איך לחסוך בעלויות של הובלת דירה?

רוצים לחסוך במחיר ההובלה?

 

הגעתם לפה בדיוק בזמן הנכון!

 

אנחנו נראה לכם איך תוכלו לחסוך במחיר ההבלה מבלי להתפשר על איכות ומקצועיות ההובלה.

 

מעבר דירה הוא בדרך כלל עניין יקר. אם אתם רוצים לחסוך במחיר של הובלת דירה, זה לא אומר שצריך לפנות דווקא לחברות הובלה זולות ולא מספיק מקצועיות. ניתן בהחלט לבצע את ההובלה על ידי חברת הובלות אמינה ומקצועית ועדיין להוריד את העלויות של ההובלה. תמחור ההובלה תלוי בכמה גורמים שאם תבדקו אותם היטב תוכלו לבצע את אותה הובלה בהרבה פחות כסף. בכתבה זו הבאנו שישה טיפים שיכלו לעזור לכם בבחירת מוביל להובלת דירה במחירים משתלמים ביותר, וכל זה - מבלי לפגוע באיכות ההובלה.

 

הטיפ הראשון: השוו הצעות מחיר

 

כדי לבחור בהצעת מחיר אטרקטיבית עלינו לבצע מחקר שוק. זה נכון בכל ענפי השירות, אך נכון שבעתיים בבחירת שירותי הובלה. הדרך הראשונה לבצע השוואת מחיר היא להתקשר לחברות שונות ולקבל מהן הצעות מחיר ואחר כך לבחור בהצעה הטובה ביותר. 

הדרך השנייה להשוואת מחירים היא - השוואת מחירים באינטרנט. כיום ישנם אתרים לא מעטים אשר בהם ניתן לפתוח מכרזים לקבלת הצעות להובל דירה. במכרז אתם ממלאים את פרטי ההובלה הדרושה לכם, וחברות ההובלות יספקו לכם הצעות מחיר מתאימות. השירות הזה ניתן בחינם גם כאן באתר קונטקט. ביתרון הגדול בשיטה זו הוא שהיא מאפשרת לכם חיסכון רב בזמן ובכסף. לעיתים החיסכון יכול להגיע אף ל 50% ויותר. 

 

הטיפ השני: מובילים מקומיים

 

כדי לספק הצעת מחיר להובלת דירה, חברת ההובלות צריכה לקחת בחשבון את סעיף ההוצאות שלה. ברוב הפעמים ההוצאות של חברת ההובלות מוערכים לפי המרחק שבין המיקום שלה למיקומכם. הוצאות כמו דלק וזמן נסיעה הן ההוצאות המרכזיות של החברה, ולכן ככל שהמוביל ממוקם קרוב יותר למקום מגוריכם, כך הוא יוכל לספק לכם הצעת מחיר טובה יותר. 

 

הטיפ השלישי: התאמת רכב ההובלה

 

אם אתם זקוקים להעביר פריטים בודדים אתם לא זקוקים להובלה גדולה, אלא להובלה קטנה. הובלות קטנות הרבה יותר זולות מהובלת דירה רגילה. הובלה קטנה דורשת רכב קטן וקל שעלויות ההפעלה שלו נמוכות ולא כמו עלויות תפעול של משאית או רכב הובלה גדול, לכן אם אתם זקוקים להובלה קטנה - שכרו חברת הובלות המתמחה בהובלות קטנות ויש לה רכבים מותאמים להובלות כאלו.

 

הטיפ הרביעי: היערכות מוקדמת

 

אחת הדרכים הכי טובות לחסוך בעלויות הובלת דירה, היא להיערך לכך מוקדם ככל הניתן. היערכות מוקדמת מאפשרת לכם למצוא מובילים איכותיים, להשוות מחירים, וכל זה בלי לחץ. כמה מוקדם להתכונן? לפחות חמישה שבועות לפני מועד המעבר המתוכנן.

 

הטיפ החמישי: הובלה לפני שיא העונה

 

במידה ויש לכם אפשרות לבחור את צאריך המעבר וההובלה, כדאי שתדעו שבחודשי הקיץ העלויות של הובלת דירה עולים בכ - 20% - 25% יחסית לחורף. כדאי לבצע את ההובלה לפני או אחרי חודשי יולי - אוגוסט, כדי שתוכלו לחסוך את הסכומים הללו.

בנוסף, כדאי לתזמן את ההובלה לתאריכים של אמצע החודש ולא בתחילתו או בסופו, כך בדרך כלל תקלעו לתופה יחסית ''יבשה'' בחודש של המובילים והמחיר יכול לרדת משמעותית.

 

הטיפ השישי: הובלה על הדרך

 

אם ברצונכם להעביר פריטים בודדים או אפילו תכולת דירה קטנה, אתם יכולים לחפש חברת הובלות אשר מספקת שירות של הובלות על הדרך. כך אתם מצרפים את הפריטים שלכם להובלה קיימת ויכולים לחסוך כחצי מעליות ההובלה הרגילה שהייתה אמורים לקחת.

 

לסיכום:

 

חיסכון בעלויות הובלת דירה אכן אפשרי, כל עוד התהליך נעשה מתוך הגיון. לכן, תשקלו את ההמלצות שהבאנו לפניכם ותנסו ליישם אותן בבחירת חברת ההובלות מבלי לפגוע באיכות ההובלה.

 

איפה מוצאים מובילים מקצועיים?

 

מלאו עכשיו את פרטי ההובלה שלכם, כאן בקונטקט בטופס המצורף ותקבלו עד 3 הצעות מחיר משתלמות  ממובילים מקצועיים המתמחים בכל סוגי ההובלות והמתאימים בדיוק לפרופיל ההובלה הנדרשת לכם.

 

העזרו המערכת הטכנולוגית החכמה של קונטקט וחסכו בזמן, טרחה וכסף - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

 

השוואת מובילים בהובלות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו