טיפול בפטרת הציפורניים באמצעות לייזר

סובלים מפטרת בציפורניים?

 

רוצים לפתור את הבעיה אחת ולתמיד?

 

כאן תוכלו לקבל את כל המידע אודות טיפול בלייזר לפטרת הציפורניים, כדי שתוכלו להחליט בעצמכם האם הטיפול מתאים לכם.

 

פטרת הציפורניים היא בעיה מציקה וקשה מאד לטיפול. הטיפול לפטרת הציפורניים המקובל כיום, הוא טיפול תרופתי הכולל לא מעט תופעות לוואי ויעילותו לא תמיד מוכחת. על ידי התפתחות הטכנולוגיה בשנים האחרונות, נכנס לשוק טיפול חדש בפטרת הציפורניים והוא טיפול באמצעות לייזר. זהו טיפול קל ונח בעל יעילות רבה המאפשר להיפטר מפטריות הציפורניים ולאפשר החלמה מלאה.

 

בכתבה זו נחקור מעט מה כולל טיפול בלייזר לפטרת הציפורניים, עד כמה הוא משפיע ולמי הוא מתאים.

 

הסרת פטרת הציפורניים בלייזר


 

טיפול בלייזר להעלמת פטרת הציפורניים, מבוצע תוך זמן קצר ביותר ולא גורם לסבל, כאב או אי נוחות. זהו טיפול מקומי שלא גורם לתופעות לוואי ולכן הוא נעשה כל כך פופולארי בשנים האחרונות.

 

טיפול בלייזר להסרת פטרת ציפורניים מגיע בדרך כלל אחרי שניסינו טיפולים שונים, כגון: משחה, לק או טיפול תרופתי ללא הועיל.

 

איך זה עובד?

 

קרן הלייזר היא בעלת אנרגיה חזקה המועברת על ידי קרני אור ממוקדות מאד המגיעות לנקודה כלשהיא בגוף האדם ומעבירות אליה אנרגיה גבוהה. השימוש בקרני הלייזר מאפשר העברה של אנרגיה גבוהה בצורה ממוקדת ומדוייקת. האנרגיה הופכת לחום הגורם לשינוי הרצוי.

 

כאשר מדובר בטיפול לייזר לפטרת הציפורניים, החום המופק מקרן הלייזר מגיע לרקמות המתאימות בתוך הציפורן וגורם לקטילה מיידית של הפטריות.

 

כיצד מתבצע הטיפול?

 

במהלך הטיפול ממקד הרופא המטפל את קרן הלייזר על הציפורן הנגועה. הקרן חודרת דרך שכבת הציפורן ומגיעה אל הפטרייה ואז גורמת להשמדתה. 

 

כך קוטלים את הפטרייה מבלי לגרום לכאב או לנזק למטופל. הטיפול הינו מהיר ביותר ונמשך כ - 10 דקות בלבד. במקרים קלים של פטרת הציפורניים ניתן להסתפק בטיפול בודד כדי להגיע לתוצאה הרצויה, אך במקרים קשים יתכן ויהיה צורך בסדרת טיפולים כדי להעלים לגמרי את הפטרת.

 

יתרונות וחסרונות של הטיפול

 

הטיפול בלייזר להעלמת פטרת הציפורניים מעלים את הפטרייה, אך לא מביא למצב של החלמה מלאה לצמיתות. במידה ורוצים להעלים את התופעה המציקה לצמיתות, יש לבצע שינוי גם באורח החיים כדי להפחית את הסיכוי לזיהומים הנוצרים מתהליכים כמו נעילת נעליים סגורות ולא מאווררות, ללחות ברגליים וכד'.

 

הטיפול בלייזר עוזר בצורה נקודתית ולא מספק החלמה מלאה.

 

זהו טיפול חדש והדעות לגביו חלוקות. ישנם רופאי עור המתנגדים לו ואחרים דווקא מעריצים נלהבים של השיטה. 

 

יחד עם זאת, זהו טיפול קל ומהיר המאפשר להיפטר מהפטרת לעיתים אף תוך טיפול אחד בלבד. בנוסף, הטיפול לא גורם לתופעות לוואי כמו אלו הנגרמות כתוצאה מטיפולים אחרים. הטיפול מאפשר איכות חיים ורוגע נפשי, ללא כאבים או תופעות לוואי.

 

היכן מטפלים בפטרת הציפורניים באמצעות לייזר?

 

טיפול בלייזר להעלמת פטרת הציפורניים ניתן לבצע במכוני אסתטיקה שונים ובמרפאות עור. 

 

כאן בקונטקט תוכלו למצוא עשרות מרפאות עור המתמחות בטיפול בלייזר בפטרת הציפורניים.

 

כל מה שעליכם לעשות, זה להשאיר את הפרטים שלכם בטופס המצורף והמערכת שלנו תשלח אליכם עד 3 הצעות מחיר של מרפאות עור מומלצות באזור מגוריכם המתמחות בטיפולי לייזר לפטרת הציפורניים, כך שתוכלו לבחור מתוכן א האופציה המועדפת עליכם ביותר.

 

חסכו זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT
 

השוואת ספקים ברפואת העור

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}