם עם ריביות נוחות ביותר.

 

השם הנוסף של משכנתא לכיסוי חובות הוא משכנתא לכל מטרה. במקרים רבים המשכנתא הזו משמשת כפתרון להחזרי הלוואות קיימות שנלקחו מבנקים שונים או עם ריביות שונות. 

 

מה זה משכנתא לסגירת חובות?

 

משכנתא לסגירת חובות היא האפשרות להגדיל את המשכנתא הקיימת או לקחת משכנתא חדשה על חשבון הנכס שלנו, כאשר המטרה היא החזרי הלוואות וסגירת חובות אחרים שקיימים בחשבון הבנק או לחברת האשראי וכד'.

 

איך מתנהל תהליך של נטילת משכנתא לכל מטרה?

 

התהליך של נטילת משכנתא לכל מטרה לעיתים יכול להיות מעט מסובך מאשר במקרה של נטילת הלוואה רגילה. התהליך כולל הגעה של שמאי מטעם הבנק להערכת שווי הנכס, רישום הערת אזהרה בטאבו על שיעבוד הנכס לטובת הבנק ועוד. בנוסף, צריך שתהייה חלוקה נכונה של המסלולים שיציעו לכם בבנק כגון: ריבית פריים, ריבית קבועה צמודה למדד וכד'. למרות כל זאת, למשכנתא לכל מטרה ישנם יתרונות רבים ההופכים אותה למשתלמת ומועדפת על אנשים רבים, כגון: פריסת תשלומים למשך תקופה ארוכה מאד של כ -20 שנה, ריביות זולות, סכומים גבוהים של כסף שניתן לקבל ועוד.

 

איזה שיעורי ריביות ניתן לקבל במשכנתא לכל מטרה?

 

חשוב לדעת שהריביות עבור משכנתא לכיסוי חובות תמיד תהיינה גבוהות יותר מרביות של משכנתא לצורך דיור. זה נובע מהסיבה שהבנק מודע לסיכון האפשרי בנתינת משכנתא לכיסוי חובות כי זה מראה על התנהלות פיננסית לא תקינה. יחד עם זאת, נטילת משכנתא כזו משתלמת יותר בטווח הארוך מאשר נטילת הלוואה רגילה.

 

איך מקבלים אישור לנטילת משכנתא לכל מטרה?

 

פנו לאחד מיועצי המשכנתאות שלנו בקונטקט ותקבלו ממנו את כל המידע שיוכל לעזור לכם להבין האם כדאי לכם ליטול משכנתא כזו ומה זה כולל וכמובן, איך לעשות את זה הכי נכון שאפשר.

 

השאירו את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה ותקבלו בעזרת המערכת החכמה שלנו עד 3 הצעות מחיר מיועצי משכנתאות מומלצים באזור מגוריכם המתמחים בנטילת משכנתא לכל מטרה לצורך הקטנת החזרי הלוואות.

 

המערכת שלנו סורקת מאות נותני שירות בתחום המשכנתא ושולחת אליכם רק הצעות העונות במדוייק על פרופיל הבקשה שלכם.

 

חסכו זמן, כסף ומאמץ במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

 

השוואת ספקים במשכנתא לכל מטרה

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו