האם כדאי לקחת יועץ משכנתאות? וכמה כסף יועץ משכנתא יכול לחסוך עבורך?

עומדים לפני נטילת משכנתא?

 

רוצים לחסוך בהחזרים החודשיים עד כמה שניתן ולא יודעים איך לעשות את זה?

 

אולי אתם לא בטוחים ''ששווה'' לכם לשלם ליועץ משכנתאות פרטי?

 

הגעתם בדיוק למקום הנכון!

 

אנו נדאג שתקבלו משכנתא עם חסכון מירבי והחזרים חודשיים שפויים ומותאמים ליכולות הפיננסיות של משק הבית שלכם!

 

משכנתא היא מוצר יקר, ואפילו מאוד. אם למשל הסכום שקיבלתם הוא חצי מיליון ש"ח, תצטרכו לשלם לבנק 600,000-900,000 ש"ח, בהתאם לתקופת ההחזר, התמהיל והריבית הספציפית שתצליחו להשיג. העלות של משכנתא של מיליון ש"ח יכולה להגיע גם ל-500,000 ש"ח, ובהתאם התשובה לשאלה כמה כסף יכול לחסוך לי יועץ משכנתא היא "הרבה". מצד שני השירות כרוך בתשלום שכר טרחה, ולכן באופן טבעי נרצה לדעת מהו חסכון ממוצע של יועץ משכנתא ועד כמה הוא באמת משתלם. דרך CONTACT תוכלו להגיע לאנשי מקצוע מנוסים ומיומנים מאוד שיעזרו לכם לשלם כמה שפחות, ובעמוד זה תמצאו הסברים שיעזרו לכם להבין איך חוסכים כסף בזכות הייעוץ ומהן התועלות הנוספות של השירות.

 

מה היחס בין שכר הטרחה של יועץ המשכנתאות לחסכון שהוא מעניק?

 

יש כמובן הבדל בין פוטנציאל הוזלת העלות בכל מקרה ספציפי, אבל לפי כלל אצבע בסיסי בתחום חסכון מקובל של יועצי משכנתאות הוא בסכום של לפחות פי 5 - ולפעמים גם הרבה יותר - מגובה שכר הטרחה.

 

עוד חשוב לזכור שתמהיל המשכנתא, מידת הגמישות שלה והריביות שתשיגו משפיעים על ההכנסה החודשית הפנויה שלכם במשך 10, 15, 20 ואפילו 25 שנים, כך שהרווח שלכם בזכות ייעוץ מקצועי ישפר את רמת החיים לאורך זמן רב מאוד.

 

מהם הסכומים שמשלמים על ייעוץ משכנתאות?

 

שכר הטרחה שגובה כל יועץ משכנתאות נקבע בהתאם למורכבות הפתרון שאתם זקוקים לו וגם לפי המאפיינים האישיים של איש המקצוע (רמת השכלה, ניסיון, היקף הקשרים עם גורמים שונים במערכת הבנקאית ובחברות המימון בחוץ בנקאיות, ועוד).

 

פתרון משכנתא מלא ומשתלם במקרים שבהם אין סירוב של הבנק (או רישום BDI) יעלה לכם ברוב המקרים בין 3,000 ל-10,000 ש"ח. החסכון הפוטנציאלי הוא של עשרות אלפי שקלים. כשמבקשים משכנתא חוץ בנקאית הייעוץ עשוי להיות מתומחר באחוזים, בין 2% ל-3% מהסכום המבוקש. כך למשל עבור משכנתא של 700,000 ש"ח תתבקשו לשלם כ-15,000-20,000 ש"ח - ובגלל פערי הריביות המשמעותיים והחשיבות הרבה של התמהיל המדויק, במקרים אלה התשובה לשאלה כמה חוסך לי יועץ משכנתא יכולה להגיע גם ל-100,000 ש"ח!

 

אישור משכנתא למסורבים

 

באופן טבעי גם מי שסורב בבנק עדיין רוצה לדעת מהו חסכון מקובל של יועצי משכנתאות. חשוב לציין שבמקרים אלה הדגש העיקרי בשירות הוא עצם קבלת ההלוואה ההכרחית לצורך רכישת הנדל"ן - אם ישנו רישום BDI או אין היתר בנייה, או כשיכולת ההחזר שלכם מוטלת בספק, רק יועץ מיומן יעזור לכם להגיע למשכנתא המבוקשת ובמקרים אלה חסכון ממוצע של יועץ משכנתא עשוי להיות סכום צנוע יחסית (אם כי גם כן משתלם מבחינתכם, כמובן).

 

איך למצוא יועץ משכנתא עם יחס חסכון-שכר טרחה משתלם במיוחד?

 

התשובה לשאלה כמה כסף יכול לחסוך לי יועץ משכנתא היא כאמור סכום גבוה, עד כמה עשרות אלפי שקלים. טווח החסכון הפוטנציאלי רחב מאוד וגם לגבי שכר הטרחה של כל היועצים בתחום יש הבדלים בלתי מבוטלים. כדי למצוא מומחה עם יחס מוצלח מיוחד בין שיעור החסכון לבין התשלום שהוא גובה מוזמנים להשאיר פרטים - אנחנו ב-CONTACT נעזור לכם להגיע ליועצי המשכנתאות המשתלמים ביותר עבורכם כך שתוכלו לבחור נכון.

 

בעזרת המערכת הטכנולוגית החכמה שלנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מיועצי משכנתאות מומלצים באזור מגוריכם ולחסוך זמן יקר, טרחה מיותרת וכסף רב!

 

השאירו את הפרטים שלכם כאן, עכשיו!

 

 

 

השוואת יועצי משכנתאות במשכנתה

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}